Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

tylko Coca-cole Zero ;) co by kalorii nie miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja nic takiego nie powiedziałem, tak sie tylko leciutko przekomarzam ;) 🌻 halo, gdzie jest reszta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Linger:) ja byłam umyć ząbki;) Graf,oczywiście ze je parzę:D:D znaczy pomidorki:D bo rzadko są aż tak dojrzale aby sie dały dobrowolnie obedrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobili smaka to teraz ludziska sie wykruszają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie da sie dobrowolnie obedrzeć ;) trza je najpierw odpowiednio zmolestować, a wtedy sama odchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiękam kochani... ledwie żyję, musze jeszcze sie poogarniac a rano znów kierat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są bardzo dojrzałe to czasem się dają;) Fasolka-na jedzonko polecam ci sposób za pomocą którego odzwyczajam sie od kawy- co 2 godziny płucz usta płynem do płukania-przechodzi ochota na jedzenie i picie;) poza tym z czego Ty sie odchudzasz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plecy nie wyrabiają już dobrej nocki dla klubowiczów ;) wszystkich pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie będe brał... w końcu za 7h trzeba wstać :o Ciesze sie, że temat tak sie rozruszał i mam nadzieje, że tak będzie też w kolejnych dniach :) Kolorowych snów wszystkim życze 🖐️ 😘🌻 dla wszystkich Pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka nie odchodź😭 dobrej nocki;) i wpadnij jeszcze ;)🌻 a jakbys nie wpadła to miłego urlopa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja o pomidorach mówie :P a Wy tam jakieś brudne myśli od razu macie :P pewnie to jutro przeczyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolkah, Graf - dobranoc ;) za 7 godzin? :O rany boskie, toż to barbarzynska pora :O Jaguś - jak to z czego? z tych nadprogramowych kg, ktorych nie chciałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,Graf mnie oszukał i nie przysłał to biorę od Ciebie;) my? brudne mysli?:P nigdy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, ale kto sprosił tu lud? Ja :P o 5:20 sobie wstaje :) cóż za cudowna godzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda:( ale całe szczęście tylko jeden dzień;) dokładnie nie napisze bo ten...chyba nie na topik to wyznanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×