Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna.N

Czy może być krwawienie w ciąży? Piszcie proszę

Polecane posty

Gość Justyna.N

Proszę pomożcie:-( W listopadzie poroniłam samoistnie w 5/6tyg od tego czasu staramy sie nadal o dzidzię,jednak nic z tego nie wychodzi. Miesiac temu okres spoznial mi sie 4 dni,bylam pewna ze to wreszcie ten szczesliwy miesiac a tu nagle dostalam okres. Znow zaczelismy sie starac,ale dzis znow zaczelam plamić,to nie jest miesiaczka,zawsze kiedy ją dostawalam bolal mnie brzuch i mialam mocne krwawienie,teraz jest tylko pare plamek i nic mnie nie boli, zrobilam test,choc wiedzialam ze nie wyjdzie,bo kiedy bylam w ciazy wyszedl dopiero ponad tydzien po okresie. Niewiem co mam myśleć,czy ktoras z Was byla w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLA255
Justynko powiedz mi jakie masz BMI,bo moze w twojej wadze jest problem z dotrzymaniem ciazy:)Studiuje dietetyke i fizjologie czlowieka i troszczeke wiem cos na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLA255
Justynko powiedz mi jakie masz BMI,bo moze w twojej wadze jest problem z dotrzymaniem ciazy:)Studiuje dietetyke i fizjologie czlowieka i troszczeke wiem cos na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
mam 160cm wzrostu i waze ok48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLA255
hm trudno powiedziec ile masz tluszczu,najwazniejsze jest aby tłuszczu bylo jak najwiecej na biodrach i udach;) hehe tylko nie do przesady;)Aczkolwiek bmi masz w normie:)Powiedz mi czy mialas problemyz zajsciem w ciaze i czy jestes pod kontrola jakiegos lekarza?Jestem ze Szczecina i znam naprawde bardzo dobra lekarke ktora wlasnie zajmuje sie wplywaem diety,zawartoscia tłuszczu a utrzymaniem ciazy:) i uwiez mi jezeli nie masz problemu z jajnikami i to nie sa zadne problemy zdrowotne to duze prawdopodobienstwo ze to moze byc przyczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
w pazdzierniku ubiegłego roku zaczelismy sie starac i od razu sie udało ale tak jak pisalam stracilam te ciaze,no i od tego czasu mamy problem. Zaczelam plamic dzis pare godzin temu i to bylo tylko na chwile,teraz juz nic nie mam. Gdyby chociaz ten test wyszedl to od razu pojechalabym do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Justyna u mnie
bylo podobnie, plamilam na brazowo bedac we wczesnej ciazy, a okres sie nie pojawil a test pokazywal brak ciazy, dopiero usg bodajze w 62 dniu cyklu pokazalo ciaze takze jescze nic straconego, moim zadniem jak okres sie nie pojawi idz do gina jak najszybciej a co do plamienia masz moze luteine lub duphaston w domu? to sobie wez to raz a dwa wez tez nospe mi to moze wygladac na wczesna ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
nie mam takich tabletek,tylko nospe. Troche podniosłas mnie na duchu,staram sie byc spokojna ,bo wiem,ze nerwy tylko mi zaszkodza,ale jest ciezko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Justyna u mnie
wiec wez nospe , staraj sie wyluzowac, pusc sobie jakis filmik, a jutro idz i np zrob sobie bete, no i nie przemeczaj sie radzilabym spokojnie polezec, wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Justyna u mnie
a jescze zapytam ile Ci sie spoznia okres? jak dlugie masz cykle? mniej wiecej teraz ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
dzieki,juz mi troche lepiej.Wiem ze kazdy ma inaczej,ale moze bede miala tyle szczescia co Ty. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
dopiero 3 dzien mi sie spoznia. Cykle mam 28-30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Justyna u mnie
bedzie dobrze:) wez nospe i polez i obserwquj siebie ale sie nie przemeczaj..no i sprobuj zrobic bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Justyna u mnie
wiec o ile a tego zycze Ci z calego serca okres nie pojawi sie a raczej nie rozkreci mocniej to zrob sobie bete a dzisiaj odpoczywaj wszystkiego dobrego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu spodziewanej miesiączki test wyszedłnegatywny, na drugi dzień dostałam plamienia i byłam święcie przekonana że to @, któa jesnak nie chciała się rozkręcić, 4 dni później powtórzyłąm test i wyszły dwie krechy. Zrób sobie jakiś dobry test z apteki, to że jeden wcześniej Ci nie wyszedłnie znaczy że zawsze tak będzie, może coś po prostu z testem było. Ponoć lepsze są płytkowe, Quick Viue u mnie się nigdy nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
jutro rano pojade zrobic badania do szpitala. Boje sie ze zaczelo mi sie samoistne poronienie,moze jesli jutro pojade do da sie jeszcze uratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie martw
ja mialam podobnie jak slonko i hej justyna..tez zamiast okresu brazowe mazanie , okres sie nie rozkrecil po kilku dniach test pokazal piekne dwie krechy:) tak jak napisala hej justyna, lez odpoczywaj i sie nie przemeczaj jezeli okres sie nie rozkreci lec do gina trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
A po jakim czasie od rozpoczecia pamienia poszlyscie do lekarza? Ja jutro chce jechac na te badania,ale niewiem czy to nie za wczesnie bo wedlug moich obliczen to bylby 4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×