Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

bardzo ci wspolczuje, dobrze ze was tam nie bylo bo nie daj Bog cos by sie moglo stac dzidzi:( ale wazne ze twojemu nic nie jest mial na pewno duzo szcescia,niech szybko wraca do zdrowia a ty sie nie stresuj i odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane juz teraz sie nie bede stresowala.. wogole stres niewskazany ale to niezalezne ode mnie... :( niedlugo bede miala mężusia i dzidziusia w domu =) jak u was leci ? juz nie wiem jak dawno tu pisalam... ostatnio nawet nnie ppomyslalam zeby wejsc na kafe, glowy nie mialam do takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheelko my siedzimy głównie na tym drugim forum :) Odezwij się co u Ciebie słychać, jak się czujesz :) Poza tym chciałabym zaprosić do zagłosowania na mnie :) Nic Cię to nie kosztuje, nawet nie musisz być zalogowany. Jest konkurs na stronie Nivea, trzeba zaprojektować własną kosmetyczkę, a później zbierać glosy. Pierwsze 25 osób wygrywa nagrody! Proszę Was zatem o głosy na moją kosmetyczkę Naciśnij "zobacz i głosuj na tą kosmetyczkę", a następnie oddaj glos. z góry dziękuję :* http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/uzytkownicy/profil/u-19158n522ec/ Jeśli by link nie działał, trzeba usunąć spację. Na kosmetyczkę można głosować codziennie. Im więcej głosów tym lepiej. Bardzo Was proszę, wyjątkowo mi zależy Konkurs trwa do niedzieli Pozdrawiam Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mishelaaa ani tu ani tam cię niema a za niedługo rodzisz Heh chciałabym wiedzieć jak tam z Tobą:D Jak z dzieckiem Mąż pewnie się doczekać nie moze Oh kochana odezwij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;* aż mi głupio że tyle czasu sie nie oddzywałam... ale kupiliśmy nowy komputer i zaraz trzeba było go oddawać na gwarancji :/ U nas wszystko w porządku! Dzidziuś nawet daje znać że wszystko dobrze ;D co raz bardziej nie spokojny. Mężo już też śmiga ;) wiadomo, że jeszcze musi na siebie uważać ale już nie musimy się niepokoić. \\ Pokoik dla maleństwa gotowy, właściwie wszystko kupione... i nie możemy sie doczekać!!! Zapraszam na mój topic ;) chcialabym zeby na nowo odżył. Dziennie na pewno znajde chociaz chwilke żeby sie odezwać :)) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja bym chciała już! :) to będą chyba najdłuuuuzże 2 miesiące życia dla mnie i mojego mężulka:D w oczekiwaniu i na pewno jakimś tam napięciu w tym ostatnim miesiącu... :D jednak z czasem zapomina sie o strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleczka17
hah wariatka ze mnie, przeczytalam caly topic od poczatku do konca. Wiesz co? Mischeeela110 zazdroszcze ci. Też mam 17 lat, i może to troche głupie bo mam całe życie jeszcze przed sobą, ale chciała już bym mieć rodzinę tak jak ty. Na razie mam chłopaka. Jestem już z nim prawie 2 lata. Chciala bym juz z nim mieszkać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerośćtoniewada
To jamadziuleczka 17, zaczernilam nicka, troszke inny ale nic. mam andzieje ze sie odezwie ktos tu iedys chciala bym z wami troszke pogadac o tym i owym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerośćtoniewada
yy nie jest czarny ? kurde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooj Madziuleczka to miałas troche lektury :) spokojnie. masz chlopaka. to najważniejsze. reszta przyjdzie później:) ja bym juz nawet jakbym miala mozliwosc nie cofnęła czasu...ale wiem co ludzie o mnie myśla ;/ i mam to gdzieś... szczęśliwa jestem i poza dzieckiem i mężem reszta mało sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe
no jeśli chodzi o kochanie to mam kogo kochać i jestem kochana, ale czasami chciała bym być już nieco starsza, byc na swoim i w ogóle. No ale trzeba to trzeba. Muszę skończyć chociaż szkołę;p A jak tam u ciebie jak dzidzia, jak mąż? Układa ci się dobrze wszystko? Czemu mówisz że ludzie źle o tobie myślą. U mnie w szkole chodzi co najmniej pięć dziewczyn z brzuszkiem i ja w życiu nie pomyślałam że któraś się póściła czy coś. Dla mnie wyglądają ślicznie. Pewnie te ich ciąże to sprawa wpadki, ale uważam że nie ważne czy jest sie odpowiedzialnym czy nie to może się to zdarzyć każdemu. A gdzieś tam napisałaś że nei chcesz uprawiać seksu z twoim mężem. I co nie uprawiacie? Przecież stosując prezerwatywe i stosunek przerywany łącznie są takie mikre szanse. Nie widze sensu troszke w tym że teraz z tego rezygnujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to możliwe - zaczekaj:) niczego nie przyspieszaj na sile. Wszystko musi miec swoje tempo. A co do tego sexu to w ciaży zupełnie inna sprawa ;) hehe, później to ja sie boje.. wysmiejcie mnie ale sie boje;p bo kolejne dziecko teraz.. szkoda gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzzzzzzzzzzz
