Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

dobranoc agnik:) i mirell:) i tylko ja ci zostałam:) a kolacja - owszem:) ale najpierw trzeba maksymalnie zminimalizować ryzyko ewentualnej ucieczki w realu i uwieść wirtualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwiesc wirtualnie nie przejdzie :D umiem zrobic tylko niepowtarzalny klimat w realu :d trzeba ryzykowac bez uwodzenia w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponowalem nasza klase :d ale nie chcialas zaryzykowac :D z niektorymi osobami juz tu sie wymienilem profilami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czy bysmy sie dogadywali i wogole bo jak mialbym przyjechac a po 15 min bys powiedziala dobra nic tu po mnie to chyba by nie teges bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten - ja wrażliwa jestem, więc po 15 min bym cię nie zostawiła:) a mieszkam bliżej niż na drugim końcu Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bylem :D tylko ty taka tajemnicza nic nie chcialas powiedziec a zobacz jaki tytul topicu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee.... 2 lata mniej niż ty i rok więcej niż ten:) ale wyglądam na duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie nie kryje :) i nie bede sciemnial ze jestem tu tylko pogadac :) siedze tu tez z powodow wymienionych w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja zepsulo by to urok poznawania sie w realu :) agnik staram sie jak moge :D a z fajnymi ludzmi to mozna normlnie popisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×