Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogodynkaaa

Jaki kolor modny tej wiosny??

Polecane posty

Gość pogodynkaaa

Mam blond włosy, oczywiście nie swoje9niestety) ale sztuczne:) i zastanawiam sie czy nie zafarbowac na ciemno. Jakis brąz ewentualnie orzech. Co otym myslicie modny jest ciemniejszy czy blond w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
lepiej popatrz, jaki masz odcień skóry i oprawe oczu, a nie co jest modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy był modny w czasie zimy, teraz podobno ciemne z odrostami blond, długie, proste, z przedziałkiem na środku, przylizane do głowy woskiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynkaaa
ehhpytałam serio;/a oprawa jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie dobre pytanie
a jaki kolor oczu jest modny w tym sezonie? bo nie wiem jakie soczewki sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ta oprawa oczu to tez nie
jst do konca tak np ja mam ciemna, dlgie ciemne rzesy, ciemne brwi, ale do tego bardzo jasna karnacje, i z ciemnymi naturalnymi wlosami wygladam strasznie blado, szaro i poprostu nieladnie. Calkiem blond natomiast gryza sie z ta wlasnie oprawa. Teraz mam takie pomiedzy powiedzmy ciemny blond - jasny braz, ale czuje sie taka nijaka z tymi wlosami, i chyba jednak zrobie sobie balejaz jasny braz z blondem, kiedys taki mialam i bylm bardzo zadowolona, jednak cena za odrosty co poltora miesiaca ok 100 zl :/ troche sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biorąc pod uwagi mody zafarbowałam wczoraj na rudo bo ponoć mi ładnie w rudym:P i znudziła mi sie szarość zimy na wiosze coś szalonego postanowiłam. dziewczyny dobrze mówią nie kieruj sie modą ale jaki kolor ci pasuje bo włosy decydują o wyglądzie całej buzi. jeśli masz skłonności do czerwonych wyprysków lepiej zrezygnuj z odcieni z czerwienią, przy bladej karnacji nasycone mocne kolory jeszcze to pogłębia, dziwnie wygląda jasna oprawa oczu do bardzo ciemnych włosów po prostu powoduje efekt sztuczności wiec wtedy warto pokusić sie o hennę (nie czarna ale na przykład ciemny brąz). itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUŃ
JA JESTE MALA ALE BARDZO LUBIE EKSPERYMETOWAC W CIUCHACH.ALE NIEWIEM JAKI KOLOR JEST MODNY XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mówiąc żywe kolorki np:żólty,różowy,fiolet ale widać również złoto i srebro na pokazach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesiulka
no tak neony są modne ja co prawda wybiegów nie oglądam, ale czytam gazetki np ostatnio przeglądałam magazyn 13 to tak, żywe kolory modne, aczkolwiek co do złota nie jestem przekonana, jakoś nie lubię tego koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNGU
Tej wiosny jest modny seledynowy i ogolnie zywe kolory i jaskrawe polaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlla
W TYM SEZONIE SA MODNE KOLORY JASNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jesli chodzi o Twoja urode to jesteś zimą, i ładnie Ci w ciemnych włosach i dobrym makijażu i dobranych kolorach ubrań. Najpiękniej wyglądasz w barwach zdecydowanych, czystych, zimnych. Odpowiadają Ci połączenia szarości ze srebrem, czernią, czy granatem, a także wszelkie odcienie stalowe, srebrne, czysta biel i czerń. Twoja elegancja zostanie podkreślona w jednobarwnych, kontrastowo zestawionych strojach np.: cytrynowa żółć z głęboką czernią. Do tego rzucające się w oczy dodatki: odblaskowe, lakierowane czy też plastikowe. Ze wszystkich opisanych dotąd typów kolorystycznych zima może najbardziej "poszaleć" z kolorami. Najpiękniejsze dla niej odcienie to wszystkie barwy nasycone, mocne a jednocześnie zimne. Na przykład rubinowa czerwień, mocny róż, fiolet, ostry błękit, głęboki granat. Jasne kolory też doskonale podnoszą urodę zimy, muszą