Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Witajcie!!! Misiowa nie wiem czy tatusiowi się marzył synek ale z Patrycji super kibic. :-) Oglądałam zdjęcia. śliczna dziewczynka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tu puuchy!!!!! Cześć laski!!!!! Listka - pewnie Was nie było i dlatego nie piszesz, mam ndzieję, ze wróciłyście? U mnie ok - wiesz o co chodzi;) Joasiu - co u Was? Jak Wojtek? Śpi lepiej? Katharsis i reszta pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa - Malolepsza bardzo serdecznie dziekuje za pozdrowienia i oczywiście przekazuje je Tobie:D Niestety bidulka na pewno do piatku w szpitalu, musi leżeć, BYĆ MOŻE na weekend wyjdzie, ale pewnie wróci w poniedziałek z powrotem, chociaż wolałaby już zostac w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega3 - jak masz możliwość pozdró ją od Nas i powiedz że myśłimy o niej (nich) ;) a co z joannaz ??? do domu wróciła i neta nie ma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza już w domku, pewnie niedługo sama sie do was odezwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza___________nie wiem co się stało! ale trzymam kciuki za ciebie i szkrabika! wszystko musi być dobrze i tak będzie! wracaj do domu i skrobnij jak się czujecie! wielkie 👄 i dla wszystkich ostatnio nieobecnych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich WIELKIE BUZIOLE od Majeczki! ❤️ ❤️ ❤️ Liczyłam, ze pójdzie na roczek, a ona już śmiga od tygodnia. I strasznie mi marudzi od jakiś 2 dni. Może to kolejne zęby. Ale czy te następne (ma już wszystkie jedynki i 3 dwójki) mogą być tak bolące i dokuczliwe? katharsis, magda r_______może wy coś wiecie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - może trzonowe ruszyłly, Olka przy nich była marudna jak zaczęły rosnąc, teraz przystopowały i jest spokoj... gratki z okazji chodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! co tam kobitki u was? magda__________a co u Oli? wszystko OK? U mnie dziś pochmurnie. Wstałyśmy o 7. Dopiero wygrzebałyśmy się z łóżka. Chyba dziś pojedziemy do babci. Ania_________jak po wczorajszym? Jak nowe drzwi? domykają się?:) joanna______________wezwanie do powrotu na kafe ci chyba wyślę:classic_cool: jak tam postępy W. wciąż pije mleczko sojowe? Gdzie wy się podziewacie?!!!!! aga, misiowa, katharsis🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!! Małolepsza - wracaj do nas szybko!!! 🌼 Listka - drzwi zalożone, wszystko super:) mieszkanie posprzątane, a ja pomału myślę juz o wyjeździe - w końcu to już w niedzielę;) trochę szkoda, że mąż nie jedzie z nami, no ale w końcu trzeba skorzystać z takiej okazji;) a Joasia to chyba się na nas obraziła....tylko, że my tęsknimy za Wojtusiem - więc choćby o Nim prosimy relacje!!!!!!!!!!!!!A tak poważnie to co u Was? Jak u mamy? Pewnie babcia nie odstępuje wnuczka na krok i masz luzik? co u reszty? laski piszcie, bo nam topik padnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie🌼 bardzo wam dziekuje xza kciuki i Omedze za to,ze Was pozdrowila w moim imieniu👄 uuuuu byla chwila grozy, zagrozenie jest wciaz, ale kazdy dzien w brzuchu dla Marceli jest na plus, dostalysmy sterydy na rozwoj plucek i mamy nakaz cieszenia sie z brzuszka przynajmniej z miesiac, ale w tej sytuacji to nie straszne mo na wet 43 tygodnie w ciazy, niech sobie siedzi u mamusi, tam jest najbezpieczniej. Napatrzylam sie na wczesniaczki, walcza dzielnie, ale bardzo jeszcze potzrebuja ciepla mamusinowego tego z brzuszka, na szczescie szpital ma dobra aparature i tfu tfu jak do tej pory wszystkiwe dzieciaczki ktore urodzily sie za wczesnie maja sie dobrze. my dzis mamy 30 tc i 3 dni, nasz plan minium to dotrwac do 15 lipca. calujemy was wszystkie bardzo mocno, i dziekujemy jeszcze raz za wszystkie cieple slowa:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie napisalam wam w czym problem, skrocila mi sie bardzo szyjka, co oczywscie jest bezposrednim zagrozenim porodu przedwcesnego, dlatego mamy sie oszczedzac na maksa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - najważniejsze, że jesteście już w domu!!! A teraz leż i odpoczywaj!!!!!I nie martw się - będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza_______________nie strasz kobieto! Boże, leż i leż. Nie ruszaj nawet palcem! A Marcela (śliczne imię) niech nie opuszcza brzuszka jeszcze 2 miesiące, bo dostanie od cioci forumowej! Maja o dziwo zasnęła bez problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza no nareszcie !!!! imie cudne :D :D !!!! to niech Marcelinka bedzie grzeczna i nie wychodzi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas zimno i pada deszcz a idziemy dzisiaj na slub i nie wiem w co ubrać Patrysię moja kluseczka skończyła dzisiaj pół roczku szczęście moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla szczęścia waszego słodkiego i ślicznego! oraz zdrówka, dużo uśmiechu! u nas na przemian słońce i deszcz. ledwo ok 12 wyszłam, zaraz musiałam wrócić tak zaczęło lać, że szok! miłego leniuchowania LENIE! Misiowa_________to miłej zabawy!!!my idziemy 5 lipca:) Ucałuj od nas Patrysię👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa dla Patrysi... 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 a my wczoraj skonczyłyśmy 13 mies... ale ten czas leci... :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________oj, leci!!!! przecież Ola dopiero co rok skończyła!!! Wszytskiego naj i dla Oleńki (spóźnione ale szczere) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa______wygilaj pol roczniaka po pietkach od ciotki malolepszej, cudowny okruszek z niej, tez sie nie moge corci doczekac , ale narazie niech siedzi grzecznie w brzuszku, bo mi stracjha napedzila😭 dzieki dziewczynki za wszystko👄 a Z Aska sie dziej???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×