Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gasala

ZNISZCZONE WŁOSY PO FARBOWANIACH!!!Prosze o rady...

Polecane posty

Gość gasala

Cześć.Bardzo prosze o pomoc. Czy znacie jakieś dobre sposoby na regeneracje wlosów.Może ktos z Was robił taka regeneracj w salonie..Jka to dziala czy pomaga.Ostatnio strasznie zniszczyłam wlosy farbowaniem...Mam wlosy cienki i delikatne..a ich struktura od nasady jest porowata cała.Są straszne.Wiem, wiem..za glupotę treba płacić.Nie mogę sobie darowac ,ze zdecydowalam sie na to farbowanie normalnie.Niby dorosła 28letnia kobieta...a tu taka historia. Jedna fryzjerka farbowała mi wlosy w czwartek..i wyszły doslownie zółte (miały być naturalny blond..tak jak mam0.Poszłam ponoc do dobrego salonu..następnego dnia..aby to jakos naprawić.Miala to jakos stnować..a zrobiła brąz z czerwonym odcieniem.Teraz wygladamo jakieś 10 lat starsza...ale to bym jakos przezyła.Chodzi mi o to..jak moge uratować i ch strukturę...i czy w ogole mogę. Bardzo prosze o pomoc. Za wszelkie rady..dziekuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Tak zniszczylo Ci to wlosy?? Ja farbuje co miesiac i to na rozne kolorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można naftą lub olejkiem rycynowym ale jest to trochę męczące i pracochłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasala
Tak.Bo ja to zrobilam dzień po dniu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka idiotka
nie farbuje się włosów dzień po dniu, nawet w najlepszym salonie.... po prostu wszędzie jest napisane że nawet jak wykonujesz trwałą i farbowanie to oba zabiegi muszą następowac po sobie po przynajmniej dwutygodniowej przerwie by chemikalia we włosach przestały działac nic dziwnego że zniszczyłaś włosy, pewnie w tym drugim salonie zrobiono Ci dekoloryzację by ten drugi kolor przyjął się dekoloryzacja strasznie niszczy włosy, zamiast tego mogłaś trochę odczekac i zamiast farby użyc jakiejś łagodnej płukanki zresztą sam szampon przeciwłupieżówy lub płukanka z soku z cytryny by wymyła ten żółty odcień.... zamiast gnac do supersalonu trzeba było popytac na forum.... obawiam się że nie naprawisz struktury włosa, możesz jedynie doraźnie wygładzac włosy maseczkami, stosuj je po każdym myciu, nakładaj na przynajmniej 20 minut polecam Garniera Color Resist, seria czerwona, pomarańczowa dyscyplinująca włosy oraz Loreala w żółtym opakowaniu z kwasami omega (do włosów suchych, zapobiegająca łamaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka idiotka
niestety jedyne co mozesz robic to odżywiac i wygładzac włosy maseczkami i czekac aż odrosną i trochę je potem skrócic łykaj suplementy ze skrzypem i pokrzywą by włosy szybciej rosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasala
Nie..nie robiono mi dekoloryzacji...tylko regenerację..jakas keratyną.Ja wiem, że źle zrobiłam..i teraz tego bardzo żałuję;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×