Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowy motyl

07 kwietnia START, zdrowe odchudzanie

Polecane posty

Te wymiary mogą sie Wam wydawać za duże ale mam dość grube kości i ich szeroki rozstaw wiec drobna nigdy nie będę :( co najwyżej koścista a tego jednak chcę uniknąć.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . ja to w sumie cały tydzień to nie byłam na solidnej diecie . w sumie od wczoraj tak naprawde się wzięłam więc waga ani drgnęła . ktos prosił o mój wiek mam 20 latek . ja dziś na śniadanko 3 pierogi z serem na drugie śniadanko zamierzam kogel mogel z truskaweczek mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA Nick....waga początk....waga obecna.....waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ...............91............91...............70.......... ....174.......27 STOKRTOKA1984...74............74...............64....... . ......174.......24 Samanti.............69............69................56 ............ .160.......27 zawsze gorsza.....71...........71................60.............. 172......18 zdrowy motyl......65 ...........63................57...............164..... .27 jelinka...............65............65................50 . ............165.......18 lemaja...............61............59................50 .............163.......24 Agunia81............69............69...............62... ...........168......27 miffi.................70............70................60 ...............170......26 Raspberry..........79............76................65 .............177.......25 BlondyneczKaa ...49............49................43..............155. .. ..18 migotka_mi.......55.............55................48.... .........165.......X nicemonia.........70.............69...............55. .............167......20 20-latka...........64.............64...............54.. ............167.......20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myslalam ze jak dzis trzeba bedzie sie wpisywac do tabelki to tu ruch bedzie niesamowity, a jednak nie... ja juz po malym obiadku i zbieram sie na uczelnie, odezwe sie pozno wieczorem, wiecie jaka mam motywacje?? moj chlopak ma tapecie na kompie i w telefonie zdjecie brzucha dziewczyny, tylko brzucha, takie dosc przyzwoite na szczescie zdjecie, ale zamierzam poprzez cwiczenia i diete tez miec taki brzuch i potem zrobic zdjecie zeby mogl je zamienic;) oczywiscie to jeden z wielu powodow dla ktorych chce schudnac:D powodzenia dziewczynki w diecie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przepraszam,ze w ogole nie zagladam na nasze forum,ale mam zepsuty komp i musialam przyjechac do brata zeby z niego skorzystać,bo dzisiaj 15!!!! Lecz niestety moja waga bez zmian jak bylo 69 tak jest 69 :( Mimo ze sie nie udzielam to caly czas o was mysle i sciskam kciuki aby sie udało Pozdrawiam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogole nie bylam w sumie na diecie jesli spojrzec na moj jadlospis przez ostatni tydzien wiec ciesze sie,ze nie przytylam :) Poprawie tabelke bo widze ze wczesniej wpisalam wage 65kg a ja przeciez caly czas waze 63kg ;) Dzis znow ladnie sie trzymam jak na razie, bylma na zakupach i kupilam mnostwo kefirow, jogurtow i owocow :) Caaaala lodowka tym zapchana jest :) Gratuluje wam spadku wagi :* oby tak dalej :) mam nadzieje ze na kolejne wazenie dolacze do was :) TABELKA Nick....waga początk....waga obecna.....waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ...............91............91...............70.......... ....174.......27 STOKRTOKA1984...74............74...............64....... . ......174.......24 Samanti.............69............69................56 ............ .160.......27 zawsze gorsza.....71...........71................60.............. 172......18 zdrowy motyl......65 ...........63................57...............164..... .27 jelinka...............63............63................50 . ............165.......18 lemaja...............61............59................50 .............163.......24 Agunia81............69............69...............62... ...........168......27 miffi.................70............70................60 ...............170......26 Raspberry..........79............76................65 .............177.......25 BlondyneczKaa ...49............49................43..............155. .. ..18 migotka_mi.......55.............55................48.... .........165.......X nicemonia.........70.............69...............55. .............167......20 20-latka...........64.............64...............54.. ............167.......20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowy motyl- dopiero teraz zauwazylam ze mamy