Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lawendowy joe

szukam dobrych baterii lazienkowych

Polecane posty

Gość lawendowy joe

witam serdecznie! wykanczamy wlasnie lazienke, poszukujemy dobrych baterii lazienkowych, najlepiej o ciekawych ksztaltach, nowoczesnych. nei chcemy kupowac byle czego w praktikerze. bede wdzieczny za pomoc.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znal
Jeżeli chcesz dobrą radę, to nie kupuj byle produktu prosto z Chin. Zresztą to są baterie, które sprawność zachowują przez pierwsze 6 miesięcy. Ostatnio widziałem jakąś reklamę firmy Oras, jednak rynek jest duży, więc trzeba coś wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Londynie se kup
mają takie fajne, praktyczne i trwałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksizz
A jak się kształtują ceny tych baterii? Zdaje sobie sprawę, że są droższe od tych chińskich, ale ile? A poza tym, jak się sprawują na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z hansgrohe lub grohe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczekkk
tuuurma, fakt, ze oras bardzo trwale produkty robi, ale nie porownywalbym tych produktow do "trwalych " baterii z ikei za 30 zeta. oras robi produkty z klasa, o niecodziennych ksztaltach, nawiazujacych do kubizmu, po prostu dla ludzi z gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równocześnie kupowałam w zeszłym roku w maju taką raczej droższą\"retro\" do łazienki(umywalkową) i taką za stówkę do kuchni.Cóż,łazienkową już musiałam wymienić,bo miała zawory ceramiczne i niestety,starły się czy coś takiego.W każdym razie,jakieś cale nie pasowały i dokupić nie można było.Dodam,że pod prysznicem mam też taką\"retro\" i działa.I bądź tu mądry człowieku.Czy trwalsze tańsze czy jak się trafi.A swoją drogą,jeśli gust określa bateria za 3 tysiaki to rzeczywiście nie dyskutujmy.I tak prawie wszystko robią chińskie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZIB
osobiście odradzem baterię wannową z termoregulacją , zaraz się zepsuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kludi z serii Joop:) Albo Zuchetti. Fajne bywają też niektóre modele Oras czy Deante i te z wielką wlewką Hansgrohe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydraulik_78
Zdecydowanie polecam armaturę wodą firmy Oras. Już sama pozycja tej firmy na rynku robi wrażenie. Wielkie udziały w rynku europejskim, także polskim. Przedstawicielstwa praktycznie w każdym europejskim kraju. Ta firma po prostu nie robi szmelcu, tylko porządne baterie. Dlatego w żadnym razie nie polecam kupowania dziadowskich produktów chińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp do Anouk
widzialas moze te serie cubista ?:D wyczesnaa jest, prawde mowiac to kladzie wszystkie pozostale , ktore wymienilas w poscie , ale to tez kwestia gustu, co kto woli, ja uwielbiam nowoczesnosc w tym wydaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie widzę w sprzeczności w tym, co napisałam a tym, co Ty o Cubiście... Tylko dowód, że Oras robi fajne baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beZaE
Patrze sobie na stronę firmy Oras i widzę, że ta Cubista to jakaś nowa seria. Mam pytanko, skoro tak wszystko wiecie o tej firmie, to czy ta Cubista jest w jakiejś promocyjnej cenie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafikowy
nie mam pojecia, wystarczy wejsc na strone producenta, poczytasz i sie dowiesz, stronka przejrzysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy grohe od 4 lat. błyszczące (2 prysznicowe i 2 przy zlewie). Dla mnie bomba. Termoregulacja działa i ma sie dobrze. Mówią, ze te z termoregulacją są dosyć delikatne - niestety zależy to od jakosci wody w naszych kranach, trzeba wymieniać sitka. Baterie błyszczące jak w pierwszy dzień po zainstalowaniu, nic nie przecieka. W kuchni muszę wymienic i pewnie wybiorę również grohe. "fachowiec" chciał nam mwówic ze nasze baterie są przyczyną kłopotów z ciśnieniem i temperaturą wody w pionie. Palant. W efekcie okazało sie ze problem jest "ogólnoosiedlowy" - ale potrzebowalismy pomocy serwisu grohe który wytłumaczył "magikom" jakie bzdury opowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam Orasa. W ogóle wejdźcie sobie na ich stronkę, bo aktualnie tez fajny konkurs mają (www.orascubista.com/pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtekk
konkurs z wycieczka do paryza??? :D nikomu sie nie uda ulozyc tych puzzzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkas
he, he a mi się właśnie udało! 47 sek.! Teraz co czekać, tak? Dzięki Oras, już zaczynam się pakować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzian z gor
dzieki za linka do konkursu, tez mi sie udalo ulozyc na czas :D czekam na msg od Oras, bedzie wycieczka ,czuje to w kosciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×