Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość zielonafasolka
no i się uzależniłam:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko to ja przebije TegoTamtego :P co powiesz na kolacyjke na kocyku plaży przy świetle książyca i gwiazd... w tle szumi morze... a obok stoi szampan i jakieś pyszności przeze mnie przygotowane ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️czemu ja wczoraj odpadłam tak szybko:( wy tu tak dobrze się bawiliście...kolacje,masaze...kurcze ja zawsze wszystko robię nie w porę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirell ja odpadłem jeszcze wcześniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem potwornie głodna gdyz wzięłam sie kolejny raz za próbę zrzucenia zbędnych kilogramów aby wygladac lepiej bez ubrania a nie odwrotnie.mam nadzieje ze wytrwam.trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 15 dopiero na uczelnie jade ;) więc mam sporo czasu ... ;) jasne że będziemy trzymać kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
oooo, widzę, że ktoś mi rano kolację przy świetle księżyca i gwiazd proponował :) no, no, no.... sami romantycy tutaj... :) i do tego kolejny gotujący... :) wszystko super i jak najbardziej, tylko dlaczego do cholerki to morze tak daleko... :( witam wszystkich w ten poniedziałkowy przedwieczorek:) pewnie później tu zawitam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko nawet nie wiesz jakich romantyków tak naprawde tu masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
jestem tu od niedawna, więc moge nie wiedzieć:) ale powoli się dowiaduję:) w ciągu niespełna 12 godzin dostałam 2 propozycje romantycznych kolacji:) czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf a gdzie do
jasnej ciasnej kwiaty dla mnie? romantyzm sie skonczyl, czy jak 😭 ilez czekac mozna. ilez masz zamiar mnie zwodzic😭 i wtym czasie inne uwodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym temacie i tak wiele aspektów romantyczności nie padło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwodzić... dłuuuugo ;) a zwodzić skończe jak podasz namiary albo napiszesz mi coś na osobności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf a gdzie do
na osobnosci, hm, sama nie wiem. che ale sie boje:D i co w tej sytuacji, czekac mi tylko pozostaje na twoj jakis ruch. ale tobie nie bardzo zalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
no i jestem na dłużej... pożywiona, wykąpana i wybalsamowana:) i sobie troszkę pobuszuję;) Graf - to może spełnij najpierw jedną obietnicę (te kwiaty), a potem pomyślimy otej kolacji na plaży ;) bo widzę - kolejka do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf a gdzie do
mysle, co by tu zrobic, zeby wyrwac te kwiaty w koncu OD CIEBIE:D nie moge napisac na maila bo ten fiubdzziu mnie jakos odstrasza:D a o tamtym nie nic nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie zależy? nie żartuj sobie :P jak tam Cie odstrasza to może napisz na poszukiwaczmarzen@o2.pl ;) jak sie odedzwiesz i nie będzie za daleko to kwiaty będą ;) a o kolacji można myśleć w międzyczasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf a gdzie do
do niego zawsze kolejka, a ja na samiuskim koncu, prawie nr braklo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf a gdzie do
ale spryciarz:) ide na M jak M, pomysle , policze ile to tych km nas dzieli. necisz mnie jak ...i te kwiaty:) wiersza nie wspomne:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
na samym końcu to ja jestem, no chyba, że jakiejś pani jeszcze cos od rana proponowałeś;) a i rozumiem, że wiesz, że wygrałam wczorajszo - dzisiejszy konkurs, w którym byłeś, że sie tak brzydko wyrażę "nagrodą"? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tłumy... no no no ... gdyby to tak w realu było tak samo ... mmmmm... żyć nie umierać :D a numerki jeszcze nie były rozdawane więc ustalonej kolejności nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
no, ale w realu to musiałbyś się w końcu na którąś zdecydować :) bo nie wyobrażam sobie, żeby którakolwiek chciałaby być trzecią albo nie daj Boże dziesiątą :) a, i dobry wieczór wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonafasolka
ja aktualnie wyczerpałam limit szczęścia, więc bez losowania moge być ostatnia:) poza tym jak kolacja ma być nad naszym morzem, to wolę jakąś cieplejszą porę:) a, i kwiaty też mogą być, skoro o nich mowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×