Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Kwiat Nilu

Jestem gruba=czas wziasc sie za siebie!!!!!

Polecane posty

Go艣膰
ok, 1 dzie艅 @ a na wadze rano 55 kg co oznacza, 偶e nawet mo偶e by膰 mniej, bo podobno jak ma si臋 okres to si臋 "puchnie" ;) przez ostatnie dni pi艂am bardzo du偶o mineralki, mo偶e to dlatego ;) plis, powiedzcie, JAK SCHUDN膭膯 1 KG ????? :(((( my艣la艂am o basenie, ale najpierw musz臋 zaleczy膰 przezi臋bienie, kt贸rego si臋 nabawi艂am ponad 2 tyg. temu :/ Kwiat Nilu -------> jak mo偶esz to wa偶 si臋 co tydzie艅 lub dwa tygodnie i pisz jak tam waga ;) ja nigdy nie schud艂am tyle kg i jestem ciekawa jak to wygl膮da po schudni臋ciu... przyk艂adowo m贸j spadek wagi i jej wahania od zesz艂ego roku (wybrane dni ;) ) 02.01.07 60,3 11.02.07 57,8 28.03.07 57,5 27.04.07 56,7 15.05.07 55,0 23.06.07 54,8 12.07.07 54,0 - najmniej, ale to by艂o po kilku dniach na festiwalu... 26.09.07 55,5 - i wzrost ;/ 06.10.07 54,8 20.11.07 54,6 14.12.07 54,9 05.01.08 55,7 - i od tamtej pory wahania mi臋dzy 55,5 a 56 a偶 w ko艅cu spadek do 55 .... jak wida膰 bardzo trudno mi doj艣膰 do wagi 54 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej:)Kuraiko bede pisac:)OBIECUJE!! A teraz spotkalam kolezanke w sklepie i ona do mnie A ty co chora jestes?:o cos ty tak schudla,wygladasz okropnie:p ale ci odstaja kosci,wogole nie masz brzucha itd:oNo to ja mowi ze sie odchudzalam a ona na to a jaka to dieta i zaczela sie wypytywac:D ciekawe skoro wygladam tak okropnie to po co wypytala sie o kazdy szczegol mojej diety:pOna jest troche przy kosci,moze troche wiecej;)glupia koza;) Wolne,dopiero do pracy ide za tydzien w czwartek:D:DJade do chlopaka,jutro rano,tak ze nie bedzie mnie!!I jeszcze bylam dzisiaj u fryzjera,obcielam w艂asy,ale tylko tak ok6cm,tak ze dalej sa d艂ugie:D:D ale przynajmniej porzadnie wycieniowane i lzeszjsze sie zrobily:D Kuraiko a ten kilogram to 艂atwo zgubic;) albo mniej jedz albo w艂asnie basen,mysle ze to dobry pomysl:) A teraz ide sie kapac,golic,pakowac i lulu:D papa馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
hehe mniej je艣膰 to si臋 chyba ju偶 nie da, je艣li nie chce si臋 wpa艣膰 w anoreksj臋 :P teraz jem tylko jedno danie na obiad, jakie艣 skromne 艣niadanie i kolacj臋.. no i te cholerne przegryzki :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
i jak tam, Kwiecie Nilu? ;) ja mam w ko艅cu 54,8 (wiem, 偶e to tylko 0,2kg), ale lepiej w t膮 stron臋 ni偶 w drug膮 ;) a w pasie na wci膮gni臋tym brzuchu nieca艂e 65 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Edytka P
POMOCY!!! Jestem gruba! Prosz臋 o pomoc! Brzuch no nawet moze a偶 tak 偶le nie jest, ale nogi OKROPNE!!! w sierpniu jade nad morze jedzie 150 os贸b i na 100% b臋d膮 fajni ch艂opcy, nawet nie b臋d臋 mia艂a u nich szansy! jestem nastolatk膮 jak i wy i wiecie 偶e ja ju偶 my艣l臋 o takich sprawacyh :D Prosz臋 o jakie艣 膰wiczenia! Zacz臋艂am od diety ale to ma艂o pomaga! Prosz臋 o porady! Wysy艂ajcie na e-mail edyta2468@op.pl ! Z G贸Ry DzI臋KuJ臋 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam馃尲 Przepraszam ze sie tak d艂ugo nie odzywalam,tydzien temu wrocilam z