Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80 złotych

Dlaczego swoich zdjęć nie wrzucacie do stopki,a dzieci tak?

Polecane posty

Gość ja 24 popatrz
przybywam z daleka:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję: nauczcie się wszyscy czytać ze zrozumieniem:o Owocową mam głęboko w poważaniu i jak byście nie zauważyli to nie czepiam się jej bo odpisuję jej bezpośrednio, więc nie wiem o co cho:o Pytają to odpowiadam. Dla mnie temat jest dawno skończony. Tak, pienię się strasznie. Niedługo się umyję w tej pianie którą natworzyłam. Ech... człowiek spokojny, zrównoważony, ale ludzie wiedzą swoje. Niech i tak będzie. Macie rację, yhy, gratuluję psychologicznej analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo sepy pomarańcze wylazły spod kamieni jak zaskrońce w taki piekny dzien :D a już myślałam że wygineły- o naiwnosci ludzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
sama sie zanalizowalas swoimi wypowiedziami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
ike! ty jestes spoko, ja tez:) poprostu sobie dziewczyny na to zasluzyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
mantodea, tylko jeden kontrargument: nie interesuje mnie, co się dzieje z CUDZYMI dziećmi ani kto sie nimi podnieca. Interesują mnie moje i ich bezpieczeństwo(chociaż jeszcze ich nie mam...) i bedę robić wszystko, żeby je ochronić. Pewnie przed wrednymi komentarzami pisanymi "dla zasady" na kafe, również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jej, miało być "nie odpisuje jej bezpośrednio":) No cóż - chochliki mnie lubią. Nick mi się podoba i nie mam potrzeby go zmieniać. Nie ma to jak zmienić nick, a potem w stopce wkleić to samo co przy starym nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 24 i po raz kolejny pokazujesz ze brak ci dystansu. Owszem mozesz miec swoje zdanie na temat nicka owocowej czy innego ale po jaki chu... ciągniesz to az do następnego tematu? Właśnie tego nie mogę pojąć. Jesli napisalas jej wszystko w innym topiku to po co tutaj jeszcze o tym wspominasz co? Weź leki i się połóż Rybka na MINIMINI juz spi - dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe ma jedną wadę: niema nic bardziej denerwującego jak nicki przychodzące nagle, znikąd i wtrącające się w połowie tematu, kompletnie go nie znając od podszewki. Więc jaki mamy kolejny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty po co dalej o tym piszesz? Bo ja nie rozumieć. Tekst z MINIMINI - słaaaaaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 24- bo to nie szkoła i nie wyklady- tylko cafe- którą należy traktowac z przymrużeniem oka - to że nicki pojawiają sie nagle- to normalne- nikt nie stoi na straży i nie czeka na każdy kolejny idiotyczny temat- to że znikamy? takie dziwne wywody na "macierzyństwie" są śmieszne- mamy dzieci a dzieci potrzebuja naszej opieki- osobiscie ważniejsze dla mnie jest moje dziecko niż potrzeba pożarcia sie z kimkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
wypraszam sobie-mój temat nie jest głupi a gdzie na naszej klasie sa mamy z kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaka pogoda
ja 24 nie przejmuj się tymi krowami hehe, tu zawsze znajdą powód do zaczepek...a owocowa cię ewidentnie obraziła, zresztą tak jak wielu na kaffe aaa i zobaczysz, dopóki ją chwalą będzie dla nich miła, ale niech powiedzą na nią coś złego od razu jej się agresor włączy hehe i się im dostanie :P a i nie wiem czemu te jej przydupasy tak jej bronią zaciekle...piszą ci że bierzesz wszystko zbyt dosłownie, a same dają przykład tego samego hehe no ale swego nie widzą, tylko czyjeś... ja 24 olewaj je ciepłym moczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80.- tak mi się powiedzialo;) niekoniecznie chodziło o ten temat- uogólniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - nie tak dosłownie z tą moją wypowiedzią o nickach:) Po prostu jak jest starcie to niech pozostanie między (tylko) uczestniczącymi w nim osobami:) ojej jaka pogoda: nie chce mi się siku:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
mowilam ci ike ze to ona zaczela:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
nie moge znaleźć na naszej klasie:( chyba założe na kafe taki temat:DMoze się znajdzie jakaś dobra dusza, która podpowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 24 dowaliłam sie do ciebie dlatego ze czepiasz sie owocowej o to ze potrafi tylko krytykowac innych a nie siebie a ty co robisz? Krytykujesz ją a jak ja krytykuje ciebie to od razu sie irytujesz i po co skarbie? Zaznaczam ze to ty rozwalilas topik wlasnie docinkami do owocowej zupelnie nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIENAWIDZE KOTóW
BlackSky_she - to było conajmniej chamskie. I takich kurewek właśnie nie trawię na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea- wieczór jest dzieci poszły spać ( hura) to coś trzeba robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×