Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

doceniam gdy jest co ?? co mam przez to rozumiec :) moze nie ma we mnie co docenic dlatego lipa jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..żle to ujęłam.. doceniam to ze ktoś umie docenic mnie.to ze sie stara,że jest zawsze gdy trzeba..zawsze obok,bliziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ten -jednak normalne kobiety istnieją:) rozumiem, że w drugą stronę też to działa, tzn.: a) zawsze znajdziesz czas na rozmowę b) będziesz kochał c) doceniał d) wspierał no my cię dziś doceniłyśmy, więc chyba jest co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ,ze w miłości najważniejsze jest zasypiac spokojnie i budzic sie bez lęku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje za docenie oczywiscie znajde zawsze czas zostalem tak wychowany ;) doceniam kobiety i kocham na zabuj :) jak tylko potrafie to wspieram tez :D a co do wad to zaczne :) -jestem straszny len :D to jest moja wada -jak wypije to gadam nieraz takie glupoty ze az strach myslec :D - wydaje pieniadze na przyjemnosci zamiast cos pozytecznego z nimi robic -ostatnio duzo pije :( -pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale mi sie nie chce chyba ze ktos by mnie zmotywowal :D dobra ale bez rozdrabniania sie nad moimi wadami a wasze ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie mam nic do ukrycia ale nie bede juz bo co za duzo na jeden raz to nie zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×