Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

dlaczego traktujecie normalnych facetów jak zabawki !!! którymi można sie pobawić i wyrzucić do kosza ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie traktowałam tak zadnej osoby...nigdy przedmiotowo...zawsze chce jak najlepiej...nigdy na odwal.zawsze daje z siebie wszystko...a że czasem nie wychodzi???trudno.w życiu muszą byc porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba szukasz nie tam gdzie trzeba...może poczekaj.trochę ochłoń..daj sobie czas .wróc do normalności.nie wiem co cię tak gnębi...wiec nie wiem jak do ciebie dotrzec...jestes dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz w swoim związku tez mam pod górkę.nie kocham i on mnie nie szanuje.boli jak cholera ale takie jest zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już dość tego szukania... i chyba wogóle to oleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać tak... wszyscy wyszli pewnie gdzieś w taką fajną pogode... ja też miałem wyjść i kogoś zobaczyć ale... właśnie to zasrane ale... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówic nie wolno.kazdy chce miec obok siebie kogoś kochanego tylko czasem nie wychodzi.zycie w pojedynkę traci sens.chocby pomilczec we dwoje jest zawsze przyjemniej.wypic kawkę ,dac buziaka...bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja uleciał ze mnie dzisiaj ... ale czułem to już rano bo od 6 spać nie umiałem... a na dodatek jeszcze w nocy mi sie przyśniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nie wiem dlaczego akurat dzisiaj mi sie przyśniła jak jej nie widziałem w realu... tylko zdjęcia... i w śnie słyszałem jej głos... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie można ciągle łapac takie doły.daj sobie z nią spokój.podnieś głowę i idz do przodu.jestes naprawde jakis dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie że albo przesadzasz..albo jestes naprawde zakochany bez wzajemności.nie ma na co czekac...rozejrzyj sie wokół siebie i znajdz kogos godnego twojej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dobrze mi
graf ty ciagle przynudzasz!! ogarnij sie czlowieku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to puść pawia to ci ulży !!! a teraz coś do całej reszty ... ;) ostatnio jak widać jestem na huśtawce emocjonalnej... może i faktycznie troche mi sie ten humor waha ale faktycznie przesadzam... często to co tutaj pisze jest wyolbżymione i defacto nie jest tak źle jak to opisuje... tak więc chciałbym was wsyzstkich za moje zachowanie bardzo przeprosić i obiecuje poprawe... postaram się przestać przejmować ażtak niektórymi sprawami... wyskoczyłęm na rowerek i przemyślałem sobie niektóre sprawy... i faktycznie macie racje (moi kumple też) ... nie ma co za szybko przywiązywać się do osób... trzeba najpierw je faktycznie poznać... każda nowo poznana osoba na początku znajomoście w rozmowach przez gadulca może wydać sie istnym ideałem, a w rzeczywistości będzie całkowicie inną osobą... chociaż czasami lepiej jest jak najszybciej przenieść znajomość do reala, nie ze względów emocjonalnych tylko czysto koleżeńskich to by było na tyle ;) a w ramach przeprosin dla każdej z osób po kfiatku ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja baba Jagga
ja widzę tylko jeden kfiatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×