Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Musze coś napisać żeby sprostować pewną wypowiedz pani- to znowu ja...Przestałam tu bywać, bo mam coraz mniej czasu na net, poza tym mam 35 lat i jako wdowa wychowuję samotnie dwóch synów więc napewno nie znajde tu miłości.To są główne powody dla których przestałam tu bywać a nie to , że jest tu zbyt wesoło. Prowadzisz sobie dziewczyno beztroskie życie , to może wszystko Cię bawi. Nawet ludzka wrażliwość i to , że ktoś wierzy w miłość. A co do Księcia... to właśnie On jest takim bardzo wrażliwym , młodym chłopakiem, który nie poleci tylko na seks choć laska jest cud-miód. I dlatego pewnie mówi się , że nie umie zachować się jak facet. Tylko , że zależy jeszcze kto i jakimi kryteriami ocenia faceta. To by było na tyle. Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
tydzien minał bardzo pracowiciei raczej tradycyjnie :) no ale własnie pare dni temu weszłam sobie na nasze forum, wiec to jest chyba warte zapamietania przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joletka milosc mozna znalesc wszedzie i bez znaczenia w jakim wieku A co do ksiecia to zachowal sie jak malolat , nikt nie powiedzial ze nie jest wrazliwy moze i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
witaj Joletka :) wrażliwość to bardzo cenna cecha osobowości :) czasem z nią jest łatwiej czasem nam przeszkadza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że niektórzy czasem naśmiewają się z osób wrażliwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam do chlopaka nic nie mam ale z niewiadomych przyczyn zrobil cos co zakrawa na wiek 13 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
Joletka ja tu nie szukam miłości, ja chce tylko pogadac czasem z kimś sympatycznym :) i mądrym :) i miłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUUULLLLLLLIA
Ale o co chodzi z ksiaże, byłam na wczesniejszych topikach ale nie wiele zrozumiałam? czemu zachował sie jak 13 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki podszywanie to zle slowo przebywanie pod innym nickiem i pytanie sie o siebie czo sie stalo jest troszku nie teges :) ale to nie moja sprawa ja sie nie wypowiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUUULLLLLLLIA
Nie wiem jak mam wam udowodnic ze ja to nie Ksiaze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu jaaaaaaaaaaaaaa dobra dobra :) ale ja naprawde nie mam nic do chlopaka ale domyslilem sie o co chodzi no szkoda mi ze go tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
tak w ogóle to książe chyba fajny jest ? wy go znacie lepiej ... wiec pogadamy o tym jak wróci do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×