Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

no niesamowite.... chyba już mi oczy szwankują czy coś ale wydawało mi sie, że Babe Jage tu widze? Uszczypnijcie mnie ktoś bo uwierzyć nie moge? To jest sen, czy to sie dzieje naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale może tak ktoś streści mi cały topik. :D Bo ciężko mi się wpasować w dyskusję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger temat główny utrzymywał sie przez kilka pierwszych stron, a dalej... totalna samowolka... co ślina na język przyniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja streszczam;) Linger-udało nam się napisać 15000 postów bez tematu i całkiem o niczym;) (w dobrym tego słowa znaczeniu:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze bym Linger o czymś zapomniał ;) powstały dwa kluby, z czego jeden dość prężnie działa ;) może chciałabyś dołączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli każdy narzucic może temat a potem jakoś leci.. czasem nawet i do 2 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc właśnie weszłam tu z nadzieją, że główny temat poszedł w zapomnienie. :) Dziękuję za utwierdzenie mnie w moim przekonaniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka,przytul mnie teraz😭:D:D Graf,starzejesz się i wzrok Ci szwankuje:P mnie tu nie ma:P niedługo do naszego klubu wstąpisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze bym Linger o czymś zapomniał ;) powstały dwa kluby, z czego jeden dość prężnie działa ;) może chciałabyś dołączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche czasu mi zostało zanim do Was dołącze :P ale chyba zrobiłyście mnie honorowym członkiem Waszego klubu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja już nie wiem o czym mowa ;) a zakupy zdarzają mi się średnio 2 razy na tydzień :P więc co kupiłam za 150000 posta to już nie pamiętam :P linger - witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Fasolka jest kimś innym zajęta :P nie masz Jej na własność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger ten największy i najprężniejszy klub w tym temacie, to klub osób powyżej 25 roku życia ;) Piszesz sie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie na własność?😭 to moja Fasolka jest:D ja właśnie schrupałam piwko:P:P ale było tylko jedno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Fiolka, że o jedzeniu mówisz ;) miałem godzine temu kolacje sobie zrobić ale ktoś mnie cały czas odciągał od tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×