Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HaPo

Liptowski Mikulasz

Polecane posty

Czy ktoś tam był? Jakie opinie? Warto pojechać na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w tym roku obok Liptowskiego Mikulaszu, ale na nartach. Z tego co zaobserwowoałam to i w lato jest tam co robić, są wspaniałe szlaki górskie, baseny termalne, jaskinie... Miejscowość mała, fajne knajpki, jedzenie tańsze niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueheart
Od kilku lat jeżdżę w tamte okolice na Słowacje pośmigac na deseczce. Mnie się bardzo podoba i jestem mega zadowolona. Słowacy to bardzo miły naród, okolica zielona, piekna, dużo fajnych stoków, szczególnie polecam Chopok i Donovaly, wybierz się też do Basenovej na kąpieliska termalne- najlepiej w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latem są góry
do wędrówek i baseny termalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ma chyba mniej kalorii
ja dawno temu byłam na koloniach właśnie tam i bardzo miło wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w zeszłym roku na wakacjach. Piękne miasteczko, świetna baza wypadowa na szlaki górskie, do Słowackeigo Raju czy do basenów termalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin121
POLECAM!! jest super.Byłam,zakochałliśmy się z mężem w tej krainie!!jest wieeelkie jezioro-ale bardzo(zimne),niedaleko Besenowa I Tatralandia-termalne baseny-polecam Besenowa.Zimą narty,latem piękne szlaki.Nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
a ja tam jade w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie pojadę też w sierpniu albo wcześniej w lipcu i nastawiam sie trochę an to jezioro szczególnie, ale skoro ono jest takie zimne, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi polecić, tanie kwatery w tej okolicy. Oczywiście z dostępem do kuchni własną łazienką. Wybieram się tam z dzieckem w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
Ja jade tutaj : http://www.privateden.prv.pl/ ale tam są tez oferty jakiś znajomych tej pani co prowadzi privet eden, nie jest to sam liptovski mikulas, ale bardzo blisko no i za pokój z łazienką i dostępem do kuchni płacimi 35zł od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
Aha warto poszukać kwater na allegro, ja tą moją kwaterę tak własnie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin121
Nie trzeba się martwić o kwatery.Wszędzie na domach pisze PRIVAT tam pytajcie.A 35 zł za osobę to dużo,my śpimy za 25 zł w sezonie,18zł poza sezonem lub w sezonie ale dalej od ,,atrakcji" typu szlaki,baseny(np.10km trzeba dojechać)i jest zdecydowanie taniej.Standart kwater podobny-czyli dostęp do wspólnej kuchni i łaZIENKI/jeśli chce się mieszkać w ekskluziwie to jest duużo drózej,w hotelu średniej klasy ok.200 zł z wyżywieniem na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
Ja bym nie ryzykowała i nie jechała w ciemno, w zeszłym roku jak byłam i to na sam koniec sierpnia to przyjechała jakaś para i mówi że jeździ od samego rana po całej okolicy i po prostu już puka od drzwi do drzwi i pyta czy ma ktoś jakiś wolny pokój i nic, wszystko obłożone, babka u której wynajmowaliśmy się zlitowała nad nimi i gdzieś ich tam położyła na jedną noc, ale masakra, ostatnie dni sierpnia i takie obłożenie? Dlatego wolę zapłacić 35 zł i mieć spokojną głowę niż starać się coś zaoszczędzić a potem się wściekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×