Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

jasne ... podjade na rowerku w jakiś ciepły dzień ;) jak narazie nie... ale sporo nowych znajomości zostało zawartych, bardzo wartościowych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko musisz powiedzieć gdzie mam przyjechać... bo tak na ślepo to ciężko jest jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym sie uparł to w jeden dzień bym dojechał... musiałbym wyjechać o 6 rano ale przed 21 byłbym na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ty myślisz cytrynko ? , że wpadniesz tu i już? to trzeba trochę być cierpliwym, dać się poznać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to potrzeba czasu, czasu i jeszcze raz czasu... nic na już, odrazu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyś myślała, że wejdziesz w temat i odrazu kogoś znajdziesz ? oj kochana... tak dobrze to tu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kotka mruczusia 🖐️ oj... sporo osób już o to pytało ;) ostatnio te cyferki bardzo często pojawiają sie mi przed oczyma w różnych sytuacjach ... ale nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyś myślała, że wejdziesz w temat i odrazu kogoś znajdziesz ? oj kochana... tak dobrze to tu nie ma >>> do do mnie?! wcale tak nie myśle, a wręcz przeciwnie! wydaje mi się,że miłość nie istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są na w tym temacie osoby, które wiedzą co to miłość ... więc ona istnieje... na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf...czyli to pin :classic_cool: a ostatnią cyfrą jest zero , zatem szkoda je pisać ;):D ps. Maiłam na myśli początek adresu , nie mniej dziękuje za wyjaśnienia . A i za informacje , że moje pytanie oryginalne nie było :O:D:D:D:D;) pozdrawiam z okolic Katowic:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a początek to tak jakoś sam mi wpadł do głowy... symbolizuje to że tak naprawde sam nie wiem co w tej głowie mi siedzi... :o Pozdrawiam z tych najlepszych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta... przez nas ... to raczej kobitki nie wiedzą tak naprawde czego chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś ja mam zawsze tak, że jak "kręce" z jakąś panną to zawsze kręci sie koło niej (za moimi plecami) jakiś inny kolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×