Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość nie wywewnetrznie sie
cicho. nikogo nie ma. ostani wylacza swiatlo, wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dawno mnie tutaj nie było... Doszły mnie słuchy, że tu jakaś dyskusja sie toczy i co?? Nic! Graf, znowu romansujesz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wywewnetrznie sie
nie krzycz:) nudy na pudy. idzcie na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na piwko raczej nie. A że są nudy, widzę... Czekam aż więcej osób się zjawi. Jak nie to uciekam, nie wiem na jak długo... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO !!!!!!!!! Co tu tak pusto ?! Gdzie sie wszyscy podziali? ktoś sie mnie o coś pytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś niesamowitego... nikogo nie ma... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja trochę jestem... nienajepsza dziś ze mnie towarzyszka rozmowy, bo totalnie zdołowana:( myślałam, ze sobie tu cichutko w kącie przycupnę i popatrzę, ale niewiele się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko a czemu to humorek nie dopisuje ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie mi się nie układa, graf... poziom poczucia własnej wartości spadł mi do zera... i nie mam z kimpogadać, bo wszyscy ają swoje życie i swoje problemy, z którymi oczywiście goniż do mnie... ehhh... a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną zawsze możesz porozmawiać ;) .... cóż ... czasami tak w życiu bywa... a u mnie... mam weekend ale mam jeszcze troche roboty do zrobienia na kompie ale na szczeście jutro wieczorem ide poigrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki... widzisz, jest parę osób, z którymi myslałam, ze moge porozmawiać... tylko, ze jak ktoś mi mówi :jest mi źle" to nie potrafię powiedzieć "a mnie jeszcze gorzej"... niestety, są osoby, które lubią mówić wyłącznie o sobie... a ja nie jestem z tych, co na prawo i lewo trąbią jak to mają źle w życiu... weekend powiadasz... no, cóż jak studiowałam, też tak miałam... a sesja sie przypadkiem nie zbliża? "poigrać" - a myślałam, ze już się dziś nie uśmiechnę:) ładne słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_tam
witam Was:) Fasolka,wygadaj się,to pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jaguśka 🖐️ Dzisiaj znowu mnie wrała ;) i znowu nic o sobie nie powiedziała, a na dodatek zostawiła w niepewności czy tu jeszcze zawita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_tam
wystraszyłam Was czy przeszliście na gg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... podobno pomaga, ale ja raczej z tych, co duszą wszystko w sobie, a potem płaczą w poduszkę (to też czasem pomaga)... a co u ciebie, jagga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_tam
o,jesteś:D wiesz,dziwne to trochę jest;) ale nie wiem o co chodzi,więc nic nie mówię:) na co idziesz na te igry,czy jak to się nazywa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_tam
Fasolka,u mnie nic nowego:( nie duś w sobie-nawet nie wiesz jak takie zwykłe wygadanie sie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pewnie dziś i tak skończy się płaczem... a ja nie jestem przyzwyczajona do "wygadywania się", bo zwykle jestem po tej drugiej stronie... i chyba lepiej, żebm nie wyrzucała tego z siebie, bo to się może źle skończyć... a graf dał się wciągnąć w jakąś grę, z tego co widzę bardzo interesującą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_tam
tzn Ty jesteś tą która zazwyczaj słucha cudzych zwierzeń? też kiedyś taka byłam,tylko że jak ja tego potrzebowałam to mnie nikt nie chciał słuchac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka , wygadanie sie prawie nieznajomym jest chyba najlepsze co może być ;) ano ide sobie jutro popawić sie na Igrach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak... podobno umiem słuchac i doradzać, tylko szkoda, że sama z tych swoich rad skorzystać nie potrafię... byłaś, tzn. już nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_tam
już nie jestem:) nauczyłam się zdrowego egoizmu. Bo to jest tak że jeśli jesteś tą osobą która zawsze wysłucha,zawsze wspiera-to ludzie się do tego szybko przyzwyczajają i jeśli to Ty potrzebujesz wsparcia-to wypinają na Ciebie tyłek:) bo przecież Ty jesteś tylko od tego aby słuchac... Graf,na co idziesz tak konkretnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i najlepsze, tylko, że u nie sytuacja jest dość skomplikowana... jeden problem wynika z drugiego, a to wszystko sprowadza się do jednego... ale to temat na inny topic.... a na czym polega to igranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igry to taki juwenalia Polibudy ;) dzisiaj z lepszych zespołów był/jest Kult, a jutro ma być jakiś zespół disco-polo, Big Cyc i T-Love i dlatego jutro sie tam wybieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagga, masz rację... tylko, że ja jestem chyba zbyt empatyczna i za bardzo przejmuję sie ludzkimi problemami... wiem, ze to nie do końca zdrowe, ale poniekąd związane z moim wykształceniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_tam
Graf-to się nieźle zapowiada:D fasolka-wiem o czym mówisz,też miałam długo takie podejście,ale dostałam za to po tyłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa ładna, u nas to są po prostu juwenalia polibudy albo uniwerku... a ja nawet nie wiem kto będzie.... ale pewnie takie gwiazdy nie zagoszczą... na t-love chetnie bym się wybrała... a gdzie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Gliwicach.... a Ty ? fasolka ja też jestem typem osoby, która woli wysłuchać i doradzić niż samemu sie uzewnętrznić... ale lubie też czasami sie komuś wygadać (niektórzy tego nie lubią :o ) tylko że to najczęściej ale nie zawsze, przychodzi po pijaku i tylko jakiejś dobrej znajomej, która wiem że poniekąd mnie zrozumie i doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×