Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melania998

tragedia - nie mam ochoty zyc

Polecane posty

Gość melania998

dzisiaj zrobilam test - jestem w ciazy.mam ochote skoczyc z 7 pietra.nie mam ochoty zyc.mam dopiero 22 lata i jestem na 3 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy czas medycznie
na dziecko :) A studia - jakos będzie, ktoś pomoze. Rodzice, mama itp. :) Ewentualny tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze nie masz 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarówa
ja zaszlam pod koniec 4 roku... przezylam :) skonczylam studia i zaraz poszlam do pracy - nic z zycia nie stracilam. zadnych urlopow macierzynskich wychowawczych. bedzie dorbze. trzymaj sie, ale na pewno potrzebujesz pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle z enie ma co rozpaczac ja mam 23 lata i ciesze sie z maluszka ;p oswoisz sie z mysla a co rodzina i tata dziecka na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarówa
ja zaszlam pod koniec 4 roku... przezylam :) skonczylam studia i zaraz poszlam do pracy - nic z zycia nie stracilam. zadnych urlopow macierzynskich wychowawczych. bedzie dorbze. trzymaj sie, ale na pewno potrzebujesz pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz co płakac, ja mam 23 latka, jestem w ciązy i mam obrone jeszcze na głowie, której jakos nie mohe dokonczyc, hehe. I jest spoko. Dasz rade, zobaczysz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
miałam 21 jak urodzilam i dalismy rade ,gratuluje to piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarówa
uważam, że jak czujesz ze juz sie wyszalalas, to koniec studiow jest najlepszym okresem na ciaze i porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarówa
a - i jeszcze kilka zalet - szybciej wrocisz do swojej wagi i figury, niz gdybys juz byla ok 30stki, twoje dziecko bedzie zachwycone mloda zwariowana matka bardziej niz karierowiczka po 30stce. ciesz sie! latwo mi pisac... sama przeplakalam caly 5ty rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluska 432876412
a jak to sie stalo ze zaszlas? gumka pękla? przerywany czy tez wytrysk do srodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania998
moj chlopak jest w irlandii.nie widzielismy sie 5 miesiecy.pojechalam do niego.uzywalismy gumki, nie pekla ani nie zsunela si a jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluska 432876412
to niemozliwe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarówa
moze nie umyl po sobie wanny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania998
podobno gumka to tylko 97% wlasnie rycze mu do telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerh
"Mamusia pomoze" - zajebista mentalnosc:O:O Moze mamusia chce zajac sie swoim zyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
ale zaszłam w ciąże po pigułkach, wtedy swiat sie zawalill dla mnie teraz jestem szczesliwa, mam polroczna coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu- witaj. Masz 100% racji. Sa w życiu gorsze tragedie. Jak sie wogóle czujesz? Jak sobie radzisz? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania998 - Tragedia jest gatunkiem dramatycznym, powstałym w starożytności z dytyrambu śpiewanego ku czci Dionizosa w czasie Dionizji Wielkich. Z pieśni ludowych śpiewanych podczas Dionizji Małych powstała komedia. Tragedia ma podniosły, patetyczny charakter, przedstawia prowadzący nieuchronnie do klęski konflikt moralny (konflikt tragiczny) między bohaterem a siłą wyższą. W antyku było to fatum, w czasach nowożytnych - okoliczności, interes społeczny, dobro ogółu, wartości moralne, religia, itp.). Jednak klęska bohatera nie pozostaje w niepamięci, wzbudza w odbiorcy poprzez litość i trwogę tzw. katharsis, czyli oczyszczenie. Ściśle określona budowa (prolog, stasimony - pieśni chóru, epejsodiony - wypowiedzi bohaterów, epilog) pozwoliły wyrazić tragizm bohatera. Dzięki komentującemu akcję chórowi widz bez trudu interpretował treść sztuki. Wyraz ten używany jest również w języku potocznym i znaczy: wielkie nieszczęście, cios, katastrofę w życiu pojedynczych ludzi lub grup, społeczności, narodu. Mówimy o czyjeś tragedii życiowej (śmierć najbliższych, nieuleczalna choroba, itp.), o tragedii Czeczenów, pokolenia Kolumbów. Masz gdzies tu przyklad poczecia nowego zycia jako tregedia???:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci powiem - zazdroszczę ci :O nie znasz prawdziwego znaczenia słowa tragedia (jak choćby choroba) uródź i daj do adopcji niejedna para chciałaby takiego bąbla a nie mogą mieć :) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania998
Urodze,nie oddam.Cala noc plakalam.tak bardzo ryczalam ze moj chlopak zapytal sie czy ma skombinowac tabletke.Ale nie moglabym tego zrobic.Urodze i wychowam.Licencjata juz napisalam, jeszcze tylko obrona. No coz...zmarnowalam sobie zycie...wszyscy sie beda ze mnie smiali...jest mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kazdego inna tragedia
jest gorsza... Licytowanie sie w tym zakresie nie ma sansu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zuza meduza
hej dziewczyno no co ty nie załamuj się ja mam 21 lat i 3 letniego syna co prawda na studia nie poszłam jeszcze ale wszystko przede mną dasz radę mi strasznie rodzice pomogli i jestem im wdzięczna tobie też pomogą i zobaczysz lada moment dziecko będzie na świecie i nie będziesz mogła sobie wyobrazić świata bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Bombastic
Jedno słowo o tobie: TOTALNA IDIOTKA. A w nawiasie to sama sobie jesteś winna, więc nie wyżalaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania ja broniłam magistra na 2 tygodnie przed terminem porodu:) Myślałam, że ze stresu urodzę:D A i tak urodziłam 10 dni po terminie. Do egzaminatorów śmiałam się, że dobrze mi pójdzie bo przecież \"co dwie głowy to nie jedna\" - dostałam bdb:) Nie ma tragedii. Ja też zaszłam w ciążę nieoczekiwanie, ale nigdy przenigdy nie przyszły mi do głowy takie myśli. A miałam się czym martwić - chłopak na studiach, bez pracy, ja zarabiałam jakieś marne grosze, mieszkałam z rodzicami i raczej perspektywy na swoje mieszkanie nie było. I.... ułożyło się a mój synek jest moim największym szczęściem. Oczywiście pomimo tego, że go kocham najbardziej na świecie mam czasem myśli, że \"o cholera poszłabym do baru na całą noc, potańczyć, pogadać z przyjaciółmi\", a tu... jestem ograniczona - ale nie \"uwiązana\":) Ale to nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak można mówić, że dziecko zmarnowało Ci życie:o! Trzepnęłabym Cię przez łeb jakbym Cię miała pod ręką. I kto się będzie śmiał przepraszam?:o Co jest śmiesznego w kobiecie w ciąży, która oczekuje na nowe życie? Śmiać się trzeba, a i owszem, ale to ma być śmiech szczęścia a nie przez łzy. A poza tym ważniejsze są dla Ciebie opinie innych? Nie żartuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nietrzymajcie mnie...
trzeba bylo nie latac z dupa z kwiatka na kwiatek, pomyslec predzej o tym ze sie nie chce dziecka!!! Teraz czas wziac odpowiedzialnosc za swoje czyny, szkoda ze....dziecko bedzie miec taka matke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nietrzymajcie mnie... - a skad ty wiesz jaka ona bedzie matka???moze 1000 razy lepsza od ciebie!!!!To ze teraz jest zalamana bo ciaza spadla na nia znienacka nie oznacza ze sie do porodu nie podniesie a gdy dziecko sie urodzi nie pokocha go ponad zycie!!!!!!1:-o Autorko gwarantuje ci ze jak poczujesz juz mocniejsze kopniaki w brzuchu poczujesz w sobie to dzieciatko to wszystko nabierze zywych barw i bedziesz najszczesliwsza kobieta na ziemi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×