Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

dobra mykam niestety dzis wam wieczorkiem nie potowarzysze na kafe :) niezapowiedziany wyjazd mam bede jutro dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Księcia Nocy......
Napisałam do Ciebie na stary adres @(ten z wierszy)sam zdecydujesz czy odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlitwa wieczorna kobiety......- ojcze nasz który jesteś w niebie mam taka prośbę wielką dziś do ciebie daj mi faceta i ma byc bogaty ma miec ferrari-za za cash a nie na raty duże mieszkanie a najlepiej wille ma mnie wciąż słuchac,nie tylko przez chwilę. ma mnie zadowalac kiedy mam ochotę śniadania mi robic -nie tylko w sobotę. oglądac romanse,biżuterie kupic w zyciu mym nie będzie mógł się nigdy upic... nie chcę nigdy widziec jkego własnej matki ja wydaję kase -on płaci podatki. on nie ma kolegów-ja mam koleżanki kont on ma miec wiele-okoliczne banki. złotych kart bez liku ,czeków co niemiara jak mi to załatwisz ...wzrośnie moja wiara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
witam :) ciekawa propozycja warunków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
to gdzie takiego szukać ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto jest pytanie.......... mój nie spełnia ani jednego warunku....ale ostatnio poznany kolega ma wiele z ideału...czy to ten???czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam all 🖐️ cosik mnie dawno nie było ;) sie nam ekipa pozmieniała ;) dzisiaj nigdzie nie wybywam więc tutaj sobie posiedze z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
chyba zawsze nowo poznany ktoś jest bliski ideału, a potem .... czar pryska ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
jak miło :) wczoraj wszyscy sie o ciebie martwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie? jakoś nie zauważyłem tego jak przeglądałem posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze ktosik stara się zawsze na początku a potem rutyna...przyzwyczajenie.nie lubię tego . ale ten który teraz wpadł w moje łapki jest taki jak nikt..troszke nie z tej bajki.jeszcze takiego faceta nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
Graf wraca do naszej bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy że taki nieśmiały uśmiech z nutką nadzieji sie pojawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzdzownica
mirellkataka>>>> super modlitwa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi pęka... gdy kolejny raz nie wiem co robić i co o tym wszystkim myśleć ... przedwczoraj było ze mną tragicznie... bardzo tragicznie... wczoraj już troche lepiej bo cały dzień na uczelni, a wieczorem "tanie, dobre wino" z kumplemi... i to poskutkowało w jakims tam niewielkim stopniu... małe pranie mózgu mi to zrobiło... dwóch kumpli musiało mnie opiepszyć porządnie i rano już było ciutke lepiej... potem zrobiło sie dość fajnie (jeszcze było rano- jak dzień po winie to baaaaardzo rano :P ) , a teraz jest umiarkowany optymizm... ale dzień moge zaliczyć bo udanych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzdzownica
mirellkataka>>> zaczynam sie od dzisiaj modlic;) naprawde SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirell nie obraź sie ale to co napisałaś idealnie odwzorowuje to czego kobiety najbardziej pragną :o czyli kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×