urlopu i mialam straszna nerwowke:ookres spoznial mi sie 8dni,myslalam ze zwariuje;) ale naszczescie w niedziele dostalam:Dufff;) Dietka poszla w odstawke ale jem dalej 5posilkow dziennie i jakos staram sie pilnowac o dziwo nie mam ochoty na niezdrowe przysmaki;) tylko podjadam sobie chrupki:DNajmniej wazylam 48kg,ale bylam juz za chuda,czulam sama po sobie jeszcze troche i moglabym sie ubierac na dzieciecym dziale;)hihi do pracy dalej dreptam sobie,juz zapomnialam jak sie jezdzi autobusem;)Teraz waze 49kg,czasami wacha sie w granicach 50 ale nie wiecej;) Strasznie tutaj goraco,pogoda nie do wytrzmania:o no ale mamy lato;) kuraiko gratulujea teraz spadam pod prysznic:)papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarnooka_321
kwiat nilu a co艣 Ty zrobi艂a 偶e tak pi臋knie schud艂a艣????? JEJKU CO JA BYM DA艁A 呕EBY STRACI膯 TYLE CENTYMETR脫W CO TY I NIE PODDA膯 SI臉!!!! HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
hehe ja by艂am 12 dni w g贸rach i jutro si臋 zwa偶臋 i zmierz臋 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) a ja bylam 5dni nad morzem:Dstraszny sztorm mnie spotkal:D:Dhihi ale nie zawialo mnie do morza;)Moja waga wskazuje 50kg ale to przez wieczorne wypady na miasto i jedzenie frytek i najrozniejszych ryb,pod rozna postacia;)za dwa tygodnie mam znowu urlop,tylko tydzien ale zawsze cos:)Kuraiko pewnie schudlas chociaz by przez chodzenie po gorach:)papa馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
ech nie a偶 tyle ile by si臋 mog艂o wydawa膰.... tylko 0,9kg a w talii jest 63,5 (wci膮gni臋ty brzuch)... boj臋 si臋, 偶e za klika dni wszystko wr贸ci do poprzedniego stanu :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I po urlopie,dzisiaj wrocilam do domu:)Sta艂a sie piekna rzecz,chlopak mi sie oswiadczyl:Doczywiscie powiedzialam TAK:DDaty slubu jeszcze nie ustalilismy,w艂asciwie mysle ze dopiero gdzies za dwa lata,moze szybciej.Ja mam jeszcze studia,teraz ide na 4rok no i moje kochanie chce zrobic sobie magistra tak ze zawsze cos;) a i jeszcze studia mojego chlopka za semestr kosztuja cos w granicah 5tys z艂 tak ze z kasa bedzie krucho:o zreszta jak zawsze:(buu...Najgorsze jest to ze cz艂owiek uczy sie,noce spedza przy ksiazkach a niewiadomo i tak jak to bedzie z praca!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
hehh ja jestem 4 lata z moim facetem :) jeszcze nie planujemy zar臋czyn, a co dopiero 艣lubu. tzn z zar臋czynami, to zazwyczaj zale偶y od faceta, ale on wie, 偶e ja nie chc臋 si臋 szybko zar臋cza膰 nie maj膮c perspektyw na 艣lub ;) a perspektywy na 艣lub to jak b臋dzie pewna praca i zamieszkanie razem heh... a ja nadal chudn臋... tzn mam 54kg i utrzymuje si臋, ale chudn臋 w pasie i pod biustem, szkoda 偶e nie w biodrach, ale z kolei 膰wiczy膰 mi si臋 nie chce :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
