Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

no to wy losujcie a później dajcie znać jaka jest kolejność ;) a w realu jasne że bym sie zdecydował na jakąś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewia losują kolejność kolejki (masło maślane ;) ) do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
mirell - chyba wszystkie jesteśmy idealne, bo nawet się o Grafa nie kłócimy:) ewciu - przyłączysz się do nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie... umie sie rozdwoić a nawet i na wiecej części podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
na więcej częsci powiadasz... :) to teraz będzie losowanie nie tylko, która pierwsza, ale i którą część bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu nic nie jest takie samo.pewnie przy bliższym kontakcie wyszły by na wierzch nasze wady...tutaj kazdy jest idealny..ale też wszyscy sa soba przez nasza anonimowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mnie ja biore prawą rękę:)(jeśli zostanie to o czym myślę to tez wezmę)...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirelka .. własnie anonimowoś sprawia ze bardziej jestesmy sobą czy raczej ze jestesmy inni ...??? oto pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
nie tylko idealni, ale też jakos bardziej wyrozumiali niż w realu... mirell - a po co ci samo to, o czym myślisz? :D (i o czym myslę pewnie ja:) ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze tutaj możemy jednak byc sobą...czasami tylko fantazja nas ponosi ale to tez nasza fantazja..prawdziwa.wszystko sie zmienia z każdym krokkiem dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rozlosowałyście już tą kolejność ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie mam intuicji kobiecej , bo nie wiem o czym myslicie :) a moze przez to ze nie czytałam poprzednich komentarzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
ewciu - ja myslę, że jednocześnie bardziej sobą (bo możemy powiedzieć to, czego nie powiedzielibyśmy w realu chociaż tak myślimy) i inni (bo przy spotkaniu w realu okazuje się, że ta dowcipna osoba z netu jest szarą myszką, która niewiele mówi)... nie wiem czy zrozumiale się wyraziłam... edukację zakończyłam jakiś czas temu, więc mam problemy z przelewaniem myśli na papier (albo na monitor) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
nie no, ja jestem wrażliwą osobą i żal mi się zrobilo, że go tak okrutnie ćwiartujemy... ;( ja się poświęcę i zrezygnuję jak nie można mieć całego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka , dla mnie jest to zawsze zagadka :) ale net ma także działanie terapeutyczne, bo pokazuje pewne relacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już mnie żadna nie chce ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×