Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80 złotych

Dlaczego swoich zdjęć nie wrzucacie do stopki,a dzieci tak?

Polecane posty

Gość buuublebleble
owocowamama- ironii tez tzreba umiec uzywac..a w twoich wypowiedziach brzmi tragicznie:o "cholera nie dosc ze taka piekna to jeszcze jaka ja inteligentna jestem nie dla pospolitych i prostych me slowa...." mam nadzieje ze nie ede miec do czynienia z takimi ludzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam cie owocowa lubie.Jeden podstawowy argument to taki ze bierzesz wszystko na luz nie dajesz sie prowokowac.Teraz przeczytam ze wchodze ci w dupe hehehe kurde gdzie ja wazeline podzialam?albo juz sie skonczyla?hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
ja 24, no widzisz, to już rozumiem:)Ładne zdjęcia, ładna mama, ładny bobas:) Bo doszłam sama do takiego wniosku, że mamy chcą się pochwalić swoim bobasem, ale siebie nie dają-żeby czasem ktoś ich nie krytykował, że gruba, że źle ubrana, że zaniedbana. Dzieci, wiadomo-krytyka dopada rzadziej;) No a poza tym pewnie istnieje obawa przed rozpoznaniem przez kogoś znajomego, a dzidziaka to przeciez prawie nikt nie rozpozna...biedne takie dzieci, wystawione na oczy zboczeńców internetowych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni wszystko da się wziąć na luz. A jeśli już, to wypadałoby nikogo przy tym nie obrażać. Czemu mantodea miałabyś zostać posądzona o włażenie w dupę? Każdy lubi (bądź nie lubi) kogo chce. Czasem tylko dobór "przyjaciół" nie jest zbyt trafny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. 80zł... jest jeszcze jeden typ kobiet - tzw. "pies ogrodnika". Sam nie weźmie i innym nie pozwoli. Do tego zazdrosne do granic. Takim typem jest owocowamama. I wiecie co?... okazuje się, że krytykować ona umie - niestety nie samą siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
ja 24- konradek ma jeden głos więcej, zaraz z drugiego kompa zagłosuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
no, gotowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznie dziękuję:) A teraz specjalny typ podziękowań - specjalnie dla owocowejmamy, bo wiem, że ona lubi... Dzięki, dzięki, dzięki. Baaaaaaaaaaaaaaardzo ślicznie, pięknie i kolorowo. Nawet nie wiecie jak się cieszę i proooooooooooszę o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
nie widzisz ze owocowa mama cie juz olala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałaś zmienić nick, żeby mi to napisać? Olała mnie powiadasz? Po 1 - nie czuję wilgoci. A po 2 - co mnie to obchodzi:o Uwielbiam monologi i uświadamianie innych o niepoczytalności owocowejmamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 24 a czy ty niezabradzo bierzesz do siebie cale te forum? To tylko internet i należy do pewnych kwesti zachowac dystans . o co Ci właściwie chodzi z tą owocową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
ale sie pienisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym sie pieniła to bym używała dużej ilości wykrzykników, a nie użyłam ani jednego. Jest mi tak --> :D O co mi chodzi z owocową? Nie lubię gdy ktoś dopier..la się do mnie i mojego dziecka nie pytany o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ona sie dopie...
a gdzie ona sie doper do twojego dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
Twoje dziecko jest podobne do mojego ex:D Czy on nie jest z Katowic????? :D:D:D:D Wiem, ze mnie nie pytalas, ale po to umiescilas w stopce zdjecia, zeby mozna bylo tam zagladnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz by ktoś pisał co kolwiek o tobie czy dziecku to po co pokazujesz fotki wszystkim?? Zawsze znajdzie sie ktoś komu jedno sie podaoba a innym nie. Dająć linka do galerii musisz liczyc sie z tym ze ktos ją zacznie krytykowac. Nadal nie wiem gdzie i kidy owocowa sie ciebie czepiala ale to nieistotne bo gdybys nie zauwazyła piszesz na forum na ktorym kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie czy ci sie to podoba czy nie. A jesli ci sie nie podoba to nie pisz - ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu ma racje.Za bardzo bierzecie sobie wszystko do serca.Poza tym zobaczcie ile wulgarnych chamowatych pipek przebywa na kafe np.bbbbbbllllllęęęęęęęęęęęę czy dejzi 69 czy jak jej tam.Laza takie po kafe i rzucaja\"miesem\"bo jedna ma 1 dziecko inna 10cioro bo jedna jest za mloda na dziecko a druga za stara.Gdy czasem czytam co niektore posty to wlos mi sie jezy na glowie ile w takich pannach jadu i chamstwa.Po co dodatkowo sie obrazac?owocowa jest kontrowersyjna ok.czesem gdzies przesadzi ale w porownaniu do coniektorych to dziewczyna wg.mnie jest ok.Przynajmniej nie wypisuje\"jak nie zrzucilas zbednych kilogramow po ciazy to maz cie zdradzi\"a dobrze wiecie ze takie teksty sie pojawiaja:-o WYLUZUJCIE KOBIETY!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci są już duże