ja bym chcia艂a jeszcze 2 kg :( nie wiem co robi膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No witaj kuraiko馃尲Jak tam kiogramy?Zgubilas cos;) U mnie wszystko jak najlepie ,obecnie jest 50kg i ale biorac pod uwage ze juz nie jestem na diecie praiwe trzy miesiace i pofolgowalam sobie troche w urlop to i tak sukces:)Czasami mam chwile s艂abosci ale trzymam sie dzielnie;)Za tydzien plecak i do szkoly:o ech i znowu nauka:o ale jest jeden plus jeszcze ten rok i juz bede pania inzynier no i pozniej to juz z gorki,dwa latka i magister;)Za rok bedzie okazja zeby zmienic prace na lepsza,bwiecej p艂atna i z perspektywami bo teraz to porazka:o Wogole na poczatku zalowalam ze wybralam studia 6letnie ale teraz wiem ze to byla najlepsza decyzja w moim zyciu,wiem czego chce i wiem co chce robic w przyszlosci:)no dosc tego biadolenia,ide na zakupy bo lodowka swieci pustkami;)Wogole zywnosc jest masakrycznie droga,niby nic sie nie kupi a 50zl minimum trzeba wydac:o Pozdrawiam serdecznie i napisz Kuraiko co u ciebie馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
heh ja przewali艂am, je艣li chodzi o studia... b臋d臋 szuka膰 pracy, a teraz siedz臋 w domu bo przezi臋bienie mnie wzi臋艂o :o zreszt膮 co si臋 dziwi膰, jak taka pogoda, a u nas nie od razu zacz臋li grza膰, dopiero jak temperatura w pomieszczeniach spad艂a do 15 stopni - masakra... a jak zimno, to ja si臋 nie wa偶臋, nie mierz臋 i nie 膰wicz臋 :P ale warto sprawdzi膰 jak tam waga i wymiary (znam tylko w biu艣cie ;) ), na pewno schud艂am na twarzy ostatnio...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
ano wa偶y艂am si臋, ale w ci膮gu dnia i by艂o 55 wi臋c spoko... a moja mama si臋 zacz臋艂a odchudza膰 hehehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pi臋kna dla Siebie xD
Heloo .! Ja ostatnio zauwa偶y艂am 偶e moja figura jest do bani. ;/ mam 17 lat a co rok jestem coraz okr膮glejsza. nie chce byc taka. w sumie nie uwa偶am 偶e jestem gruba 偶e hejj... mam poprostu wi臋ksze boczki.. :/ ii odstaj膮cy brzuch . ;/ aa ty艂ek to mi tak ur贸s艂 偶e masakra. ;/ noo zaniedba艂am si臋 okropnie i teraz nie wiem co mam zrobic. hmm. ? jakie艣 radyyy. ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
widz臋, 偶e kto艣 podni贸s艂 temat ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej ! jestem wstr臋tnym grubasem przy wzro艣cie ok 160 wa偶臋 68kg ju偶 jestem sob膮 za艂amana kiedy艣 uda艂o mi si臋 zrzuci膰 do ok 57kg ale po kilku latach naros艂o wiele os贸b zwraca mi uwag臋 偶e dobrze wygl膮dam :( . Najbardziej to ty艂ek i nogi!!! Ci膮gle pr贸buje stosowa膰 jakie艣 diety i r贸偶ne takie zdrowe rzeczy ale po kilku dniach idzie wszystko w nie pami臋膰 i popadam w depresje. Pomy艣licie 偶e jestem nie nienormalna ale chcia艂a bym mie膰 anoreksje (by膰 chuda i niezadowolona ) ni偶 ci膮gle by膰 nie zadowolon膮 z siebie grubask膮 co robi膰 jak wytrwa膰 w nie jedzeniu??? lub jedzeniu ma艂o ? jem zdecydowanie za du偶o! nie mam podzia艂u jedzenia na posi艂ki tylko w zasadzie jem kiedy jestem g艂odna, wola艂a bym mie膰 wstr臋t do jedzenia wtedy bym mo偶e schud艂a i mie艣ci艂a si臋 w fajne spodnie kt贸rych nie mog臋 nosi膰 przez ta oty艂o艣膰!! :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ma艅ka7
co wy wiecie o byciu grubasem? ja mam 164cm i pewnie z 90kg, nawet dok艂adnie nie wiem bo na wag臋 nie wchodz臋 od dw贸ch lat, wtedy by艂am szcze艣liwa, mia艂am jakie艣 70kg i c\u艂am si臋 fantastycznie czasami te偶 marz臋 o tym aby mie膰 anoreksj臋 albo bulimi臋...... by艂abym wtedy chora ale mo偶e znowu szcz臋艣liwa...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 arbuuzia
