Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

joasiu______ ale z czym mam racje bo ja cos dzis nie kumata jestem?? agunia_________ fotki super jaki duzy juz synus gratuluje!!! justyna____________ wielkie brawoooo dla synka! dobra lece sie kapac i spac mam dzis okropny dzien:( pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ justyna___________BRAWO dla Adrianka!!!!🌼 agunia___________piękne zdjęcia! Zazdroszczę wam Krakowa, a Tomaszek rzeczywiście prześmiesznie na każdym zdjęciu trzyma parasol:D I widać jak rośnie! Potrafi już iść trzymany za jedną rączkę?! Maja ma katar od ndz. Aż jej cieknie ciurkiem! Czasem zakaszle, ale to pewnie przez zalegające smarki. Pamiętacie, któraś z was kiedyś podsyłała linka na taką mała dziecięcą kanapkę za 150 zł. teraz się nad nią zastanawiam, bo mam dość spania z dzieckiem, zamiast z mężem. Maja strasznie lubi się \'rzucać\' po łóżku, więc jak śpi w łóżeczku i wali w szczeble, to się budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka______ pierwsza kupka zaliczona malolepsza____ dobrze że sie odezwałaś bo nam ciebie brakowalo dzieciaczki zdrowieją i tak ma być z mężem chwilowe zawieszenie broni ale na jak dlugo to nie wiem dziękuje za życzenia urodzinowe kochane dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa-__mysle ze katrar u Majuni to wlasnie na zabki byl! Duzo zdroweczka dla niej ❤️ Nie wiedzialam....ze z nia spisz;) baderka_____link dodalam do ulobionych super to wyro, poszukam jak trzeba bedzie z....pojemnikiem na posciel bo nie mam gdzie chowac dodatkowych....Wojtek skonczy rok i na bank nowe wyro,w lozeczku malo miejsca ;) Misiowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka_________fajnie, że masz:):) na allegro znalazłam sama, ale zastanawiam się, bo wymiary mnie niezbyt przekonują, bo to łóżko jest niewiele szersze od łóżeczka. Mam do ciebie wielką prośbę❤️ czy mogłabyś na rozłożonej tej kanapce ułożyć Dominisię i siebie obok i przesłać mi takie zdjęcie, proszę! (ti9errr@wp.pl) Będę miała większe \'przestrzenne\' pojęcie o jej wielkości:) Misiowa__________widzę wasz związek jest jak wszystkie: wzloty i upadki na przemian...STO LAT z okazji urodzin 🌼 ps. nie wyglądasz na 28 tylko góra 24!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brak tego schowka to minus... jak się przeprowadzimy do naszego domku to mała będzie miała duży pokoik i pościel będę chować albo w takim fajnym wiklinowym koszu albo w dużej szafie, zobaczymy...:) a ten komplecik fajowy:) ja się troche zgapiłam jak kupowałam... i teraz zamierzam dokupić małej fotelik do kanapy... zdrówka dla wszystkich maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa ze zdjęciem będzie na razie ciężko, bo nasz aparat odmówił posłuszeństwa po ostatniej niedzieli ..., nowego na razie nie kupimy, chyba że uda mi się pożyczyć... napiszę Ci, że miejsca nie ma tam za wiele, dla samego maluszka to jak najbardziej, ale dla dodatkowej osoby to już ciasno... ja czasem leżę z Dominiką jak zasypia i budzi się w nocy, ale o wygodnym spaniu razem to raczej nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kanapa naprawde super ale moj K narazie nie narzeka sobie na lozeczko wiec nie ma po co zmieniac zreszta on i tak w spiworze spi ze pewnie przyzwyczajony :P no ale mysle za na drugie urodzinki to juz sie przyda tylko my bedziemy musieli sie wyniesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_________ a moj K tez chory teraz cos panuje od piatku kaszel i katar i dopiero dzis widze poprawe a Maja dostala zabki??? bo moj K ma czesto na zabki wlasnie katar ktory sie trzyma nawet 2 tyg misiowa______ gratuluje rozejmu:P tak trzymac bo toksyczna atmosfera w domu jest paskudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis__________10 maja wyszły jej dwie górne jedynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ a tu co tak pusto? u nas wciąż męczący katar. Nawet w nocy mała się męczy.. nie chciała wczoraj po kąpieli mleka pić, w nocy i rano też.... kaszy z łyżeczki tez nie chciała, ani parówki, zjadła kanapkę z pasztetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) listkaa, jesli małej poza katarkiem