Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Ania__________żyję, żyję :) tylko jakoś nic się nie chce w te upały. teraz też gonię zrobić włosy i się ubrać jak człowiek, póki mała śpi... Za komentarze nie ma co dziękować:) Oglądałam więc przy okazji skomentowałam :classic_cool: Mai już pięknie widać dwójki, więc oficjalnie mamy 6 zębów! Maja wciąż ćwiczy samodzielne chodzenie i idzie jej coraz lepiej! I wciąż tańczy! Gdy tylko usłyszy jakąkolwiek muzykę, nawet jak leża reklamy:) Musze dodać film z jej tańcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza___________bidulko! leżi odpoczywaj póki możesz! pociesz sie tym, ze my w zeszłym roku też się męczyłyśmy z brzucholami w takie upały! Ja tez miałam problemy z szyjką. Od 28 tyg mieliśmy zakaz na sex, bo szyjki już prawie nie miałam. Tyle ze była zamknięta. A dotrzymałam do 40 tyg:):):) Aż lek się dziwił, ale powiedział, że widać taka moja uroda :classic_cool: Także bądź dobrej myśli:):):) Właśnie zajadam truskaweczki. Sezon w pełni, u nas kosztują już tylko 5,50 za kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam malolepsza______ kurde czekamy na twojego maluszka dodalam nowe zdjęcia na bobasach ugotowalam obiad i nic mi sie nie chce pranie uprane a nie ma kto wywiesić .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza_______ ja tam nie wiem ale teraz to chyba taka moda na skrocona szyjke:P ja wg lekarza mialam juz rodzic w 7 mies bo rozwarcie ......itp a do konca chodzilam i tak samo moje znajome no ale lepiej huhac na zimne no a upalow ci wspolczuje i zycze zeby ciaza milo minela:) listkaa_______ wiem ze w stopkach no ale ania akurat nie ma:) i czekamy na filmik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny jak wgrywacie filmy na bobasy ja chcialam to od 13 do teraz mi sie ladowal i jesczze przez przypadek zamknelam ta strone wiec to juz koniec a ten filmik nie byl dlugi ok minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!! Małolepsza - witaj i koniecznie pogłaszcz brzusio od cioci Ani, współczuję upałów, wiem, że w ciąży ciężko wytrzymać, gdy na dworze taki ukrop, ale dasz radę. Poza tym odpoczywaj, wyleguj się ile wlezie:) Misiowa - super fotki. Patrysia rośnie jak na drożdżach i pięknie się uśmiecha!!! Katharsis - aaanula@buziaczek.pl Listka - u nas też sezon truskawkowy zaczął się na dobre, dziś kupiłam za 4,50 :) a co do tańcy to ja też muszę nakręcić Misia, bo tańcuje na całego:) dobrana z Nich para!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! A my wciąż poza domem! Tak jak wczoraj, a i dziś wyjeżdżamy sobie do Ustki do koleżanki i o 6 dni starszego od Mai Przemusia. Jetem ciekawa jak się będą bawili...:) Maja jeszcze śpi:) Chyba zacznę pakować jej torbę... Miłego dnia, kobietki! ps. Joannna_____________gdzieś ty?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla Misia i wszystkich bobasów!!! u nas dziś znów piękny dzień:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po zakupach i spacerze, teraz Michaś śpi, więc mam luzik:) dodałam rano nowe fotki i filmik, zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________ Michas super słodziak jak nic:D a widze ze lubi sie calowac moj K NIESTETY juz z tego wyrosl:( a my dzis o 4 pobudka!! malego taki kaszel zlapal ze az zwymiotawal jakims sluzem i ze spania nici a od tamtej pory juz nic nie kaszle wiec nie wiem co to mialo znaczyc a teraz spi od 9 i ja juz ja tez sobie odespalam:P a ,my dzis o 7 panie powieszone obiad zrobiony i juz na spacerze:) tak bym zyc nie mogla:P Joasiu teraz dopiero wiem co przechodzisz:( a wlasnie gdzie ty sie podziewasz????? pewnie sie gdzis skryliscie z Wojtuniem przed tymi upalami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do truskawek moj K uwielbia i dzis kupilismy po 4zl ale za kobialke:P tylko ze z gieldy bo na rynku to nawet 5 zl za kilo i oni narzekaja ze malo zarabiaja a jaka przebitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrówko pytam!!!!!!! Co tu takie puchy???????? Co to w ogole ma być za zaniedbywanie topiku??? Gdzie założycielka i pilnująca porządku Joasia?????????? Czy Jej nieobecność nie jest czasem związana z przyjazdem mamy Joasi? Jak tam moja piękna synowa????