mishelko ty nie chcesz sie kochac w ciazy bo sie boisz ze znowu zajdziesz?? przeciez takiej mozliwosci nie ma!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gzzzzzzy
poprostu wroc i przeczytaj jej ostatniego posta zle tylko zrozumialas.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUS74
mishella110-pisze do Ciebie bo 17 la temu przezywalam to samo.wpadłam majac 17 lat olenka moja corka jest cudowna.pamietam placz szok rodzicow wyszlam za maz pozniej urodzilam syna .NIESTETY MALZENSTWO NIE PRZETWALO MAZ WYJECHAL DO PRACY I NIE WROCIL .POGODZILAM SIE Z TYM.TERAZ MARTWIE SIE O OLE ABY NIE POPELNILA TAKIE BLEDU I JAK SIE DOWIEDZIALAM NIEDAWNO ZE KOCHA CHLOPCA Z KTORYM SIE SPOTYKA TO POSZŁAM Z NIA DO LEKARZA I TERAZ JESTEM SPOKOJNA,PO CO MA SIE STRESOWAC.PAMIETAJ!!!!!!!!!!!!!! NIE REZYGNUJ ZE SZKOŁY.JESTEM PEWNA ZE BEDZIESZ DOBRA MAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski Mariusz
misheela możesz pokrótce napisać jak Ci się ułożyło? (takie streszczenie, no i czy maturę zdałaś) nie chciało mi się czytać całego postu a znalazłem go dzisiaj nie zwracaj uwagi na debili, na kafe siedzi pełno koniobijców i starych panien którzy swoje życiowe niepowodzenia odbijają sobie na innych na kafe trzymaj się ciepło i powowdzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko topiku - co prawda dopiero teraz natknęłam się na Twój temat i jestem na początkowych stronach, ale zamierzam przeczytać wszystko ;) Wpadłam tutaj na ostatnią stronę zobaczyć, czy nadal tu bywasz... no i jednak bywasz ;) Jestem tego samego zdania, co inne dziewczyny, jesteś mądrą, młodą kobietą, która w przeciwieństwie do innych rozwydrzonych nastolatek wie czego oczekiwać od życia i stanęła przed tak trudnym wyborem... Podziwiam Cię i szczerze gratuluję. Jestem dobrej myśli, że wszystko się dobrze i pomyślnie ułoży. Dam znać jak doczytam całość ;) I będę tu zaglądać, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu... Pozdrawiam ciepło🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie sie tym jak inni po tobie jadą ja też miałam 17 lat jak zaszłam w ciąże powiedziałam o tym chłopakowi rodzinie i chłopak mnie zostawił rodzina tez tego nie przyjeła za dobrze ale gdy moja córka przyszła na świat została oczkiem w głowie moich rodziców zapoznałam wspaniałego chłopaka potem zaszłam drugi raz w ciąze urodziłam syna ale moja córka jest dalej oczkiem całej rodziny. Więc nie przejmuj sie na tym świat się na zawali. Teraz głowa do góry porozmawiaj z rodziną i chłopakiem a dwa stres szkodzi więc sie nie strsuj i idz po kwas foliowy i falwit do apteki są to witaminki potrzebne na prawidłowy rozwój ciąży i dzieciątka które nosisz pod sercem-pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeellaaaa juz się nie mogę doczekać kiedy będziesz miała malca:D kurde ciekawe jak będzie Jejku ja dopiero co po porodzie a juz nie pamiętam ze w ciąży byłam ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheella ma urodzic za
ok miesiac , wyszla za maz za tego chlopaka, z ktorym bedize miala synka, jest szczesliwa, boi sie seksu PO ciazy aby nie zajsc w druga, swietnie sobie poradzi, bo fajna z niej dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawski Mariusz i tararara... jak przecietna głupia małolata - wpadłam. nawet nie przyszło mi na mysl ze moge usunac dziecko, chodzby nie wiem co sie dzialo... i dzisiaj jestem szczesliwa:) wzielismy w czerwcu ślub :) wszystko dobrze sie układa... mężo zrezygnował tylko ze studiów;( wziął wszystko na siebie...pracował... teraz nie pracuje do konca roku bo miał wypadek, ale mieszkamy u moich rodzicow ,takze spokojnie...pomagaja nam, a dla nich to nie jest żaden problem. kochani sa... nie uklada mi sie do konca z teściowa ale to mały problem .. cieżka babka:) 18 bede miala w dzien na ktory mam wyznaczony termin ;D świetnie ... (24 listopad). Czarnulka... a o porodzie to chociaz da sie zapomniec ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×