Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Grafi-jeśli mówisz i tym o czym myślę to przecież siłą nie wyciągnę z Ciebie tej informacji;) jakbyś chciał to byś powiedział,ja nie nalegam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam ale możecie sobie wybrać: lista będzie do wglądu prywatnego, a tu napiszcie co wybrałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po szampanie zwala mnie z nóg, więc już padam.. przykro mi ale dziś nie jestem zbyt towarzyska.. zaglądnę jeszcze pa robaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to wszystko w domu masz???? :D powiedziało sie A, to trzeba B powiedzieć:) więc szampan poproszę;) a Żywca nie masz? pasowałby do mojej koszulki;) fiolkah - dobranoc:) nie zaniedbuj nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no królestwo alkoholu po prostu ;) jak to? to sama tego szampana mam pić? :O to ja tego Żywca poproszę;) a szampan innym razem w takim razie:) może jutro jak będzie co świętować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wzięła piwo ale jakiś sie boję z truskawkami mieszac,a to winko to wytrawne czy jakie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro w końcu nasi grają ;) a jak wygrają to ... ;) a i w piątek może będzie okazja do świętowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie lekko słodkie.... takie w sam raz... a jaka moc ma :D a nie było podlewane żadnym innym alkoholem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×