Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

bry! ania____hej! fajnie, że już jesteś (pewnie an chwilkę:() zdjęcie misia rewelka - WSZYSTKIE jak je loda nie - loda, w okularach cwaniakowe, w autach!!!!jest świetny!!! U nas ok. Maja chodzi jak szalona! Na dworze biega gdzie chce,a gdy widzi, ze za nią idę ucieka jeszcze bardziej. Gdy tylko zobaczy ptaka, czy psa, albo inne dziecko - nie mam córki! Jak jej nie dogonię:) Gdy złapaną biorę na ręce wierzga nóżkami i krzyczy:) W domu broi na całego, dziś zaczęła wyciągać krzesła spod stołu w kuchni ( a są ciężkie) itp itd. Idę oglądać film Misia i foty W. joanna_____________❤️ super, ze w końcu z nami!!!!gratki dla W.!!! za zęby!! w końcu biedak je tak wycierpiał!!! Zaraz pewnie też pójdzie mały pudzian na nogi!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza znowu w szpitalu - ma rozwarcie szyjki i zostanie już w szpitalu do porodu, ma nadzieję, a przede wszystkim plan wytrzymać jeszcze przynajmniej 2 tygodnie, do 37 tc. :D:D:D:D przesyła pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega___dzieki za info, duza buzka dla niej, bedzie dobrze:) Aniu___trzymam kciuki za piatek, bedzie ok:) listkaaa____dla Majuni ❤️ ps. ale tu puchy, szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, joaśka puchy jak cholera już od jakiegoś czasu! :( ❤️ dla małolepszej________________trzymamy kciuki!!! na pewno wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! My tez zapraszamy na bobasy! dodałam nowe filmu jak maja chodzi. Jakość byle jaka, bo to z komórki, ale co nieco widać! Ania_________uczysz się?:) A wy reszta baboli macie klapa w tyłek za ta nagminną nieobecność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa________ tylko nie bij :P aniaaaaaaaa_________ bedzie dobrze napewno zdasz i będziesz panią magister :) marcin wlasnie usypia Patryska a ta drze sie w niebogłosy ale może w końcu padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa ale ona śmiga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super :D :D :D :D :D CUDNA JEST !!!!! ja bede miała kiedyś chłopca to chyba sie zapoznamy co ??? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa a Ty?? nie fajna laska ??? TEŻ !!!!!!!!!!!!!!!!!! a Patrysia istny cukiereczek :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Trochę się uczę, trochę robię w domu - przed chwilą skończyłam prasowanie - miałam taką górę, że szok! Majka przepiękna, zdjęcia i filmy rewelacja!!!!!! w ogóle te nasze dzici forumowe są super! Magda r - ale pamiętaj, że Majeczka to już ma narzeczonego;) Listka - czy dostalam mojego smsa w zeszłym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - trzymamy kciuki byś jak najdłużej wytrzymała:) a jak juz będzie czas by poszlo szybko i gładko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Obejrzalam filmy i zdjecie mai i Misia, potem sie wezme za reszte! Super Majunia zasuwa, zazdroszcze;) A Mis przystojniacha jak zwykle i....fajne wygibasy na skrzyni(film):) U nas noc jak codzien, moze czesciej pobudki,chowamy lozeczko w week, bo to bezsensu...Co za roznica czy sie budzi w lozeczku,czy lozku? Dla mnie lepiej bo nie musze wstawac....To dziecko sie nigdy nie nauczy spac normalnie, ja za 2 mce do roboty, musze jako-tako wypoczac w nocy.... Jestem spraszna przeciwniczka spania z dzieckiem, dziecko ma swoje lozeczko i tyle,tylko ze....ja juz wszytskiego probowalam, nadaremnie, nawet ze mna jak spi to zadna roznica...... Bylismy na dworze, upal jak cholera,nie cierpie takiej pogody, wiec nie ma mowy o wychodzeniu.... Na 7 sierpnia jestesmy z W zapisani do fryzjera,juz dawno mialam z nim isc, ale zawsze cos: wiecznie spocony jak szczur.... Chlop w robocie od wczoraj, w koncu, taki spokoj ze nie wiem, psychiczne wakacje, normalnie jak wczasy SPA dla mojego mozgu i oczu jak nie musze go 24 h ogladac, zadymy codzien: to tez bez zmian... Milego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu___ u nas też byłstraszny problem ze spaniem. pisałam o tym nie raz. cpo chorobie jakoś się to unormowało. przeszliśmy na butelkę już całkowicie i powiem ci że spał ciągle do 5 i potem zabierałam go do łóżka. ostatnio jednak , nie wiem czy przez nowe wrażenia związane z chodzeniem znowu się budzi. dzisiaj wstawałam 2 razy ale i tak byłam trochę zła. T. śpi w swoim pokoju więc muszę przejść kilkanaście metrów żeby do niego dotrzeć. nie biorę go jednak wcześniej niż po 5 do łóżka. zobacz ile nam miejsca zostaje w łóżku jak śpi z nami :-( http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/Pi?authkey=0zB7iLBw1R4 mam nadzieję żew końcu się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy!!! My nie śpimy od 6 - Michaś zaczął dyskutować w najlepsze, my byśmy chetnie jeszcze pospali. Nockę miałam fatalną, ale wcale nie przez dziecko, tylko przez tą cholerną jutrzejszą obronę, cała jestem zestresowana, proszę jutro mocno trzymać kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas zimno i cale szczeście bo juz dosyc mialam upałow jedziemy dzisiaj po fotelik do karmienia i sukienke dla mnie na wesele :) napiszcie mi czy macie foteliki i jakie i jak sie sprawdzaja z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania zdała na 5, ale średnia ocen i ma 4,5 !!! zdolniacha co?! 🌼 🌼 🌼GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 misiowa____________my krzesełko mamy tez takie drewniane i jest OK.Ale te za ok 300 też są fajne, tylko że na krócej i zajmują więcej miejsca. U nas tez skwar:) Wolę skwar niż deszcz! Dla wszystkich 👄 Ciekawe co u małolepszej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laseczki🌼 wreszcie po stresie:) Misiowa - my mamy plastikowe - baby ono - sprawuje się dobrze, ma dwie tacki, poza tym kosz na dole np na zabawki, ma regulację oparcia i wysokości, ale jak napisała Listka zajmuje sporo miejsca. wpadnę później, pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotelik kupilam i jeszcze niekapka i jeszcze ksiażeczki i gumowy młoteczek :) a sobie sukienkę a teraz na glowie farbę polożoną bo mi się nie chcialo iść do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super misiowa, że zakupy się udały! zrób foty jak znajdziesz chwilę! Ja też włosy sama farbuje, tzn. Michał albo mama mi kładą farbę. Jutro będę szalała na weselu!!!! Dodaliśmy nowe filmy na bobasach - zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa i jakie w końcu kupiłaś ?? listkaa - dobrej zabawy na weselu :D :D :D :D my wrocilismy z basenu właśnie :D dawno nie widziałam tak zszokowanej Oli ;) trzymała się mnie tak kurczowo jak rzep... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry laseczki! ja tak na moment! zaraz brykam do fryca. ok 12 przychodzą do mai dziadki, a my fru na zabawę:) Miłego weekendu! pewnie w ndz się nie odezwę bo mam zamiar zdychać z przemęczenia! Parkiet będzie mój!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIOWA -----------krzesełko super!!!!Buziaczki dla naszej słodkiej Pati!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×