Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Witam i życzę miłego dnia, pewnie teraz tu będzie pusto, bo Wy dopiero wieczorkiem zaczynacie buszować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger nic sie nie stało... po prostu byłem totalnie wyjechany i nie miałem nawet siły siedzieć przy kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzień mija tak sobie, niestety, może kiedyś będzie lepiej. A jak Twój dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzień mija tak sobie, niestety, może kiedyś będzie lepiej. A jak Twój dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś będzie lepiej? nie lepiej juz jutro? ;) mój lepszy niż wczorajsz choć jakoś dziwnie się czuję :O może to przez tą dziwną pogodę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to nie jest ode mnie zależne. Dobrze, że Twój dzień jest lepszy. A pogoda faktycznie nie sprzyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od ciebie? hmm... zabrzmialo tajemniczo ;) w takim razie życzę, żeby to, od czego twoje lepsze samopoczucie jest zależne pospieszyło się ;) w sumie na razie mi taka pogoda nie przeszkadza, ważne żeby w sierpniu było gorąco ;) ale słyszałam, ze już w weekend mają być upały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu urlopik? :D W weekend mogą być upały, byle w tygodniu nie doskwierały, bo wtedy gorzej się funkcjonuje. Dzięki za miłe słowa, raczej to nie miało zabrzmieć tajemniczo, ale nie spodziewam się żadnych gwałtownych zmian na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano urlopik :D już dni odliczam ;) wypoczynek mi sie należy, tym bardziej, że po urlopie czeka mnie sporo spraw :O ehh... aż myśleć się o tym nie chce... upały nie przeszkadzają mi tylko kiedy smażę się na plaży :P zwykle jestem w stanie funkcjonować przy temperaturze max 25 stopni ;) gwałtowne zmiany nie są dobre, przynajmniej dla mnie lepiej, zeby wszystko powoli zaczęło się układac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, to świetnie, że masz urlopik niebawem. :) Na pewno sobie wspaniale odpoczniesz. :) Powoli to się układa już całe życie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję, że się uda ;) bo ja to chyba odpoczywac nie umiem :O szkoda, że nie można sobie wyłączyć myślenia na czas urlopu :O tylko niech się zdąży ułożyć zanim umrę :D u mnie to jest tak, że jak sie już zaczyna ukladać, to cos się nagle schrzanić musi... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz masz okazję na czas urlopu odciąć się od bieżących spraw. Myślę, że się uda. :) U mnie dokładnie tak samo, układa się, a później zaraz BUCH! I finito. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy ;) to widzę, że nie jestem osamotniona ;) i dlatego jakoś nie potrafię się bardzo cieszyć jak już się układa, bo gdzieś zapala mi się czerwona lampka, że skoro teraz jest dobrze to zaraz pewnie coś się wydarzy :O tak jakby to czy będę się cieszyć czy nie mialo na to wpływ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie pozostaje Ci nic innego jak tylko cieszyć się z tego, co w tej chwili jest. Choć wiem, że to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie źle nie jest ;) ale zbyt często dopada mnie marazm i apatia :O tobie również życze cieszeniem sie tym co jest, jeszcze zanim zacznie się układać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. :) Uczucia, o których wspomniałaś są mi także bliskie. :) Cosik mi się wydaje, że jest więcej takich osób, a myślałam, że jestem z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie jesteś ;) tez tak myślałam, dopóki na kafe nie trafiłam ;) bo tu, jak zdążyłam zauważyć, sporo takich osób :O idę sobie poprasować, a potem coś zjeść ;) a ty trzymaj się ciepło i dziękuję za rozmowę :) będę pewnie wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, może tutaj jest nas więcej, ale w sumie to nie jest aż tak wielkie pocieszenie. Szkoda, ze tak wielu osobom nie układa się w życiu. Ja także dziękuję za miłą rozmowę. :) Cieszę się, że odnalazłam ten topik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, może tutaj jest nas więcej, ale w sumie to nie jest aż tak wielkie pocieszenie. Szkoda, ze tak wielu osobom nie układa się w życiu. Ja także dziękuję za miłą rozmowę. :) Cieszę się, że odnalazłam ten topik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie chyba jeszcze jakoś sobie tak nie gadałyśmy .. jak tu sie w ogóle znalazłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem jak. Wyłowiłam ten topik, kiedy panowała tu cisza i podniosłam ze dwa razy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×