Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80 złotych

Dlaczego swoich zdjęć nie wrzucacie do stopki,a dzieci tak?

Polecane posty

Gość kilka słów prawdy
a ja wam powiem tak, drogie kafeteryjne mamy - siedzicie tu na kafe, wklejacie zdjęcia bobasów, zachwycacie się, kłócicie, pienicie tylko dlatego, że coś wam nie gra w realnym życiu! a na forum łatwo wykreować wirtualną siebie - taką jaką się chce! a w realu - wiadomo -uchlany mąż, tłuste włosy, ryczący bachor taka jest prawda niestety-w 99,9% P.S. I mam gdzieś wasze komentarze, i tak ich nie przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat przerzuciłam na inny topik bo lubię dokańczać zaczęte spory, ale owocowej zabrakło, więc... Jak ktoś ucina temat to jest bohaterem i jest fajny, a jak ja mam tak, że lubię drążyć i... dążyć do porozumienia to mi się obrywa. O ja biedna. ike - nie, nie będę za nią biegać; i nie poszłam spać - wiem, że się cieszysz ja 24 popatrz - i tu się mylisz, bo nie ja zaczęłam........ i prawidłowo nie ja skończyłam:) przybywam z daleka - może i rozwaliłam topik (biję się w pierś!), ale i jako jedna z nielicznych na niego odpowiedziałam PS: dlaczego macie tendencje do dopowiadania sobie różnych rzeczy i kategorycznego stwierdzania, że tak na pewno jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale ja o swoich dzieciach mówiłam- że poszły spac - strasznie bierzesz wszystko do siebie- sorry nie jesteś pępek swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIENAWIDZE KOTóW
BlackSky_she a ja nienawidzę idiotek. Takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć,że nie ma potrzeby się kłócić. Ale chyba będę nie w temacie :D Moje zdjęcie jest na blogu mojej córci. Adres w stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
dzięki za linka, o ja idiotka czy debilka naszo-klasowa(nie mam tam konta swojego...), bije się w pierś, jaka ze mnie kretynka, że nie znalazłam. za to ty BlackSky_she , musisz byś madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - a to przepraszam, ale tak się dowaliłyście wszystkie do mnie, że wszystko biorę na siebie:) PS: i po co ten docinek o pępku świata? To zdanie skierowane pod zły adres. Więc jaki mamy temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ci powiem- nie cierpię takich konkursów, uważam że są debilne- natomiast jedna z moich koleżanek je lubi- klikam jej bo co mi zależy a poza tym darzę ją dużą sympatią- może nie uważam jak owocowa że proszenie o glos jest niegodne itp. ale swoje zdanie na temat tych konkursóe mam- koleżanka je zna i jakoś się na mnie nie obraża - bo za co? za to że mam od niej odmienne zdanie- dla mnie takie konkursy są głupie, dla ciebie fajne dla owocowej pewnie upokażające- każda ma swoje zdanie i je wyraża- a że ciebie to bardzo zabolało- to winy szukaj w sobie - nie w nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue:) no masz racje- takie stwierdzenie na gorących tematach jest nie trendy :D pozdrawiam cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike bo ja nie konfliktowa baba jestem i czasem przeraża mnie to wszystko :D I ja ciebie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - koleżanka się na Ciebie nie obraża bp i Ty jej nie obrażasz (jak sama stwierdziłaś:) ) A ja się nie obraziłam tylko niepotrzebnie dałam się sprowokować, komuś kto sam nie umie przyjąć krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaka pogoda
dla owocowej wklejanie linku do konkursu i proszenie o głos jest niegodne buhahahahaha a kiedyś sama to zrobiła buhahahaha a teraz nagle taką panią zgrywa buhahahaha debilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO!! - naprawde dziekuje - caly temat znow o mnie wlasciwie:D no i niech mi ktos powie ze nie jestem zajebista:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kiedys sama przyznalam ze to bylo zenujace i w pore sie opamietalam - co juz nie raz zaznaczalam krytykujac tematy typu "proszeeeeeee zaglosujcie na moje dziecko":P:P - nie odrobilas lekcji - musisz sledzic moje wpisy uwazniej.. a moze je bedziesz zapisywac w notatniku??;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na przyszlośc nie dawaj się prowokować- proste- wiesz ile ja komentarzy uslyszalam na swoj temat i temat moich dzieci , męża itp- i wiesz gdzie ja te komentarze mam?? zgadniesz?? kto chce niech komentuje- na forum publicznym trzeba z tym sie liczyć , że nie każdemu przypadnie do gustu- to co robisz, co mówisz, jak wyglądasz - inni robią to bardziej delikatnie, drudzy mniej delikatnie- ale czy warto każdy komentarz drażyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo jakies kółeczko wzajemnej adoracji w planach? ja też chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowe
a mi to forum rozwala psychikę powoli:)jakikolwiek temat, jakkolwiek nie zaczęty-miło, czy prowokacyjnie, kończy się tak samo. Awanturą nie na temat. Ja 24-piszesz, że niewiele osób odpowiedziało na pytanie-no jak ktoś wszedł i zobaczył, że temat już dawno nie jest na temat, to co miał pisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
owocowamama, 7 zdjęcie od góry nie ma "g" na końcu, i nie wskakuje, trzeba sobie dopisać-prosze to poprawić, bo chcę zdjęcia bezproblemowo oglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlaśnie a ja mialam odpowiedzieć - tak szczerze- wiekszość osob które przegląda zdjecia w stopce- myli portale "kafeteria" z "fotka.pl" zapominając że nie siedza tu tylko sexi 16stki z wielkim cycem i sztucznymi rzęsami- pozatym to forum o dzieciach - nie o nas i naszym wyglądzie. osobiscie wklejam wszystkie fotki jak leci- fotosik mam założony dla mamy i siostry i znajomych- a że jestem leń nad leniami- to nie chce mi się raz na jakiś czas wklejać linka więc mam go na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowamamo- gówno daje dobry poslizg:D przybywam- ach dziękuje- nie rumienię się - tez jestes boska- a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to o co ta cala chaja bo mylam swoje brudne klejace wlosy i teraz sie troche pogubilam???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×