Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowy motyl

07 kwietnia START, zdrowe odchudzanie

Polecane posty

witam wieczorowa porą.:) hej Basial, fajnie ze dołączasz bo ostatnio jakby nas mniej:( dzis naszła mnie ochota na cos czekoladowego wiec posiliłam się kostką gorzkiej czekolady i budyniem czekoladowym na kolację;) ale raczej zmieściłam się w normie:p pasuje mi jeszcze dziś pomęczyć mojego flaczka (zwanego brzuchem;p )ale jakaś znużona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raspberry---> swietnie zrobilas, jak jest ochota na slodkie to lepiej ja zaspokoic niz tlumic az potem rzucimy sie na 4 czekolady naraz!!! i jeszcze chcialam powiedziec na swoim przykladzie ze cwiczenia dobrze robia na znuzenie;) wrocilam dzis do domu strasznie wykonczona, nawet kawa nie pomogla, juz mialam sie polozyc spac, ale wymyslilam ze resztkami sil pocwicze:) i jak skonczylam to bylam jak nowo narodzona:D i tak odkrylam sposob na zmeczenie:D - cwiczenia:D kolejny powod zeby sie gimnastykowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemaja- jak tak dalej pojdzie to bedziesz dla mnie wzorem :) zreszta juz jestes :) super ze potrafisz sie tak zmotywowac i pocwiczyc mimo zmeczenia :) Witam rowniez nowa dietkowiczke :) Ja dzisiaj na koncie znow 1500kcal i jak dla mnie jest fajnie ;) Tylko ze zyla mi przeskoczyla i nie moge ruszac za bardzo szyja ani barkiem prawym :( Tragedia :( Czuje sie jak polamaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny🌻 jelinka--->🌻, bardzo ci wspolczuje w tym bolu, bo tez to kiedys przechodzilam i wiem ze boli:( oby szybko weszlo wszystko na swoje miejsce;) chcialam zyczyc powodzenia dzis w trzymaniu dietki, ja caly dzien z now na uczelni wiec odezwe sie pozno wieczorem, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wczoraj też cistaka zaliczyłam, ale jeszcze pred godziną 18, ta 18 to dla mnie złota zasada. No i jakieś choróbsko i mnie bierzę, nie wiem czy i mnie łózko nie czeka, bo czuję się fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Jestem juz po sniadanku czyli po 2 kanapeczkach z kielkami soi :) Dzis bede caly dzien poza domem wiec musze znow zaopatrzyc sie w jakies jedzonko na droge :) Ale sie cholernie ucieszylam bo chlopak mi powiedzial ze schudlam (choc szczerze powiedziawszy ja tego nie widze, ale jak juz mowilam on zauwaza kazda zmiane bo dla niego waga dziewczyny jest wazna wwiec fajnie ze mi cos takiego powiedzial) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . koszmarna pogoda za oknem . ja dziś narazie tylko herbatke z cytrynką . miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! nie pisałam bo miałam sporo pracy...brakowało czasu ja z moją dietką wporządku,spodnie coraz luźniejsze :-) życzę miłego popołudnia! co prawda pogoda przygnebiajaca...zamiast wyjśc na spacer to w domu się siedzi i jedzenie kusi :-) ale myslę że bedzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. mi jakoś dieta ani ćwiczenia nie idą, i coraz bardziej mnie to dołuje :( a jeszcze jak patrze na te wszystkie gwiazdy to mi sie chce płakać myślać, że nie wiadomo jak bym się katowała to i tak nigdy nie osiągne celu ;(.. zobaczymy co z tego wyjdzie.. na wage nawet nie staje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicemonia- nie martw sie! mi tez napoczatku nie szlo i przez 1.5tyg ciagle tylko jadlam, ale tereaz jakos sobie daje rade. Ty tez napewno sobie poradzisz. ja dzisiaj na koncie 1600kcal, o 100kcal za duzo ale nie przewidzialam tego,ze bede jadla obiad u chlopaka. Zreszta wazne zeby nie zlamac sie i nie zjesc wiecej choc mialam juz takie mysli :) lemaja- z ciekawosci, co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny, nie odzywalam sie wczoraj, b wrocilam kolo 21ej do domu i od razu poszlam na urodziny. I jak caly dzien wszystko bylo w porzadku tak na urodzinach jak na urodzinach, troche nagrzeszylam, mianowicie 3 drinki, kawałek tortu, jedno ciastko, a na koniec troche jajecznicy, ale bez chleba:D troche zjadlam, ale rozpaczac nie bede, w koncu urodziny:D ale nie pocwiczylam tez:( ale dzis juz bez wpadek, bo okazji nie ma:D zdrowy motyl---> mam nadzieje ze nie zachorowalas??? jelink---> super ze chlopak efekty zauwazyl:D nicemonia---> wszystko jest mozliwe do zrobienia, trzeba sie tylko mocno postarac, a dlatego tu jestesmy, bo chcemy sie mocno postarac:D zycze powodzenia🌻, gratuluje sily woli:D, co studiuje?? bardzo popularny kierunek;) zarzadzanie i marketing:D pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Jestem juz po sniadanku i nie moge sie zmotywowac do nauki, a powinnam jak najszybciej sie do niej wziac bo potem wiem,ze juz napewno sie nie poucze. Pllanuje dzisiaj pojsc do sauny w ramach odprezenia bo mam karnet i wypadaloby go