Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stradivarius

Powiedzcie mi prosze!!!

Polecane posty

Gość stradivarius

Mam 17 lat z haczykiem i jestem w 5 miesiacu ciazy...strasznie boje sie porodu bo to bedzie oczywiscie moj pierwszy:)(wpadka) wiele dziewczyn mi mowiło zebym sie w takim wypadku zecydowała na cesarke czy to mniej bolesne?? no i nie bede musiała pozniej przechodzic 2 miesiecznego krwawienia i wszystko tam na dole bede miała ok...doradzcie mi prodze bo juz niewiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesarki nie wykonuje sie od tak sobie na zyczenie pacjentki...chyba że masz pieniążki, które włożysz w kopertę i chętnego na to lekarza...ale przeciez poród nie jest niczym strasznym...poboli i przestanie w momencie jak zobaczysz swojego maluszka zapomnisz o bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradivarius
no tak ale mnie boli jak mi krew pobieraja a co dopiero jak mi dziecko przyjdzie rodzic:( wolał bym miec tą cesarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiiiiiiiiiiiiiiii
jak to nie bedziesz iala dwumiesiecznego krwawienia dzidzia obudz sie bo przeciez gdzies musza te krew i skrzepy zejsc a na mojej skorze przezylam obydwa porody i jestem zdecydowanie za sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt Ci nie zrobi
cesarki bo chcesz-po pierwsze faktycznie wtedy nie boli poród-ale potem dłużej dochodzisz do siebie-masz wielką dziurę w brzuchu i to naprawdęboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to będzie bolećale nie ma
cesarki na życzenie-i fakt po niej strasznie boli kilka dni... Powinna myśleć o dziecku i zacisnąć zęby-ale tak to jest jak dziecko ma mieć dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasia
ja rodzilam 9 godzin. moj synek ma juz 20 m-cy . bardzo chcialam cesarke, nawet za koperte ale mama ktora maila 2 ciecia cesarskie odwiodla mnie od tego. teraz napewno nie wahala bym sie ani chwili cesarka to zbyt duza ingerencja w organizm aryzyko ropienia szwow itp jest prawie rownomierne. wiadomo ze boli ale naprawde warto to wytrzymac.zacznij cwiczyc,kontroluj wage a napewno latwo pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty myslisz że po cesarce to dopiero nie możesz dzwigać, zrosty, boli jak cholera gdy znieczulenie przestanie działać, pali krecha, z brzucha schodzi ci rurkami osocze do woreczków, sciaganie szwów, ból brzucha jeszcze do 2 mcy zależy jak sie będziesz oszczedzać,a poporodzie zaraz gdy zobaczysz dzidzie zapominasz o całym bólu, ja nie łyknęłam ani jednej tabletki przeciwbólowej bedąc w połogu, przemyśl, krwawienie jak w miesiączce i jeżeli dobrze bedziesz dbać o higiene to szybko sie zaogi a tak,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prawda że będziesz miała cesarke i zero bólu :) Boli brzuch jak diabli przy chodzeniu,si4edzeniu itd przez kilka tygodni.Nie zależnie jaki ma się poród to boli więc grunt to dobre nastawienie.A kiedy już się na porodówce to mówić sobie głośno że wytrzymam i dawać mimo wszystko z siebie wszytsko :) Im bardziej będziesz się rozczulała to gorzej.Życze w takim razie lekkiego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziłam dwa razy
bolało cholernie-pierwszy raz miałam poród naturalny było zle, drugi cesarkę i było gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lane kluchy
jesli masz mala tolerancje bolu popros lekarza prowadzacego ciaze o epidural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradivarius
no to chyba sie zdecyduje na porod naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa porody
A ja miałam dwa porody w jednym. Najpierw męczyłam się w normalnych bólach porodowych, a w połowie okazało się, że trzeba ciąć. I jeden i drugi poród nie do wytrzymania. Bóle porodowe są PRZE-O-KRO-PNE!, ale podobno z momentem urodzenia się dziecka - znikają. Za to po cesarce brzuch boli mnie do teraz (a minęło ponad miesiące). Kilka dni po cięciu nie tylko nie możesz chodzić, siedzieć czy nawet leżeć na boku... nie możesz kichnąć, kaszlnąć, już nie mówiąc o zaśmianiu się. Mnie trudność sprawiało nawet mówienie. I kto głupot Ci nagadał, że krwawienia nie będzie?!! :o Przecież to nie krwawi Ci rana po nacięciu ci..i, tylko oczyszcza się macica, więc którędy to ma wylecieć hmm...? PS:tak czy siak urodzisz - jak miliardy kobiet przed Tobą i zapewne miliardy po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradivarius
kolezanki ktore rodziły przez cesarke mowiły ze miały krwawienie ale nie tak dlugo jak po naturalnym porodzie jakies dwa tygodnie gora..no ale skoro mowicie ze lepiej urodzic naturalnie to tak zrobie.. warto sie pomeczyc dla takiego malenstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam cesarke rodzilam do rozwarcia 10 cm, a potem okazalo sie ze musze miec cesarke tak wiec bole da sie wytrzymac, tym bardziej ze poprosilam o zzo i przestalo bolec a po cesarce masakra, boli okrutnie jak wstajesz , siadasz, zalatwiasz sie, ciagnie do dzisiaj jestem 3 miesiace po i dalej nie moge cwiczyc bo mnie boli, schudlam a mam gruby w dotyku i jakby zamrozony wal nad blizna masz 17 lat! nie rob sobie tej blizny, fakt zza majtek nie widac, ale jest ja juz brzuszka na ulicy nie odslaniam ale Ty jeszcze mozesz wiec daruj sobie cesarke JEST OKROPNIE PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×