Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80 złotych

Dlaczego swoich zdjęć nie wrzucacie do stopki,a dzieci tak?

Polecane posty

Gość 80 złotych
a to pod napisem "po mamusi taka śliczna"nie działa w ogóle Ile on ma? Słodka jest, lubię takie wesołe bobasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem mam czuc się czlonkiem?? i skoro mowa o wlażeniu w dupe - to prawie dosłownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
miało być oczywiście "Ile Ona ma"...wiem przecież, że Zuzia to typowo żeńskie imię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 złotych
heeeloooł, co to za dupowłastwo na moim topiku?? a ja?? tylko że ja dziecka nie mam, czuję się pominięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 zlotych- a niech ci będzie- też jesteś boska:D ja spadam bo nie przyzwyczajo na jestem do takiej sielanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, podeszłam bliżej, mam na wszelki wypadek olejek i wazelinę-litrowe pojemniki:P też zmykam, będę z mężem alkohol spożywać:) nara, dupowłazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 Zuzka ma 11 m;) a tamtem musze usunac bo juz nie mam tego zdjecia - maz wywalil mi przypadkowo;/ w ogole to tam gdzie laski liza sobie tylki... nalezy spodziewac sie meskiej widowni:P:P czy jakis facet obserwuje ten topik?:P:P jesli tak musimy zaprzestac tej praktyki... bo za darmo - umarlo moje drogie, chyba ze wykupi sobie abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jeszcze nie wrócił z zakupów, ale on lubi takie akcje, na pewno by chętnie przyjrzal sie blizej, albo posmarował co trzeba:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym ja mam posmarowac prawa noge a dokladniej stpe bo mi puchnie od wczoraj?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZANELKA26
fajne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bylo fajne
?????konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×