Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gonia1987

NO I JESTEM W CIĄŻY???????????????

Polecane posty

Kochane nie mam czasu szukać poszczególnych topików na których pisałam o moich podejrzeniach, więc zakładam nowy. Otóż dziś sytuacja wygląda następująco - 2 test 2 bledziuteńkie kreseczki. Beta Hcg = 137 a norma od pierwszego tyg. ciąży jest od 201.Co więc oznacza mój wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wskazuje na bardzo wczesną ciążę, u Ciebie ciężko określić kiedy była owulacja, ale jednak się udało...!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje u nas norma dla kobiety nie bedacej w ciazy to beta nie wieksza niz 5, wiec Twoj wynik 201 jest z pewnoscia ciazowy gratuluje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki dzięiTYLKO ZAPOMNIAŁAM O JEDNYM - BYŁAM DZIŚ U LEKARZA - ZROBIŁ USG DOPOCHWOWE I STWIERDZIŁ, ŻE NIC NIE WIDAĆ A ENDOMETRIUM WYGLADA JAK PRZED MIESIĄCZKĄ.KAZAŁ PRZYJŚĆ ZA 2 TYG. No i tak sobie myślę ja to możliwe... No bo owulacja chyba była równe 2 tyg temu.Ból brzucha, upławy - wiec do zapłodnienia musiało dojść wtedy bo później już nie współżyłam.Więc dlaczego dopiero teraz testy wskazują ciążę i to tak niewyraźnie - te kreseczki to zaledwie cienie...no ale są...no i ta beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia gratuluje. A beta za niska bo pewnie cykl się rozlegulowal. Gin zobaczy pęcherzyk tylko pewnie jeszcze za wczesnie. U mnie też tak wlaśnie bylo. Beta mi wyszla niziutka i nic nie bylo widac na usg. No to bedziesz miala dwa szkrabiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jestem szczęśliwa, ale też taka wystraszona...no bo i małego trzeba jeszcze nosić i domem się zająć - boję się o tą kruszynę w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia wiem o czym piszesz... Ja też jestem przerazona i chyba nie do konca przemyśleliśmy naszą decyzje... Mania jest jeszcze taka maleńka... ech... no ale stalo się i teraz trzeba się spreżyć i dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie...mój Wojtuś nawet jeszcze nie siedzi...jest taki bezbronny i potrzebuje mojej opieki. a teraz przeczytałam na innym topiku, że w ciąży nie wolno dźwigać więcej niż 5 kg, a mój mały waży prawie 9...i będzie ważył coraz więcej - trzeba go przecież ponosić, przełożyć do łóżeczka, czy na matkę, wykąpać...boję się , bo tam piszą że to grozi odklejeniem łożyska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia to duzy ten twój "maluszek" :) Moja niecale 10 kg wazy a ma 12 miesięcy... ale nie chodzi jeszcze sama- ciągle się wywraca... I też ją nosze. Myśle ze to tylko teoria z tym "dźwiganiem". Pozatym tyle dzieci na swiecie jest "rok po roku" i mamy jakoś sobie dawaly radę. wiec dlaczego my byśmy nie mialy sobie dać? Byleby tylko dzieci byly zdrowe to wszuystko się pouklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi Was... biedne jesteście
Najpierw Mamani, potem Evi, teraz Gonia.:( Dżizas, co to się porobiło. Zamiast urodzić jedno dziecko, zająć się nim, wychować, skończyć szkołę, poszukać jakiejś pracy, to hop do wyra i kolejny bobas. Żebyście jeszcze po 30-stce były, to zrozumiałabym ten pośpiech, ale 21-22 lata? Co to jest? Kiedyś kobiety myślały innymi kategoriami. A teraz: kasy nie ma, pracy nie ma, ale dzieciak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to tez glupota
po co WAM to bylo??? co wy zrobicie ze swoim zyciem? Takie mlodziutkie i juz dwojka dzieci. to chore jak dla mnie... :o jedyny cel to rodzenie dzieci a gdzie SWOJ WLASNY ROZWOJ? CELE? WARTOSC? nic tylko cale zycie z dziecmi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żal mi was sama jesteś biedna z tym swoim myśleniem. Dla Twojej wiadomości i Evi i MaMani ciążę planowały. Ja nie planowałam, ale tragedii z niej nie robie jak niektóre smarkule. A na szkołę, pracę nigdy nie jest za późno - póki co mamy z czego żyć , ale dzięki za troskę MaMani Masz rację! Byle by tylko wszystko było w porządku - ja postanowiłam dalej karmić piersią - lekarz stwierdził, że nie ma przeciwwskazań póki co, więc to też będzie mały problem, bo piersi mam małe, a brzuszek lada chwila będzie ogromny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to tez glupota
"A na szkołę, pracę nigdy nie jest za późno - póki co mamy z czego żyć " wierze, ze poki co masz za co zyc... ale nie zal Tobie, ze lata leca a Ty na garnuszku meza i nie masz wlasnej sciezki zawodowej? Tylko po liceum rodzicie dzieci? Pozniej was do pracy nie przyjma, zobaczycie...a wiem co mowie :o Ciekawe kiedy czas na szkole przy dwojce malych dzieci, no ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal mi Was... biedne jesteście wg mnie to tez glupota strasznie zalosne jestescie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to tez glupota - a co cie to interesuje jak one zyja???kazdy musi miec zycie"rozami uslane"tak jak ty????siedzi na twoim garnuszku ze sie czepiasz???:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to tez glupota
mantonea- a powiedz czy TY po liceum bys usiadla w domu i urodzila dwojke dzieci? bez studiow, bez perspektyw , tylko liczyc na faceta to jest dla mnie conajmniej dziwne, takie podejscie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia1987 moje gratulacje z powodu drugiego malenstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana nie przejmuj się głupimi docinkami bez muzgowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu Kochana GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego :) Wejdz czasem na nasz topik!!!!!!! A teraz lece, bo maly syrene zapuscil hehe... Pozdrowienia Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to tez glupota - wyobraz sobie ze jak corke urodzilam to robilam wieczorowo liceum i bylam na \"garnuszku\"meza.Dziecko nie przeszkodzilo mi w tym zeby mgr zrobic.Kazdy zyje wg.swoich planow i to kazdego indywidualna sprawa co ze swoim zyciem robi.Ty na przyklad masz tak bogate zycie ze siedzisz na kafe dla ciezarnych i matek i oceniasz innych.Moze najpierw sprobuj od siebie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyć je
przynajmiej odchowiecie i bedziecie mialy spokuj a nie po 30 tce rodzic z zespołem downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzyć je - ty do normalniejszych tez nie nalezysz..rodzic po 30tce z zespolem downa?TRAGEDIA!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to tez glupota
mantonea a Ty jestes normalna? wszystkich tylko sie non stop czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi. Każdy ma prawo do swojego życia. Poza tym czy ma się lat 20 czy 30 jest takie samo parwdopodpbienstwo urodzenia chorego dziecka. Stereotypowo myślisz. Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia szczerze powiem,ze Ci wspolczuje.21 lat dziecko i drugie prawdopodobnie w drodze.ja mam tyle lat co ty i nie wyobrazam sobie takiejsytuacji;) masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×