być jednak bardzo chłodne, wręcz lodowate. Zima jest jedynym typem kolorystycznym, który zdobi kredowa biel oraz czerń. Już jako dziecko może mieć czarny becik i śpioszki, będzie wyglądać w nich znakomicie. Unikać powinna natomiast odcieni ciepłych i delikatnych, złamanych kolorów. W makijażu zima nie potrzebuje wielu kolorów. Wystarczy mocno pomalować rzęsy głęboką czernią i intensywnie czerwoną pomadką usta. Barwy używane w makijażu, podobnie jak ubioru, powinny być chłodne, nasycone. Najodpowiedniejszymi kolorami pasteli do powiek są: fiolet, granat, zimna zieleń, niebieski, grafitowy oraz chłodny róż. Oczy mogą być obwiedzione czarną kreską, a na powiece dolnej, między rzęsami a gałką oczną, można narysować kreskę białą (wymaga to dużej wprawy). Najlepsze pomadki i konturówki to intensywne czerwienie, róże i fiolety. Na okazje wieczorowe zima może eksperymentować z jasną szminką przy mocnym, "dramatycznym" makijażu oczu. Podkładu i różu zima używa oszczędnie. Twój makijaż PODKŁAD: różowobeżowy, różowobrazowy, jasnoróżowy RÓŻ: różowobrązowy,delikatny różowy CIENIE: chłodne pastele tj.różowobrązowy, czarobrązowy, niebieski, fiolet, zieleń morza POMADKA: burgund,wiśnia,malina, delikatny róż,różowobrązowa. Zimie wolno nosić bardzo ekstrawagancką biżuterię, która harmonizuje z kontrastami w urodzie właścicielki. Zdobią ją duże formy biżuteryjne. Metale to srebro, platyna i białe złoto. Kamienie szlachetne to wszystkie o chłodnych intensywnych barwach: szmaragdy, rubiny, no i oczywiście brylanty - drobinki lodu. Zima może nałożyć na siebie ilość ozdób, w której każda inna wyglądałaby na "przestrojoną". Niestety, przekorna natura ludzka powoduje, że wiele zim chce uchodzić za jesienny typ kolorystyczny. Farbuje włosy na miedzianorudo, stosuje makijaż właściwy jesieniom i ubiera się w jesiennych tonacjach. Dopóki zima taka nie wkroczy w wiek dojrzały, to jeszcze pół biedy - wygląda jedynie mniej urodziwie. Z czasem jednak wspomniane błędy zaczynają drastycznie postarzać. Jeśli chodzi o modę wiosenną, całą moda ma balansować między przeciwieństwami. Pierwszy z nich to utopia – połączenie świata wirtualnego i realnego, natury i technologii. Zdecydowanie zapanują brązy i zielenie w połączeniu z techniczną oraz industrialną szarością. Kolory ziemi i betonu powrócą pełną parą. Miękkie i miłe w dotyku tkaniny lub tak gorące cały czas materiały eko, wszak słowo wellness cały czas robi karierę. Ma być łatwo i przyjemnie, nawet jeśli mieszkasz w wielkomiejskiej dżungli. Dzianiny robione są z włókien pokrzywy, tkaniny z biowłókien kukurydzy, z konopi produkuje się kombinezony i dżinsy (konopie wykorzystują KOMODO z Wielkiej Brytanii i LEVI STRAUSS. Pojawią się różne odcienie metaliczne, futurystyczne srebro, złoto, platyna, mosiądz. Rudości łączymy z żelazem i beżem. Prognozowany jest powrót modnych fasonów z lat 70. i 80. Drugi mocny nurt to euforia. Jest to styk etno i miejskości. Zobaczymy modelki noszące ubrania inspirowane połączeniem zupełnie odmiennych światów. Góra może być wzorzysta, kolorowa, a dół ubioru prosty, minimalistyczny, wręcz wysublimowany. Wspaniale w ten nurt wpisuje się Dries Van Noten . Wykorzystuje on czasem nawet klasyczne fasony – męskiej koszuli czy trenczu ale na tym wiją się niesamowicie piękne barwne wzory, nie rzadko nawet kilka deseni połączonych ze sobą. Kolor żelaza z limetą, irys z burgundem i krówką to prawdziwe hity. Trzeci nurt to spektakl. Bazuje on na połączeniu dobrego i złego smaku, prowokacji i niewinności. Możemy zapewne spodziewać się połączenia czarnego z pudrowym różem. Mocny róż łączymy z bielą i pastelowym lila lub lila z miękką zielenią. I ostatni nurtów – akademicki. Połączenie klasycyzmu i awangardy. Kolory dominujący to biel i ecru połączeniu z granatem i czerwienią. Granat