Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowy motyl

07 kwietnia START, zdrowe odchudzanie

Polecane posty

hej!:) czemu tu tak cicho?:( Jak wam mija początek długiego weekendu? dzis 1 maja więc dzień ważenia.:p U mnie powoli ale cały czas na przód - 2 kg mniej i 1,5 - 2 cm mniej.:D TABELKA Nick....waga początk....waga obecna.....waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ...............91............91...............70.......... ....174.......27 STOKRTOKA1984...74............74...............64....... . ......174.......24 Samanti.............69............69................56 ............ .160.......27 zawsze gorsza.....71...........71................60.............. 172......18 zdrowy motyl......65 ...........63................57...............164..... .27 jelinka...............63............63................50 . ............165.......18 lemaja...............61............59................50 .............163.......24 Agunia81............69............69...............62... ...........168......27 miffi.................70............70................60 ...............170......26 Raspberry..........79............73................65 .............177.......25 BlondyneczKaa ...49............49................43..............155. .. ..18 migotka_mi.......55.............55................48.... .........165.......X nicemonia.........70.............69...............55. .............167......20 20-latka...........64.............64...............54.. ............167.......20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka!! u mnie 1 maja narazie spokojnie... pogoda jakas taka deszczowa i caly dzien tak ma byc... buuuu :( ja juz po wazeniu 57,3 kg :D:D a w pasie 5cm mniej ;) jeszcze tylko te 3 kg i wychodze z dietki ale mysle ze jakis miesiac to zajmnie wiec jeszcze sie mnie nie pozbedziecie :P! a tak jadlospis jeszcze wrzuce: sn: jajecznica z 2 jajek 1 pomidora 1 papryki 1/2 cebuli i troche szczypiorku ob: leczo z miesem kolacja: no i tu chyba beda male grzeszki bo na randke ide a trudno o normalne jedzenie na miescie ale mysle ze sie zmieszcze w limicie! buziaki dla was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Nicolexxx :D no u mnie tez pogoda w kratkę, mialam isc na spacer ale widze ciemne chmury na horyzoncie. Może popoludniu bedzie lepiej to sie wybiorę:) ja dzis zjadłam płatki z mlekiem no i kawałek sernika na zimno:classic_cool: a na obiad szykują mi sie roladki w sosie:D Miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam juz do was. Ile mozna sie obzerac. Utylam 0.5kg...Wiec startuje z waga 63.5kg Dieta jak zwykle od 1000-1500kcal, a po maturach jakas ostrzejsza bedzie ;) Ide sie uczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk, puk! Jest tu ktoś?;) Jak po długim weekendzie? Mam nadzieję, że wszystkie wypoczęte. Mi trochę pogoda pokrzyżowała plany ale nic to.;) No i trochę przez te dni \"poluzowałam\" sobie jeśli chodzi o słodycze.:p Dziś z ciekawości przymierzyłam ciuchy w których chodziłam kiedyś gdy byłam szczuplejsza a potem rzuciłam w kąt szafy bo zrobiły sie za ciasne. Teraz okazało się, że są na mnie z lekka za luźne. No i to mi sie podoba! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, tylko nie mówcie, że nasz topic upada!:( Mam nadzieję, że to tylko "wina" pięknej pogody i od czasu do czasu zaglądniecie i napiszecie jak wam idzie.:) Na obiad zjadłam jajecznice z kawałkiem kiełbaski i nieźle mnie zatkało, chyba zbyt ciężkostrawne to było.;) No i nie byłabym sobą gdybym nie zjadła dzis czegoś słodkiego, w tym przypadku kilku kostek czekolady.:D Dziś jeszcze planuję się wybrać na spacer a po nim popracuję nad moim brzuchem, któremu wciaż daleko do doskonalości.:p Pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Hej, jeśli można to ja się przyłączam, nie pisze ile mam bo aż wstyd, ale od jutra będę z tym walczyć. Mój cel to tylko (lub aż) 7 kilogramów, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny coś marnie na tym topicu. ja schudłam 5 kg i jestem bardzo zadowolona . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonkowa
No odnalazłam topic - zakurzył sie nieco:P Cynamonkowa vel Raspberry sie kłania (nie pamietam hasła:P). Melduje, ze generalnie się udało. Pozostała jeszcze drobna kosmetyka. Bywa jeszcze któras z Was na tym forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche i rok minie od założenia topicu ;> u mnie było dobrze, ale niestety popadłam znów i muszę zacząć od początku !! idę od jutra na basen :> i dieta mż mam nadzieje że pomoże !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×