Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiat Nilu

Jestem gruba=czas wziasc sie za siebie!!!!!

Polecane posty

hej! moge sie przyłączyć? Bardzo chciałabym schudnąć tak ok 7 kg:) to było by świetnie. Jak na razie od piatku mam motywacje, i mieszczę się w 4 posiłkacg dziennie, bez podjadania, to jak na razie bardzo mnie cieszy, bo wcześniej to buzia wogole mi się nie zamykała.... A tak wogóle moim głównym motywatorem jest to że ostatniego maja mam wesele u siostry i jestem starzą, to muszę jakoś wyglądać;) Pozdrawiam i miłego dnia życzę:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Am, i ja też mogę się przyłączyć? :D Mam 162cm i 60 kg. Chciałabym ważyć tak 50-52kg. Niestety nie lubię wieeeelu warzyw, kefirów itp., więc chyba postawie na ćwiczenia i ruch. I wyeliminuje słodycze, fastfoody i inne kaloryczne przysmaki. Na wakacje chcę się pokazać w stroju kąpielowym, a nie siedzieć w ubraniu na piasku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Hihi cwiczylam dzisiaj 10min,wiem ze to nieduzo ale zawsze cos;) do pracy i z powrotem ok 30 min bo deszcz padal:o i wsiadlam w autobus:o Zjadlam jak narazie jedno jajko,ogorka,pol greapfruta,wipilam ok 1.5litra wody i jestem zajebiscie glodna:o Wlasnie robie obiad bede musiala cos zmienic w tej diecie bo z ledwoscia wytrzymalam:o zeby czegos w pracy nie podjesc:oChyba zaczne robic jakas saletke i bede ja jesc w pracy:Dzeby nie oszalec;) Przyznam sie do malego grzechu zjadlam jednego rogalika takiego malego ,drozdzowego😭 ale co mam odmawiac sobie wszystkich przyjemnosci zwiazanych z jedzeniem,to juz dzisiaj nie wypije koktailu malinowego:D:D zeby nie bylo ze za duzo jem;) Wiecie co kupilam sobie centymetr i moje wymiary wyszly troche inaczej niz wczoraj:D:DWczoraj kolezanka mnie miezyla:D:D:D i chyba ciut przesadzila;) Biust-78 Talia-91,5cm hihi tu akurat nic sie nie zmienlo:D:D Biodra-101cm😭 Udo-59cm:o A własciwie musze kupic sobie wage:D:D zeby kontrolowac sie;) Ide robic obiad a pozniej musze wziac sie za nauke:o bo za dwa tygodnie mam wielkie kolokwium:o Papa🖐️ wieczorem jeszcz wpadne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chcialam powiedziec ze ta polowka greapfruta bardzo mnie zapchala:D:D nie odczowalam glodu ani zadnego ssania przez ok dwie godzinki:D:DTak ze chyba zaczne jesc je:D:D dobra juz ide:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, widze ze zabieracie sie ostro za diete :) co do pomyslu kupienia wagi - uwerz, ze lepiej jednak mierzyc sobie obwod ud, bioder itd. to jest wiarygodniejsze :) bo waga nam sie waha, zwlaszcza przed okresem, ale np po cwiczeniach mamy ieksze miesnie wiec i wage wieksza a sylwetke ladniejsza :P hehen ie czuje jak rymuje w kazdym badz razie pozdrawiam goraco i bede zagladacv do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczyny!!! no widze że nas coraz wiecej i więcej:) u mnie jak narazie nie najgorzej, na sniadanko garśc musli z jogurtem, w pracy dwie kanapeczki z ogórkiem i pomidorkiem, pół jabłka no i niestety skusiłam sie na 2 ciasta hit ale i tak jestem zadowolona....jak to powiedziałaś kwiat nilu od 18.00 lodówka zamknięta:) czy któraś z was może mi powiedziec o tym pillingu kawowym bo szczerze mówiąs nigdy go nie stosowałam a słyszalam że działa.... przed snem mam zamiar zrobić jeszcze serie brzuszków, jak się dobrze zmotywuje to może i kilka podskoków na skakance:P jeśli macie jakies dobre i wypróbowane sposoby na pozbycie sie uciążliwego cellulitu piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko tyle co wiem: a wiec pilling kawowy: mozna robic roznie, tylko zaparzac kawe mala iloscia wody, albo dodawac oliwy, balsami, niektorzy dodaja np aloes, ale najwazniejsza jest sama kawa [zalana niewielka iloscia wody] i trzeba masowac uda. peeligi domowe sa duzo lepsze niz te wszystkie kremy o ktorych mozemy tyle wyczytac w gazetach :) no i na cellulit pomagaja cwiczenia, w ktorych pracuja miesnie ud, bo wtedy jest lepszy przeplyw krwi, czyli np rowerek w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff dzien juz prawie za nami:D:D i o dziwo nie czuje sie glodna:D tylko taka lekka;) A ten pilling kawowy to ja robie tak: Kawa sypana,kawa rozpuszczalna,cukier,oliwa z oliwek,troche plynu pod prysznic i szczypta cynamonu:DMieszam wszysko zeby powstala taka gest papka i nacieram nia cialo:DA efekty sa naprawde super przynajmniej w moim przypadku,skora gładka i celulit znika:D POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat nilu, Ty się chyba niepotrzebnie dołujesz wymiarami talii - zmierz w najwęższym miejscu, trochę nad pępkiem a nie na \'boczkach\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicktaki a udo jak powinam mierzyc??Bo nie wiem czy zrobilam dobrze? Zmierzylam je przy samej pupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sama podnosze topic;) Ułozylam sobie menu na jutro:) Sniadanie:dwa kawalki chlebka wassa z twarogiem+szczypiorek Drugie sniadanie:pol greapfruta Obiad:piers z kurczaka gotowana+brokuly Podwieczorek:szkanka kefiru:D:D:D Kolacja:salata+troszke sera feta+papryka czerwona+ziola a wszystko polane sosem winegrt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakieś ćwiczenia które pomogłyby zmniejszyć obwód ud?? na nieszczęscie mam figure gruszki, jeśli jestem na diecie spadek wagi najszybciej widac na twarzy i biuscie a uda i dup.. zawsze taka sama:(:( ehhh.. myslicie że rowerek (taki na podłodze oczywiście:P) załatwi sprawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ile macie lat??Bo ja juz 26,cholera wie kiedy to zlecialo:Dale duchem czuje sie jak nastolatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam ustalone dzien wczesniej co mam zjesc:) to sie staram tego przynajmniej trzymac i nie podjadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pol przysiady:D:D zawsze to lepsze od przysiadow:D ktorych zrobilam dzisiaj z ledwoscia 15:oTo od jutra pol przysiady:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nigdy wczesniej nie ustalałam sobie żadnego jadlospisu na następny dzień, ale myslę, że to dobry pomysł, żeby uniknąć podjadania....a co do tych przysiadów to jak dla mnie pół przysiady są gorszę bo obciażają mi bardziej nogi:P schodząc tylko do połowy całe nogi mi zaczynają drżać:P oj nie mam ja kondycji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×