był przez wiele sezonów kolorem dopełniającym kolekcje letnie, szczególnie obowiązkowo występował w stylu marynistycznym, dlatego dobrze że powróci w pełnej krasie i przepychu. Dobre połączenia to pomarańcz z gołębim szarym i niebieskim aqua, srebrna peonia z granatem i szarym fioletowo- winogronowym. Natomiast mówiąc o trendach urodowych na wiosnę w sezonie wiosennym modne będą luźne, zwiewne fryzury, lekkie asymetrie i klasyczne grzywki, a czarna kawa oraz perłowy blond wyznaczą nowe trendy koloryzacji. Dopełnieniem wiosennego wizerunku będzie makijaż oparty na pastelowych barwach kwiatów lub przeciwnie - na czystych, energetyzujących kolorach. Przewodnikami w świecie wiosennych nowości będą specjaliści z kieleckiego salonu Coco, będącego ekspertem marki L`oreal. Liczy się kolor W sezonie wiosna - lato będziemy poznawać smak czarnej kawy i delektować się blaskiem perłowego blondu. To te kolory wyznaczają nowe trendy w koloryzacji. Szukamy głębi czekolady, aby uzyskać intensywne, ciepłe brązowo-beżowo kolory, uszlachetnione złotem oraz zimne brązy o optymalnie lśniącym połysku. Natomiast blondy są niezwykle zmysłowe i eleganckie, będące połączeniem chłodnych i pastelowych tonacji. Dziewczęco i zwiewnie - W modzie króluje nadal strzyżenie typu bob czy uczesanie w stylu pazia o prostej lub subtelnie podwiniętej grzywce - mówi Ewa Łukasik, stylistka fryzur salonu Coco - Liczą się uczesania i obcięcia dziewczęce, zwiewne, ale też te bardzo zmysłowe - z włosów średniej długości, o postrzępionych konturach. Loki, jeśli je wybierzemy, powinny tworzyć promienną aureolę, aby uzyskać efekt większej objętości. Taki efekt loków osiągamy poprzez stosowanie prostownicy skręcającej i trójkątnej. Upięcia, które zawsze są na topie, w tym sezonie przybierają formę asymetrycznych koków. Mogą być upięte z boku głowy, wyglądać niczym ruloniki nad czołem z nieregularną zachodzącą na oczy grzywką. W najmodniejszych upięciach nie brak też wyprostowanych pasm włosów, drobniutkich warkoczyków, misternych przeplatanych ze sobą elementów Magiczny wizaż Tej wiosny nie zabraknie pastelowych akcentach w makijażu oczu z wyraźnym pomalowaniem powiek i lekkim błyskiem otwierającym spojrzenie. - Modne będą kolory wiosenne, nawiązujące do zmysłowych kwiatów: delikatny fiolet, zieleń, turkus, szary, błękit. Cienie mogą też zawierać dodatek perłowych drobinek - zdradza trendy Monika Zielińska - Kozieł, wizażystka - Koniecznie podkreślamy brwi i rzęsy. Dużym powodzeniem cieszą się geometryczne wzory, czyste kolory, bo w makijażach wiosna -lato 2008 panuje magia i odwaga. Dominującym akcentem są kreski na górnych powiekach w kolorze granatu, fioletu, grafitu, narysowane eyelinerem, co nadaje oczom nieco teatralnego wyglądu. Na wieczór wybierzmy makijaż "przydymiony”, oparty o pięknie wydłużone rzęsy - dzięki kępkom lub trwałemu przedłużaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naranara
AlaOlo czy jak ci tam , przestań już pierdolić od rzeczy!!Topik stworzony w kwietniu laska zadała proste pytanie a ty pierdolisz od rzeczy...jak zwykle z resztą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwal się, czemu tylko mnie się czepiasz?! Nie masz co robić? Wyjdź na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to
Kolor wlosow tez musi byc dobrany pod panujaca mode??O ile mi wiadomo to po wybiegach chodza zarowno brunetki,blondynki,rude jak i szatynki.Wiec nie ma czegos takiego jak modny kolor wlosow...A ogolnie to tej wiosny sa modne zarowki:)Mnie sie to podoba tylko bez przesady.Jak jestem ubrana na czarno to kolczyki jaskrawo rozowe(male)zakladam.Fajnie to wyglada.Ale jak panna zaklada zolta bluzke pomaranczowe spodenki zielone kolczyki i jeszcze rozowa bransolete to sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×