wykorzystac :P Lemaja- kierunek popularny ale ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemaja - no niestety zchorowałam i męcze się niemiłosiernie, ale mam nadzieję, że będzie lepiej, będę zaglądać do was, ale mniej pisać bo jakoś chęci mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylu---> zdrowiej szybko i wracaj do nas, kurcze swoja droga to chyba trzeba sie pilnowac, bo naprawde nietrudno teraz o przeziebienie:( jelinka---> jesli masz karnet koniecznie skorzystaj z sauny, to taka przyjemnosc, ja na razie zaczne od herbatki, nie bede jesc sniadania bo mnie brzuszek boli po wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak idzie odchudzanie?? ja zjadlam dopiero sniadanie, bo naprawde zglodnialam juz, dwie kromki z wedlina i pomidorkiem, teraz sie biore za sprzatanie, to troszke kalorii spale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz zjadlam sniadanie , drugie sniadanie i przekaske ;P Ale i tak zmieszcze sie w moim limicie :) Nauka idzie mi srednio wiec nie jestem zbyt zadowolona z siebie. Brakuje mi motywacji. Eh Wracam do mojej biologii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przy chorobie, która mnie dopadła mój nick wydaję mi się niewłaściwy. Ale dzielnie walcze z chorobą i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Oczywiście pilnuję się, aby w chorobie nie podjadać, nawet nie jest ciężko bo apetyt niestety słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spierdolilam :( Zjadlam 2600kcal, m.in: pol czekolady, kitkata i 2 klopsy :( Masakra Eh... Siedzenie w domu mi nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelinka - jeżeli jeden dzień nawaliłaś, to od jutra dalej trwaj przy dietce i będzie dobrze. Ja często jak jeden dzień popusciłam to rezygnowałam z dietki, a pozniej wszystko wracało jak bumerang. Jeden dzień aż takiej dużej szkody nie zrobi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis nic nie jadłam. cały dzień byłam u siostry w szpitalu urodziła dzidziusia i jestem taka szczęśliwa że zapomniałam o jedzeniu . trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było. 20-latko zazdroszczę Ci nie jedzenia. Ja jem mniej, bo mam drobne problemy wynikłe z mojej głupoty i za karę się umartwiam niejedzeniem, lub odmawianiem sobie przyjemności, słodyczy :) waga nie drgnęła na razie, ale na pewno się uda :) Miłej nocy życzę! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.:) piję dzis już druga kawę bo normalnie zasypiam na stojąco.;) ostatnio cały czas mialam ochote na coś słodkiego, ale mnie nosiło. zjadłam w końcu kilka kostek czekolady i jakoś przeszlo. :p Aha, gdybyscie były zainteresowane jakimiś ćwiczeniami to polecam te na początek: http://pl.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY - na brzuszek http://pl.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related - na pośladki http://pl.youtube.com/watch?v=sSby1UUhyts&feature=related - na ramiona http://pl.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs&feature=related - na nogi http://pl.youtube.com/watch?v=79sXwpZUeBw&feature=related - rozciaganie całkiem fajne i ciekawe, póki co mi się nie znudziły.;) wcześniej cwiczyłam szóstkę weidera ale po 3 tyg. mi sie znudziła a szkoda bo podobno przynosi efekty.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY! Długo sie nie odzywałam,bo miałam problemy z netem. Ale dietkę nadal trzymam :-) W weekend minie 2 tydzień. jestem zadowolona,bo to pierwszy raz ,gdzie udaje mi się tak długo wytrzymać bez słodyczy itp. Zyczę miłego,słonecznego weekendu.Do poniedziałku! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam dzisiaj ograniczyc kalorie ale mysl o wczorajszej porazce skusila mnie na jeszcze jeden dzien rozpusty...Jestem BEZNADZIEJNA!!! Nigdy nie bede chuda bo nie mam silnej woli :( Najsmieszniejsze jest to,ze chcialam troche siana zaoszczedzic wlasnie dzieki temu,ze bede mniej jadla, a dzis poszlam do sklepu i nie mialam zadnych oporow przed wydaniem kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, słodyczę można jeść, ale mniej i najlepiej rano lub w południe, ja tak robię bo nie mogłabym wytrzymać, a jak zaspokoję głód rano np. 4 kostkami czekolady, to do wieczorka już mnie nie kusi:-D. Lepiej pokusić sie rano niż na noc, chociaz najlepiej nie kusić się wcale :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam oszczędzić na jedzeniu i w portfelu miałam 10zł ale i kartę... więc zrobiłam zakupy... Będzie dobrze. Grunt to optymizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko. Nasz topik tak spadl,ze nie moglam go znalezc. Ja dzis caly dzien siedze w domku i sie ucze Jednak to siedzenie powoduje,ze mam ochote ciagle jesc i niestety jem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×