Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ja jestem dobra w robieniu lodów, to bym Wam szybko zrobiła... ale składników niet- domowe są najlepsze he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kaj sie pan profesorek podział ? czyżby jakaś książka go wciągła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowych 🌼 Graf... tylko tyle mi zostało- pokusić, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..to prawda:) Cóż zawsze to inaczej znosi się długie wieczory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joletka tosz kusicielka z Ciebie wyborna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... lubie batoniki wszelkiego rodzaju najlepsze w czekoladzie a nasz batonpc 1 może powie coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..Joletka..ładnie to tak kusić? :P Batonpc1 powie tyle, że niedawno się rozstał z panną. Ma 23 lata i jest przystojny :P Fotek nie pokaże bo zna już niektórych z tego forum co to kawały robić lubią. Ale zawsze może się odezwać na gg by zaspokoić waszą ciekawość:P Szkoda, że nie śledziłem tego tematu od początku bo nic nie wiem np o Tobie :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz czego żałować, wpadam tu tylko czasami, jestem tu najstarsza i wiem , że miłości tu nie znajde... ale pogadać lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłości? przez neta? no śmieszne :D Pewnie.. wieczorkami długimi zawsze to człowiek się troszkę dowartościuje i sam sie nie będzie czuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sam temat mówi ale czy ja wiem czy śmieszne? byli już tacy co znalezli miłość przez neta i są ze sobą do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dowartościować specjalnie się nie muszę , tyle że szukam dziś towarzystwa do piwka żeby - fakt- nie czuć się samotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorek sie pojawił i nawet tematem zarzucił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej jeszcze dzisiaj ;) bo o 3 w nocy skończyłem :P a jak poszło? fajnie... ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale.... jak zwykle musiała mi sie jakaś kobitka spodobać... tym razem zajęta... za rok ma wziąść ślub... ale jeszcze żadna tak na mnie nie patrzyła... tak że aż ciarki przechodziły... a najlepsze, że to wszystko sie działo kiedy stała przytulona do swojego faceta... ehhhh..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf,Ty jakieś nieodpowiednie kobiety przyciągasz;) a takie co przytulając się do swojego faceta lustrują innego to sobie odpuść:D dobrze radzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wtedy myślał nad życzeniami... ciemno było więc raczej tego nie widział... i traf chciał, że nasze spojrzenia sie spotkały i tak sie patrzyliśy chwile... tego spojrzenia raczej na długo nie zapomne..... :( ide kimać... trza odespać poprzednią noc... Spokojnej nocki wszystkim życze 🖐️ 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×