Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

No i od razu temat jakoś ładniej wygląda ;) Jaga kto Cie nie chce ? :( jak sie przeniesiecie na gadulca to temat całkiem padnie... a chyba ktoś by tego nie chciał :P pewnie sie przeniesiecie, a o mnie zapomnicie... zawsze tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
co to za pipip. przeciez ciebie nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
nooo juz jest nieladnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbe do Ciebie... nie czepiaj sie tego co ktoś powiedział i jak chcesz ze mną pogadać to pisz na maila , a nie tu bo niektóre osoby denerwujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
nie chce gadac, pisac na maila tez nie,to chyba widac:D bozesz a czym niby denerwuje? co to kolko rozancowe gospodyn? podnosze wam frekwencje i macie jakby co na kim sie wyzyc. dobry uczynek robie swoja obecnoscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
dobra odpuszcze sobie, bo za moje wscibstwo i brak oglady:D dostane bana od tych co to siedzenie na kafe, praca nazywaja. pozdrowka dla tych co lubia mnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwujesz swoją obecnością... a skoro nie chcesz gadać ze mną to po co w ogóle piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
kurcze, jakos nie widze przyczyny, cobys mnie tak traktowal:O przepraszac nie musisz, bo w twoim mniemaniu pewnie sobie zasluzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie może i nie denerwujesz ale inne osoby niestety tak... pisze to dla dobra ogółu... a mnie możesz po wkurzać z dala od kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
idzie burza, oczysci powietrze po mnie i najonizuje pozytywnie pozostalych. wiesz co? chyba wiem co zrobilam i czemu tak mnie tu nie chcesz:D napisz ty do mnie;) nie omieszkam ci odpisac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
z dala od kafe... to niemozliwe, przeciez wesz. tylko tu moge popisac. no chyba, ze naprawde napiszesz na poczte:D a nie watpie, ze moglbys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
dobra nie bede cie absorbowac swoja osoba. nie scemniaj, ze nie znasz maila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczą mnie te gierki.... i nie mam na nie czesu... więc albo podasz tego maila... albo napiszesz ty... albo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
to sie szantarz nazywa chyba sie pogubilam, bo juz nie wiem o co ci chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Graf
tak po prawdzie to i tak nie wierze, ze jestes men. ale fajnie bylo sie czasem powyglupiac. w kazdym razie na poczatku bylo fajnie:D nie mialam zamiaru tak dlugo sie bawici sie napraszac, ale czego se nie robi z ...nudy? ok ale dzis dobitnie mi napisano, ze nie jestem tu mile widziana:D cholera!!!! wiec nie pozostaje mi nic innego, jak wyp.... koniec milosci, majtki na tylek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale ja sie już nie bawie... KONIEC !!! wszyscy, w tym ja, mamy już Ciebie poprostu dość i tych twoich głupich, dziecinnych gierek... wkurzające to jest ... nie chce być wulgarny ... więc poprosze... opuść ten temat i już sie na nim nie pojawiaj . ŻEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
masz racje:D chyba jeszcze nikt nie zostal wyproszony z uczuciowego. kiedys musi byc 1 raz. milo mi bylo panstwa poznac a jeszcze milej pozegnac. tylko komu tu teraz dokuczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
Graf👄 na zakonczenie cholernie mlej pogawedki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
brawo dla tego za ....:D a ja naprawde sobie pomyslama, ze to ze mna cos nie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
zapomnialam, ze nie zycza sobie moich glupich i dziecinnych gierek. tu sami dorosli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
co sledzsz moja sciezke, ze wiesz, ze tu zagladam? nie bede gadac normalnie bo juz nie umiem tego robic. wole byc agresywna, pisalam o tym, bo agresja podnosi moja samoocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobnik jakis tam wez bujaj z tad bo naprawde nikt tu nie chce czytac twoich tekstow w ktorych niewiadomo o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
i co lepiej ci?mam nadzieje, ze tak. a bujac to sam se pobujaj. pytanie tylko co, jesli masz co. zbyt wysokoi szybko chyba ewoluowales, bo czegos ci braklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ci :P braklo czegos co kazdy z nas w glowie nosi :( Ale spoko spojzymy na ciebie laskawym okiem i nie bedziemy sie nabijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajacy osobnik
moj kot nawet zdechl z wycienczenia, bo chulal w mojej czaszcze jak po pustym polu, wiec nie wiem o brak czego mnie posadzasz???? dzieki ci laskawa, ze sie nie bedziesz nabjac:D tylko jaka masz pewnosc, ze ty sie nabijasz ze mnie? poza tym przeciez nie rozumiesz mowy takich jak ja prostaczkow:D z ktorej nic nie wynika. daruj sobie. i pocaluj mnie gdzie koncza sie plecy. i tak na koniec. po co o piszesz do kogos, kogo uwazasz za przyglupa:D no wybacz ale ja bym sie tak nie znizala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×