To ja do艂膮czy膰 chce do was lasencje ;) Wa偶臋 68kg przy wzro艣cie 180.Nie nale偶臋 do najgrubszych dziewczyn,jednak偶e do najchudszych tez nie;/ mam wielki ty艂ek i grube uda,i te boczki ohydne...;/ moim celem jest 60kg wiec chce walczyc o to z wami ^^

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwiasisa
chce schudnac ,przylaczcie sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwiasisa
Przy wzroscie 160cm. waze az 78kg. mam zamiar wkoncu cos z tym zrobic,po przeczytaniu Twoich sukcesow Kwiecie Nilu,jestem tak zmotywowana jak nigdy,wogole dziewczyny podziwiam was.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwiasisa
do gumikawka dziewczyno bym chciala tyle wazyc,trzymaj sie,mam nadzieje ze nam sie uda,ale wiecej optymizmu laski prosze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lulitka24
Czesc dziewczyny. wlasnie tez bardzo chcialabym schudnac. I za bardzo nie wem jak. przy wzroscie 157cm waze 69kg. Czuje sie okropnie. moze macie jakies sprawdzone sposoby dietki?? Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ddd21
hey dziwczyny. mam 21 lat, 164cm i waze 64kg. moze to nie jest tak duzo ale mam grube uda,szerokie biodra, boczki, sterczacy brzuch... nie podobam sie sobie:/ dodam jeszcze ze mam prawie 8 miesieczna corke. przed ciaza mialam tylko troche mniejszy brzuch, reszta bez zmian.karmie jeszcze piersia wiec jakakolwiek dieta nie wchodzi w gre, moge jedynie ograniczyc sie z podjadaniem, jak narazie jest ciezko, obiecuje sobie ze juz nie bede i sama siebie oszukuje. zaczelam troche cwiczyc jak mam wolna chwile. jak moja mala zacznie chodzic to bede za nia biegac:) juz niedlugo wakacje,cieplo bedzie, rower sie wyciagnie heh. grubaski kochane czekam na was:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lolemoniak
Eeech... Ja nie rozumiem jak z wagi 70kg mo偶na si臋 odchudza膰, przecie偶 to nie jest gruba dziewczyna tylko szczup艂a, a szczup艂e nie powinny si臋 odchudza膰... Gruba laska zaczyna si臋 przy wzro艣cie 170 i wadze 100kg i to te偶 nie jest jeszcze du偶o, ludzie nied艂ugo to b臋dzie brak 艂adnych okr膮g艂ych dziewczyn. :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niezgrabna123
witam! Ja r贸wnie偶 mam problem ze swoj膮 figur膮 a jestem m艂oda ( 20 lat). Jako dziecko by艂am chuda. Teraz to istny horror. Wa偶臋 65 kg przy wzro艣cie 165 cm. Wygl膮dam troch臋 dziwne, a mianowicie mam do艣膰 zgrabne nogi ( cho膰 nie chude) ogromny brzuch sk艂adaj膮cy si臋 jakby z dw贸ch cz臋艣ci. Biust raczej w porz膮dku. Problemem jest to 偶e jak si臋 na mnie patrzy to wygl膮dam jakby moje cia艂o sk艂ada艂o si臋 z dw贸ch r贸偶nych kobiet. Od pasa w d贸艂 do艣膰 szczup艂a dziewczyna natomiast od pasa w g贸r臋 potworna bary艂a. ( W pasie mam 80cm!!). Brzuch jest moim problemem od lat. Kiedy si臋 odchudzam chudn膮 mi raczej nogi a brzuch zostaje taki sam. Mam wra偶enie jakby by艂 osobn膮 istot膮. Ehh. Nie wiem ju偶 co robi膰 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×