Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marceliona

bardzo prosze o polecenie dobrego plynu do plukania

Polecane posty

nie wiem w jakim plynie plukac,ostatnio skusilam sie na taki z bieronki w fioletowej butelce,zapach ladny ale po praniu czasami nie bylo czuc ze bylo plukane,musialam bardzo duzo go wlewac i szybko przez to sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacia nie ma majtek na ciebie
z lenora jest fajny sahara zdaje sie- czerwony - i taki fioletowy poza tym - nie pamietam firmy, ale żółty, sommer, ale za cholere nazwy teraz sobie nie przypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyn K górski
z taką niebieską etykietką najlepszy zapach czystości - o innych zapachach nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywam tylko LENOR
i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenor niebieski, chyba alpejska łaka nie trzeba dużp lać, zapach długo się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyn K górski
wg mnie Lenor przereklamowany, drogi i ma dla mnie nieprzyjemnie sztuczne zapachy - co się komu podoba autorko widzę, że oszczędzasz skoro kupujesz w biedronce dlatego polecam ci mój sprawdzony od wielu lat płyn K. Tylko jak wspomniałam ja lubie tylko ten niebieski o zapachu górski. Spróbuj. Sa w dwu wielkościach opakowań i ceny zależnie od sklepu tez potrafią być zróznicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam od lat
silan albo niebieski liliowy albo zolty migdalowy, ale jest jeszcze ladny aloesowy i tanszy od lenora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenor bialy
mialam juz wiele plynow, tych tanszych i drozszych i ostatnio wrocilam do lenora tylko zapach inny niz wczesniej i jestem bardzo zadowolona, jak wyciagam pranie to cale mieszkanie pachnie :) to jest lenor sensitive z rumiankami na etykiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię lenor ale niestety
jestem na niego uczulona. Stosuję więc do płukania Silan (w zasadzie co butelka to inny zapach), jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam E wszystkie zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _naprawdę polecam
jeśli masz dostęp do hurtowni sprowadzającej chemię z niemiec lub kogoś znajomego kto ci przywozi to polecam bo sprawdziłam płyn di płukania ver nel -nie pamiętam dokładnej nazwy ale poproś o odpowiednik polskiego lenora, płyn ten jest w butelce 1,5l niebieski jest niezły zapłaciła ok 13 żł ale warto bo nasz lenor podobnie kosztuje ale jest niestety rozcieńczany, przekonałam się o tym, gdy wlewam pół nakrętki tego niemieckiego płynu niż naszego lenora i pachnie on znacznie dłużej,rewelacyjny jest też uniwersalny vizir z niemiec o konsystencji gęstego płyny w 5l plastikowej butli wlewa się go przeciętnie 116ml i naprawdę wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam e oriental dream,fioletowy,zrobilam prano i schnie i jak narazie bardzo ladnie pachnie.byl tez tropical sun(chyba taka nazwa) żółty i tez bardzo ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywam e,moze byc,kolezanka uzywa kłębuszka z biedronki i jej ciuchy pachna,moze jest dobry.....bo te inne z biedronki ladne sa ale bardzo rzadkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange7
softlan niemiecki i trochę drogi ,ale naprawdę pięknie i długo pachnie.A oczywiście niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenor jest dobry
pranko pięknie po nim pachnie, nie sztucznie jak wtedy, gdy wąchamy sam płyn, i co najważniejsze, świetnie zmiękcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×