baaardzo podobna wage :) w sumie teraz juz identyczna :) z ciekawosci...jakie masz wymiarki? jesli nie chcesz mowic to nie mow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na koncie 1500kcal i znow jestem z siebie dumna ;) Jestem chora wiec caly dzien spedzilam w domku. Zazwyczaj non stop cos podjadam, a dzis same zdrowe rzeczy i zmiescilam sie w dodatku w limicie :) Mam nadzieje, ze po maturze nie tylko bede miala juz zapewnione miejsce na wymarzonych studiach ale tez w miare fajna figurke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! ja dopiero do domku dotarlam, i tak najchetniej to by sie cos zjadlo, a tu nie wolno!!!!!!!!!!! a i jestem przeszczesliwa bo dzis tak jak sobie zaplanowalam taka jestem z sibei dumna, mam nadzieje ze Wam tez sie udalo, tobie jelinka widze ze tak, gratuluje!!! na uczelnie wkroczysz jako lasencja!!! jak nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, lemaja , dzieki za wsparcie :) jestes kochana :) Kolejny dzein przed nami :) ide sobie zrobic kanapeczke z kielkami soi ;) pyszne sa :) Powodzenia w kolejnym dniu zmagan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny!! jelinka🌻 ja juz tez po sniadaniu: jogurt z musli i zielona herbata, dzis wzielam na uczelnie troche wiecej jedzenia, bo tak rano wstalam, a moj zoladek jest dopiero w trakcie skurczania, wiec jeszcze musze jesc wiecej, a wczoraj juz pozno wieczorem cwiczylam!!! 15 minutek:D powodzenia dzisiaj, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pustki na topiku, niektóre dziewczyny chyba porezygnowały z diety bo w tabelce nas duzo się wpisało, a do 15 -ego dotrwała tylko garstka. Ale mam nadzieję, że ta garstka będzie się trzymać i dotrwa teraz do 1 - ego. Tym, które schudły gratuluję :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!:) ale u mnie okropna pogoda!:( właśnie popijam kawkę żeby sie rozbudzić bo nie idzie wytrzymać.:p No faktycznie cos mało nas zostało, byleby tylko nasz topic nie umarł śmiercią naturalną co sie zdarzyło z kilkoma innymi na których wcześniej byłam:o miłego dnia wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja niestety jestem uziemiona w domu dopadło mnie przeziębienie ale przynajmniej nie mam apetytu . dziś zmusiłam się żeby zjeść kisiel . musiałam niestety biore leki i muszę coś jeść. leżenie w łóżku mnie dobija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20-latka wracaj szybko do zdrówka!:) Te 4 kg to efekt 5 tygodni, tak że nie ma tak dobrze, hihi;) Ale grunt, ze metoda małych kroczków (byle do celu) skutkuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Raspberry . lepiej chdnąć powoli a zdrowo niż szybko a potem jeszcze szybciej przytyć 2 razy tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za błędy nie najlepiej dziś ze mną . literki na klawiaturze to widze podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyneczki:D jak dzien u Was mija?? u mnie wszystko w porzadku, wlasciwie super!! wszystko zgodnie z planem, malo jedzenia, tzn wystarczajaco:D jeszcze wieczorem pocwicze chociaz te 15 minut, takie mam zalozenie na pierwszy tydzien, w drugim zwieksze moze do 30 minut, piszcie jak u Was??? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lemaja ja dziś zjadłam miseczke kisielku i miseczke musli z mlekiem i to wszystko . no chyba że licząc proszki i strepsils ale one chyba kalorii nie maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 latka to bardzo malo ,ale pisalas ze jestes chora i to dlatego, ale jedz jedz bo organizm w chorobie tego potrzebuje i szybko wracaj do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie mam wogóle apetytu . wogóle bym nic nie zjadła gdyby nie proszki . ja tak mam jak jestem chora to musze się zmuszać do jedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w chorobie zawsze mam apetyt, kurcze ja zawsze mam apetyt:( ale sie to zmieni tzn. apetyt moze zostac, ale juz nie dam mu soba rzadzic:D a ja juz po 15 minutkach cwiczen, tak sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basial
witam dziewczyny , mogę się przyłączyć do waszej diety?? Mam do obalenia jakieś 4 kg, potrzbuję wsparcia i pocieszenia w trunych chwilach. Od jutra zaczynam, wsiaam na rowerek stacjonarny , mniej żrę i kupuję jakis wspomagacz na cellulit. Muszę to zrobic teraz i basta, lata leca a kilogramy lecą już trudniej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basial---> pewnie ze sie przylaczaj, im wiecej tym lepiej!!! a wsparcia i motywacji udzielimy jak najchetniej!!!! zapraszamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym problem że ja nie lubie rosołu ale za to nadrabiam herbatką z cytrynką i amolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×