super masz dziecko, gratuluję! przepiękne zdjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea wazelina zostawia slady:O wole jakis zelik:D:P sponsoruje jakby co:D obsesja na punkcie czyjejs osoby = kompleks mniejszy badz wiekszy ;) w tym przypadku chyba wiekszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci są już duże
to mówiłam do owocowej Mamy, wspanialą masz córeczkę, bardzo fotogeniczna! Gratuluję raz jeszcze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ona się dopie... : nie w tym temacie, ale to już nie istotne. owocowa: nie pochlebiaj sobie tą obsesją:o Żałosna Ty moja istoto. ja 24 popatrz (owocowa?): nie, nie jest z Katowic (inny komentarz jest zbędny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialabym.W kwestii wrzucania zdjec swoich dzieci z powodu tego ze jakis fagas bedzie sie na nie napalal. 80 złotych biedne takie dzieci, wystawione na oczy zboczeńców internetowych Zacznij od zlikwidowania wszelkich czasopism dotyczacych dzieci np.\"mamo to ja\"bo tam czesto i gesto mozna zobaczyc GOLE dziecko.Potem zlikwiduj inne czasopisma np.VIVE gdzie gwiazdy pozuja z rowniez GOLYMI bobasami.Te zagraniczne tez!Proponuje bys sie przeszla po WSZYSTKICH hipermarketach na swiecie i zlikwidowala wszelkie puszki sloiczki itp.opakowania z dziecmi na okladce.Potem zadzwon do TV i powiedz im ze dla dobra dzieci maja zaprzestac emitowania reklam z bobasami. Jakis kontrargument????tylko szybciutko bo chce wskoczyc do wanny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaka pogoda
owocowa ty znowu z tą obsesją wyskakujesz...? do każdej co ją skrytykuje wyjeżdża z takim tekstem, że ktoś ma obsesje na jej punkcie...hehehehe nie znosi krytyki a sama kogoś krytykuje...:O żałosna, marna istota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z daleka: nie chodzi stricte o krytykę mojego dziecka czy jego wyglądu:) Bez przesady - nawet owocowa nie jest chyba tak prosta, żeby mówić, że czyjeś dziecko jest brzydkie... nawet jeśli takie by było. Dla matki i tak jest najpiękniejsze:D To jest jedyna kwestia w której zarówno ona jak i ja (najprawdopodobniej) mamy to samo zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto temat oto oto
"Owocowamamo jeśli zechciałabyś wrócić na chwilę na temat o "Aniołku" to będę wdzięczna - bo to był mój temat i tak Ci odpowiedziałam na Twoje zaczepki. A Ty bbblllęęęę czy jakoś tak - chyba trochę przesadziłaś/eś." http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3720111 nadal nie widze gdzie kolorkowa obraza twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
Nie, nie owocowa:) Poprostu czytam tu sobie i ryje ze smiechu:D Wiesz dlaczego owocowa ma nad toba przewage??? Bo potrafi przestac sie odzywac, zagina i znika:D A ty pienisz sie tu strasznie, nie widze tego, ale dobrze to wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 24 jak dla mnie to ty jestes żałosna - nie ten temat a ty dalej sie jej czepiasz, chcesz zwrócic na siebie jej uwage bo zalazła ci za skore tak?Chcesz ją sprowokowac i pokazac swoją wyższość nad nią a ona po prostu ma to w dupie i zapewne teraz nabija sie z twoich wypocin. A nie sadzisz ze lepiej byloby gdybys ją olała? W ten sposob pokazujesz tylko innym ze jestes słaba i ze internet to nie coś dla ciebie. Skoro drażnią cie takie zaczepki to weź coś na uspokojenie i poczekaj na lekarza. Albo przestań brac wszystko tak powaznie bo zanim skończysz 25 lat wylądujesz w wariatkowie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 24 popatrz
pomysl zanim cos odpowiesz i znow sie skompromitujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×