Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość baba Jagga
uwielbiam stan zakochania;) bo ja nigdy poza zakochanie chyba nie wyszłam-miłość to coś więcej,ale nie wiem co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Jaga-- ja myslalem ze wiem tylo po 4 latach bycia razem droga polowka powiedziala mi ze nie wie co czuje ze nie wie czy to co czuje to milosc i czy ja to ten jedyny. Gdzie tu milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie..gdzie ona jest! Poszła sobie...Powinna być tu przy mnie- ale jej nie ma..więc może to nie była miłość! ehh to czemu nie mogę zapomniec :( to życie jest jednak smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
mi się zawsze wydaje że to miłość jak jestem zakochana,ale to nie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest w każdym człowieku, tylko nie zawsze objawia się milością do drugiego człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też wydawało,że za każdym razem to była miłość...a po miesiącu już nawet nie pamietałam..ale tym razem to już minął rok- a ja nadal tęsknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie którzy bardziej niż człowieka potrafią kochać rzeczy, samochody, pięniadze, ogólnie swoje dobra materialne. Albo tak egoistycznie kochają siebie, że nie potrafią się sobą podzielić...i dać odrobinę siebie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem czy czas ma tu coś do rzeczy...myslalam ,że zbiegiem czasu bedzie latwiej-ale nie jest. . Ale chyba trzeba żyć dalej- ja liczę na to,że jeszzcze kiedyś będe tak szczęśliwa jak wtedy...i szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
wszyscy znajdziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książe nocy- nie słuchaj takich piosenek...ja też przez pewiem czas słuchałam i cały czas płakałam...a ta , do której teraz dałej link- to jeszcze do tego klimaty mojego byłego:( dlatego nie słucham wolnych piosenek- a jak lecą na vivie to zmieniam kanał...nie ma co się dołować. Trzeba zapomnieć! Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książe nie zaczynaj znowu
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek a może to bardziej przyzwyczajenie było niż jakieś uczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×