Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lasencja.

Pomocy, ide 1wszy raz na slub mojej pieknej kuzynki w sierpniu. Co mam zalozyc

Polecane posty

Gość lasencja.

nigdy nie bylam na slubie. co mam ze soba wziac? wiem , ze jakas sukienke, ale czy wypada w czarnej isc jesli to lato? no i co jeszcze. wiem ze to dziwne ale ja nigdy nie bylam na takic imprezach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja w zeszły sierpień też byłam pierwszy raz na weselu :) założyłam czerwoną sukienkę, mini ale nie bardzo krótką. w sumie niektóre panie mialy czarne sukienki ale z jakimiś \'lżejszymi \' dodatkami. W ostateczności czarna ok, ale zeby efekt nie wyszedł grobowo-pogrzebowy. Chociaz lepszy bylby inny kolor ;) Przynajmniej moim skromnym zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna. najładniejsza to ta czerwona ;) ale do kościoła wez sobie jakieś bolerko albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
tez zalozylas czerwona...? ja tak sie zastanawiam...nie chcialabym zacmic panny mlodej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
ok dzieki :) Ja bede chyb bardziej zestresowana niz panna mloda:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ;) heh, i tak panna młoda jest najważniejsza, ale inne panie przecież też się chcą czuć pięknie ;) czemu nie? na weselu była jeszcze jedna pani w czerwonej kreacji tylko w innym odcieniu. nikt nie mowil ze jest to niestosowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
jescze musze schudnac 7 kg ...No wkonc mam jakis cel:P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie, ja się stresowałam okropnie, a potem się okazała ze zabawa super i do domu nie chciałam isć :P a idziesz sama czy z partnerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, troche ćwiczeń i dasz rade ;) ja przed weselem rower nałogowo i schudłam 6 kg :) i kondycja lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej w czerni sie nie chodzi
na śluby, jak juz to wybierz jasne dodatki, np. jasną marynarke. Ja poszlam na slub znajomych w sukience czarnej do polowy łydki - odcietą pod biustem, obszyta byla biala koronką na to zalozylam piekny bialy zakiet zapinany na jeden guzik, rekawki do łokcia - calosc od Jacqueline Riu. sandałki i torebka. Mozesz tez wybrac jakasa piekna zwiewna sukienke w kwiaty, jest teraz na nie moda, duzy wybor bedzie w Reserved....polecam tez powyzej wymieniony butik Generalnie sukienka i zakiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
ok:) wiecie co ja juz kupilam ta czerwona....LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
Jacqueline Riu: sprawdze to teraz...moze maja ladne rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
ide sama...moze siostra pojedzie ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja.
a te buty pasuja? czy moze to bedzie lupio wygladac zalozyc czerwone do czerwonego.... toreba nie bedzie czerwona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, odradzam czerwone buty do czerwonej sukienki. nie wiem czy to jest zbrodnia ;) ale mnie osobiscie sie to nie widzi. a moze jakies ladne sandalki do tego np.czarne albo jakies. w koncu lato juz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×