Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość mmmmmoooooooooooooo
nie wiem czy czasem juz o tym nie wspominala jak mnie pamiec nie myli cos mi sie wydaje ze chlopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj podziwiam ze nie chcesz znac plci:P mnie juz by ciekawosc zzarla:D moze czarnulka juz urodzila bo troszke jej nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmoooooooooooooo
switezianeczka ty tez mam bobaska albo jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misheela no to opowiadaj jak tam było :) Czarnulka pisała, że wyszło, że to chłopiec, ale wiadomo jak to jest, czasem się mogą pomylić. Pewnie już ma malucha, bo termin minął bodajże. A takie długie nieodzywanie się nie jest w jej stylu :) Jak się czujesz Misheela? Nie bój się. Na pewno urodzisz :) podczas porodu nie powiesz \"pierniczę, nie rodzę\" :D a ból, jak każdy jest do przeżycia, w końcu samice od początku są na to skazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować witaj ;* w niemczech bylo fajnie, bo u siostry ;) tyle czasu jej nie widzialam trzeba bylo nadrobic:) ona niedlugo rodzi:) w samolocie nie najlepiej sie czulam :/ i wgole te zmiany cisnienia nienajlepiej na mnie dzialaly. Ostatnio mam czesto mdłości, spokojnie śniadania nie moge zjeść:D jakby nie mój mężulek to bym nie wytrzymala:P ;) ciągle jestem jakaś nie taka jak trzeba. też sie we mnie budzi potrzeba posiadania wsparcia :P :P :P hihi. teraz sobie posiedze troche w domu, bo mężuś pracuje w tym tygodniu a ja bez niego sie nigdzie nie ruszam:) później jedziemy na wieś do babci :) a co tam u Ciebie ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a to żeczywiście do nasze czarnej nie podobne sie tyle nie oddzywać :D heh.. aż mam ochote sie z nią skontaktować jakoś inaczej jak przez kafe :D:D pewnie już szczęśliwa mama z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny no to was rozczaruje:(:( Mam już dosyć!! Codziennie jezdzę po szpitalach Ktg i badania z dzieckiem wszystko ok ale nie chce wyjść łożysko dalej 2/3 czyli ok wody tez Na Ktg znów wyszły skurcze no i mnie do szpitala wysłali ale tam stwierdzili ze to jeszcze nie teraz i ze termin faktycznie musiał być źle ustalony Mam się zgłosić do nich w czwartek Mam dość jestem podłamana Główka jest już bardzo nisko Skurcze są już bardzo wyczerpujące:(:( I czop odchodzi A tu niccccc:(:( Naprawdę mam dość P tez chodzi smutny bo to oczekiwanie nam strasznie doskwiera:(:( W piątek byłam w szpitalu kilka godzin już z torbą myślałam ze to już a tu niccc Dzidzi to na pewno chłopak Bo widziałam jąderka i siusiaka bardzo wyraźnie :D:D Misheeellaaaa to pewnie wypoczęłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheela zazdroszczę :) Chociaż do samolotu to raczej bym nie wsiadła. Brrr :) Ale pewnie wypoczęta jesteś i możesz ruszać na podbój świata :D Czarnulka witaj, dziewczę :D Znam ten ból. Mnie trzymali do samego końca, czyli 2 tyg. po terminie. Jak nie urodzisz to idź do szpitala, bo ktg teraz trzeba robić 3 razy w ciągu doby i w nocy obsłuchiwać Malucha. Nic się nie martw. Już niedługo. Wiem, że się dłuży, ale teraz to na spacery dużo chodźcie i przede wszystkim seksik :) to najlepsze na porodzik :) Będzie dobrze :) Trzymajcie się dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ;* ;* tak bywa, przetrwacie! Warto czekać :) na pewno wszystko będzie wporządku!! terminu nie da sie ustalić idealnie ;) lekarze mogą nam podac jedynie date w przyblizeniu wiec nie mozna sie tego tak \'mocno\' trzymac. :) odpoczywaj dużo, nie przejmuj sie :) na pewno urodzisz juz na dniach!! buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować. haha, no ile ja sie napanikowałam zanim do samolotu wsiadłam ;D ale nie było źle... jak sie jest na wysokości to sie nie mysli o niczym zlym... ;p zabrali mi perfum! ;D mialam przy sobie a oi mi nale mowia ze do samolotu z kosmetykami i z jedzeniem sie nie wchodzi ;[ i zapomnialam go odzyskac. jedyny ból ;D bo dostałam go od Adasia .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż próbowaliśmy się ten tego:D No ale nie dało się:/ Jestem tak ciasna ze szok mnie bolało a jego to już nie mówię :/Spacerki robimy godzinne ostatnio nawet w siatkę grałam tylko bez podskoków no ale nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam już tyle ze szok no ale zobaczę:D W wodzie to troszeczkę inaczej wygląda nie tak drastycznie:D No ale ja się przyszykowałam na kilka opcji porodu włącznie z cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak czy siak musimy to przejść Ja podchodzę do tego tak Znoszę cierpienie itd ale za to dostanę najwspanialszą nagrodę na świecie:D Pozatym nasze bobaski tez lekko nie mają No zobaczę co będzie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze bobaski nie beda pamietaly swoich narodzin ;D są mało świadome jeszcze co sie dzieje przychodzac na swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
E tam tego sie nie da zapomniec...Mozna wtedy ściany gryzc.zastanowcie sie czy to znieczulenie nie oslabi waszego organizmu a juz na pewno od razu po porodzie nie bedziesz mogla wstac do maluszka.Nie jedna to przezyla i zyje dalej.Spokojnie bez paniki...ja tez sie balama ale juz pod koniec chcialam aby dzidzius wyszedl za wszelka cene bo mi bylo ciezko... A moze twoj organizm michaela (nie wiem czy dobrze napisalam pseudonim) nie jest gotowy na porod bo jestes za mloda.jednak jest roznica pomiedzy 17 a 19 rokiem zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
alez przestan,mowie jaka jest prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×