nic więcej nie dolega to może to faktycznie cdn. ząbków? aaa i gratulujemy tych, które już są na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pies-misiaczek na waszych fotkach to co to za rasa? wodołaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) a jakos weny nie mam na pisanie... listkaaa__gratki nowych zebolow, katar wlasnie z ich powodu zapewne🌼 A i nie je zapewne na zeby:nie ida nastepne??? baderka 🌼 FOty wrzucilam na bobasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, ale słodki ten Twój dyduś... jeśli chodzi o smoczek to moja dominika ostatnio jakby trochę się na niego obraziła i cmoka tylko trochę przy zasypianiu na noc a w ciągu dnia to traktuje go jako zabawkę i np. usilnie próbuje mi go włożyc do buzi, by za chwilę wyciągnąć i tak w kołko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka to super moze przyszla pora kiedy SAMA go odrzuci? Wojtek sie nim w dzien bawi, trze dziasla, widac na fotach jak go odwrotnie trzyma ;););) Na noc i do spania to musi byc,nie ma sily, przyjdzie chwila kiedy go to zmeczy i sam wyrzuci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. wrzuc jakies nowe foty malej, bo...z lutego ostatnie :) Napewo bardzo urosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucę na koniec miesiąca:) u nas jak narazie nie ma problemu z wyrastaniem z pewnych spraw np. pierś odrzuciła sama i bezboleśnie po moim powrocie do pracy, ze smoczkiem będzie chyba podobnie, bo jeszcze niedawno co chwilę w nocy musiałam jej go wkładać a terz już nie... za to do nocnika i niekapka nie chce się na razie przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka,to super,oby tak dalej!No ja wojtkowi w nocy musze podawac jeszcze smoka,bo marudzi,,,, Co do nocnika,lubi,niekapek i bidon;dla nas buble,za Chiny nie wezmie bo..poprostu nie potrafi z tego pic,nawet jak puste dla zabawy daje to wywala od razu;) Przezyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bederka__________masz na myśli nasze foty? to wodolaz ciotki. ma takie dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeny lista________-ale te pieski naprawde super mi sie takie tak podobaja ze szok i jesczze niedzwiadki i chow-chow ojeny eksta!!!! joasiu_______ Wojtus jak zawsze sliczny!!! a my dzis na zakupach bylismy kupilam K skorzane sandalki i dalam 55zl wiec nie az tak zle i kapelusz za ...29 zl wiec porownujac bo butow to dosc duzo no ale coz ma sie jednego brzdaca to musi jakos wygladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis______________ale piękne zdjęcie na tle mleczy!!!A z kozą to już w ogóle odlot!!:D:D:D co tak cicho i nikogo nie ma??!?co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_ Kasjanek boski, juz taki fajny chlopczyk:) A z koza odlot na calego!!! My na dworze bylismy,wrocilismy dopiero,sie wkurzylam na jakas mamuske ze szok!!!!Ide ulica,patrze przed sklepem z butami stoi wozek z dzieckiem(jakies 4-5 mcy....) i spi,mamuska chyba w srodku... no ale nic ide dalej....Bylam w dosc sporej odleglosci,gdy jakies 2 Rumunki,czy Cyganki, jakies kobitki o ciemnej bardzo karnacji zaczely sie krecic kolo wozka,rozgladac,zagladac itepe.No i zaniepokoilo mnie to,wiec z Wojtkiem do tego wozka i stoimy czekajac na mamuske... I wiecie co?????17 minut z zegarkiem w reku stalam i czekalam, a mamuska z kartonikem butow pad pacha wychodzi zadowolona ze sklepu i do wozka!!!!!! Wiec jej powiedzialam ze.....jak drugi raz tak zrobi to byc moze straci dziecko, bo nie zawsze sie znajdzie ktos kto go popilnuje jak Ona zakupy sobie robi!!!! No brak slow!!!! A potem lamenty i rozpacze ze ktos komus dziecko wykradl z wozka... Echhhhh, spokojnych nocek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu________no niestety ludzie sa bezmyslni ja nigdy nie zostawilam K samego przed sklepem jak moglam wejsc to tachalam wozek do srodka a jak nie to nie wchodzilam :) a teraz to juz zaden problem bo wozka wcale nie uzywam tylko na piechotke prawie wszedzie! joasiu ,listka ________ dziekuje Kasjan uwielbia te kozy i wogole zwierzaki az sie trzesie ze szczescia jak zobaczy psa kota koze itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×