👄 pozdrowienia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My aniu jesteśmy:) Wczorajsza wizyta udana, bo miło było mimo, ze mały Przemcio co chwila płakał. Bał się krzyków mai i jej samej potem też. majka chciała jak to ona podotykać, a że czucia nie ma, to czasem szarpnęła, za nos złapała itp. No i zabawki mu zabierała i kłócili się o wszystko. Np jedno podeszło do krzesła, to zaraz drugie chciała samo przy nim stać i towarzysza spychało:):):) dziś normalny dzień. Niedługo spacer... Maja wstała dziś i wczoraj o 8.30 :):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę na raty bo maja jest na etapie wszędzie łażenia za mną nie daje mi spokoju wciąz wspina się na mnie mam tego serdecznie dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj listka___ skad ja to znam moj K tez wszedzie za mna lazil ale teraz juz sie troche opamietal a tak to nawet do wc wyjsc nie moglam ale niestety takie sa uroki jak mama jest 24/h teraz jak wiecej z nim jezdze do znajomych do tesciowej to sie juz zmienia widze bo wiecej ludzi widzi no i te biedne dzieci z piaskownicy ktore tuli i caluje:P http://www.bobasy.pl/kasjanek nowe fotki-zapraszamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis________________musisz się postarać o siostrę dla Kasjanka:classic_cool: nie będzie się musiał w piaskownicy tulić..... dobrej nocy! coś ost tu pusto😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale mała daje nam popalić wcale nie chce usypiać a jak juz zasypia to z rykiem a najgorsze są wieczory................ czekam na Marcina i popołudniu jedziemy nad zalew a teraz muszę sprzatać i tak to wyglada to moje życie ale nie zamieniłabym go na zadne inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My dziś jedziemy do rodzinki na wieś:) Misiu będzie troszkę na powietrzu - ja może sie poopalam - mam nadzieję, ze to będzie udany dzień. Choć ostatnio jestem zła na mojego K, ale nie będę Wam tu zaśmiecać. Pani Misiowa - jaki super optymizm, brawo!!!!! Listka - teraz juz tak będzie - Michaś wszędzie za mną chodzi :) i broi ile wlezie:) wczoraj zrobił 6 lub 7 kroków, choć wciąż jest bardzo ostrożny to postępy są, dziś postaram się nakręcić :) dla Majeczki👄 Katharsis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie przekopiować od majówek, bo piękne: Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: \"MAMUSIU\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________ piekne to:D misiowa_________ moze zabki moj K tez zasypial z rykiem i bez powodu budzil sie z krzykiem no i zeby za pare dni naogol wyszly i jak zawsze nurofen sie spisze na 6+ listkaa___________ moze to zabrzmi strasznie ale ja nie chce wiecej dzieci jakby juz bylo to bym kochala ale nic planowac nie zamierzam bo jeszce jakbym na 100% byla pewna ze dziewczynka bedzie to bym, sie zastanowila ale kolejnego chlopa to ja nie chce:) dobra lece sie szykowac do kosciółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neostrade nam wylaczyli,nie mam do zadnej z Was numeru wiec nie moglam dac znac... Jeszcze ze 3 tyg nie bedzie, ale u mamy jestem na miesiac, wiec dam znac!!! jestem u mamy, ogarne sie i sie odezwe, odpoczywamy z Wojtuniem, wlasnie przyjechalismy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko napisze co u nas(pewnie polowe zapomne ..) W chory byl, antybiotyk konczy, z tata nogi w jeziorze tydzien temu moczyl ... Do tego wyszly mu dwie dwojki na doile, w ten sam dzien, zero objawow( woda z jeziora plus zeby= choroba) ... Jedynki gorne w drodze .. Jestem u mamy od wczoraj,tak szybko bo...dostala pilne zlecenie z firmy i za tyzien wyjezdza na...pol roku ..... Na Boze Narodzenie wraca .... Tydz temu w piatek u gina bylam, mam zle wiesci, wylam pare dnin i sie zalamalam: 2 miesniaki mam na macicy :placze: W grudniu nie bylo nic,teraz sa...dwa :placze: Pierdu pierdu,napisze konkrety: leczenie: wkladka za 1 tys zlo, albo...ciaza ... Malz moj nie chce slyszec absolutnie teraz o zadnej ciazy, a na wkladke nie mam, pojde we wrzesniu do roboty, pomysle....Mama jeszcze jakies krople z Niemiec mi sprowadzi, jakiejs babce tam pomogly, warto sprawdzic..... Trzeba zahamowac ich rozrost, bo potem klopoty straszne z zajsciem, w ekstremalnym wypadku grozi usunieciem macicy .. Wojtek odstawil calkiem nocne jedzenie, nie je, tylko pije... Noce bez zmian .. W wolnej chwili nadrobie zaleglosci... Pozdrawiamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Joasiu - dobrze, że już jesteś z nami, jakoś tu pusto było bez Waszej dwójki:) gratuluje nowych zębolków! Wojtusiowi zyczę szybkiego powrotu do zdrówka!! I Tobie również!! A do Wszystkich dziewczyn - do gina marsz i sprawdzić czy wsio ok! a były jakies objawy tych mięśniaków? Listko - dla Majki👄 dodałam mnóstwo nowych fot i krótki filmik, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____zadne objawy,wsio ok, a u gina jestem co chwila i to raczej nie do wyleczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu_____________ oj jak sie wali to sie wali:( mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i jak najszybciej to cholerstwo ci wylecza ja mam teraz za dwa tyg wizyte u gina czekalam 3 miesiace !!! ale ja walcze od jakiegos czasu z grzybica i tez sie pozbyc nie moge:( a wczoraj zrobilismy sobie wyprawe na takie Ranczo tam duzo zwierzat kowboje itp Kasjan zachwycony tylko biegal od zagrody do zagrody i patrzyl jakie zwirzatko tam jest:D no i jeden filmik udalo mi sie dodac wiec zapraszamy:D www.bobasy.pl/kasjanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×