Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80 złotych

Dlaczego swoich zdjęć nie wrzucacie do stopki,a dzieci tak?

Polecane posty

Gość 80 złotych

Intryguje mnie to bardzo:)Co Wami kieruje, Mamusie? Wiem, że chęć pochwalenia się dzieckiem...ale nie moge tego zrozumieć-dzieci widzę prawie wszystkie, a Mamusi żadnej(wiem, są wyjątki- potwierdzają regułę...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niejeden był topik na ten temat, ale ponieważ nigdy się nie wypowiadałam na ten temat, to teraz się wypowiem :-). Ja zdjęcia mojego synka miałam w stopce, swoich nie z prostego powodu. Synek jest śliczny i mam się czym pochwalić :-) - do swojej urody mam wiele zastrzeżeń to po co mam się pokazywać :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam swoja fote w stopce.. ale z Zuzia:P po jaka cholere mam umieszczac swoje zdjecie?? Corka sie chwale bo jest przezajebista:P:P.. ja tez jestem zajebista ale po co mam sie soba chwalic?:P:P zeby innym tylko przykrosc robic???;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
oliwia, ok, rozumiem, dosć mocny argument:)Nie wiem, ile było topików na ten temat, bo rzadko bywam na ciążach:) Ale moze za kilka miesięcy się to zmieni;) owocowamama, wiesz, że właśnie przez Ciebie ten topik założyłam? Milion zdjęć, a nie wiadomo, po kim córka odziedziczyła urodę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quetal
NIgdy nie rozumialam, jak dziecko moze byc czyms czym mozna sie pochwalic. Mozna sie pochwalic swoja uroda, pieniedzmi, samochodem, praca, ale dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz to kwestia podejścia - ja tam za skarby świata nie chwalilabym się samochodem czy domem :-) Swoją urodą - no tą to chciałabym się móc pochwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 domyslilam sie;) a widzisz.. jakbys byla wystarczajaco uwazna to moze kopnalby Cie zaszczyt i zobaczylabys moje lico:D i nawet moglas zobaczyc blizne po mojej cesarce (superbliskie ujecie:D ).. niestety zdecydowalam sie usunac zdjecie blizny gdyz innym kobietom robilo sie bardzo przykro.... popadaly w kompleksy przez te moja wypasiona szrame;):D ot taka jestem dobra duszyczka.. myslaca o innych:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywnamama
owocowamama: taka przezaj....ta to ona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZANELKA26
Owocowa a ty chyba jestes na naszej klasie MAM Z KAFETERI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZANELKA26
Owocowa jak jestes taka piękna to sie pochwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck! zapomnialam ze nie chce budzic kompleksow u nikogo... wiec jednak nie zamieszcze:( ale tylko ze wzgledu na swa nieopisana dobroc;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZANELKA26
Ja jak Cie zobacze napewno nie bede miec kompleksów wiec smiałao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mniam
owocowamama i tylko tak dalej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywnamama
Przesadną pewność siebie nazywamy zarozumialstwem - jedna z gorszych cech. Nikt nie lubi takich ludzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbllllllęęęęęęęęęęęę
przecież owocowa i tak nie da fotki.........a jak chcecie zobaczyć jakąś ''mamuśkę'' to wejdzcie w stopkę MaMani...brzydka i gruba a jej mąż na każdym zdjęciu wygląda jak naćpany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocowamamo jeśli zechciałabyś wrócić na chwilę na temat o "Aniołku" to będę wdzięczna - bo to był mój temat i tak Ci odpowiedziałam na Twoje zaczepki. A Ty bbblllęęęę czy jakoś tak - chyba trochę przesadziłaś/eś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest ZAROZUMIALSTWO.Owocowa po prostu nie daje sie sprowokowac sępom:) bbbbbbllllllęęęęęęęęęęęę - mowil ci ktos ze jestes chamska swinia?masz poziom intelektualny rowny poziomowi dejzi 69!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja.24. - nie mialam na mysli ogolnie kobiety ktore prowokuja wyzwiskami i chamstwem:)i nie mam na mysli tego tematu tylko ogolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbllllllllllęęęęęęęęęęę
mantodea weź już lepiej zamknij morde kretynko...jak będę chciała to będę pisała o kim mi się podoba i co mi się podoba...wiedziałam że jak to przeczytasz to odezwiesz ten głupi ryj bo zawsze musisz się wtrącić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem - Twoja kultura osobista mnie powala. PS: a Ty nie dajesz swojego zdjęcia bo masz takie samo zdanie o sobie co o MaMani...? czy o co chodzi hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze owocowa
czemu piszesz ze twoje dziecko jest przezajebiste? raczej to kwestia wzgledna, komus moze sie nie podobac, mi na przyklad sie nie podoba, uwazam, ze jest,,,,straszne, ale ty je kochasz, ale odrobine samokrytycyzmu@!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbllllllllllęęęęęęęęęęę - wzruszyla mnie twoja historia i twoj potoczny jezyk spod latarni:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
a, spoko, to jako Matka Założycielka dowiedziałam się całej prawdy o intrygującym mnie temacie:o Dzięki, dziewczyny-wszystko potraficie spier....;)(mam na myśli tylko chamki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu widze ze znow budze agresje:O:(:P mantodea tu chyba nikt procz Ciebie nie zaskoczyl.. chociaz chyba czekolada jeszcze skumala - jesli dobrze odebralam aprobate:) cholera nie dosc ze taka piekna to jeszcze jaka ja inteligentna jestem:D nie dla pospolitych i prostych me slowa.... błehehhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80zł - ja się wypowiedzieć nie mogę, bo moje zdjęcie w stopce jest:) (a właściwie w galerii, razem z dzidzią) :D Ups- naraziłam się teraz na krytykę ludzi pokrewieństwa bbbbblllllęęęęę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×