Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Isabell_25

Dofinansowanie z uni dla berozbotnych na rozpotrzęcie własnej działalności.

Polecane posty

Hej , czy jest ktos na forum - kto dostał dofinansowanie z uni na rozpotrzęcie wlasnej działalności ??? Właśnie się o to staram i chciałabym zobaczyc taki wypełniony wniosek osoby której się udało - czy jest ktoś chetny pomóc ??? Z góry dziekuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaa
czy chodzi Ci o wniosek o dofinansowanie z unii europejskiej, czy o dofinansowanie z urzedzu pracy w ramach EFS na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci gospodarczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiszcie
jedno i drugie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się nazywa ten wnoisek : WNIOSEK o przyznanie z Funduszu Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w tym na pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyba będzie to drugie - ale kurde nie jestem pewna , potocznie sie muwi , że jest to z uni dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaa
powiem Ci tak (to jest moja subiektywna opinia i nie wszyscy sie musza z nia zgadzac). Samodzielnie raczej nie poradzisz sobie z przygotowaniem dobrego wniosku o dofinansowanie z ue, po pierwsze chodzi mi o kwestie formalna (poniewaz, jak przypuszczam nie masz doswiadczenia). Wiedz,ze wniosek najpierw przechodzi ocene formalna,a pozniej merytoryczna. Jest to bardzo karkolomne przedsiewziecie. Lepszym rozwiazaniem jest udanie sie do swojego urzedu pracy i dopytanie o dofinansowanie na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci gospodarczej (dofinansowanie z unii, w ramach srodkow przyznanych urzedowi pracy). To jest kwota chyba 10, czy 15 tys zl, nie jestem pewna. Musialabys to sprawdzic. Poza najwazniejsza kwestia jest taka, jaki to mialby byc projekt i o jaka kwote dofinansowania chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - mowa o kwoacie ok. 15 tys ( tyle w tym momencie mozna dostać najwięcej ) . Pozatym z tego co się orientuję , to dośc duzo ludzi ową pozyczkę bezzwrotna otrzymało i jakos musieli sobi poradzić z wnioskem, takze nie jest to takie trudne. Ja tylko tak , z ciekwaości chciałam cos takiego zobaczyc , i żeby nie popełnić jakiegoś głupiego błedu. Wiadomo , ze nie mozna tego zerżnąć słowo w słow - bo przecież kazdy ma jakiś swój plan na własny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - mowa o o tym drugim dofinansowaniu z urzedu pracy - może ja sie źle wyraziłam. Magda - a ty składałaś taki wniosek , pracujesz w urzędzie , czy tak tylko luxno się wypowiadasz na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaa
Isabel ja mowiac o tym,ze trudno napisac taki wniosek mialam na mysli wniosek o dofinansowanie z UE, a nie ta tzw. bezzwrotna pozyczke. Ja nie pracuje w Urzedzie Pracy,ale bliska mi osoba jest na stanowisku urzedniczym w takim urzedzie i co nieco w niektorych kwestiach sie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaa
moze sprobuj poszukac jakichs informacji na stronie urzedu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potzrebuję jakieś nie wiadomo jakiej pomocy - bo generalnie wniosek już mam wypełniony , podpisaną umowe na wynajem lokalu, podpisane wstępne umowy o współpracy z dostawcami - także chciałam tylko z ciekwości zobaczyć jak ktos wypełnił , żeby nie zrobic jakiegoś głupiego błędu i tyle. Także koleżanki - jak któraś ma w domciu taki wniosek i chaciałaby pokazać - to dajcie znać !!! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaa
ja niestety nie mam takiego wniosku. Jedynie co moge, to zyczyc Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka72
A czy sama wypełniałaś ten wniosek czy jakaś księgowa ci "pomagała". Pytam bo sama chcę starać się o to dofinansowanie i podobnie jak ty nie chcę głupiego błędu zrobić w wypełnianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomagali mi znajomi , którzy od paru lat prowadzą włąsną firmę . Cięzko ta tak całkiem samemu wypełnić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka72
dzięki , daj znać jak ci poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123456789
Czy ktoś wie cos na ten temat - są tu osoby które dostały z bezrobocia te jednorazowe środki na podjęcie działalnosci gospodarczej ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123456789
Moze by sie tak ktoś tym podzielił - przesłala na maila np. wypełniony taki wniosek ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka12345679
No i cisza jak zwykle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polop
ja kupilem i jestem zadowolony bez problemu wypelnilem sam wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekkij
witam nie wiem czemu ci nie wyslal????? ja zakupilem u niego poza allego - bo nie mam konta na allegro- i dostalem wniosek zaraz po przeslaniu potwierdzenia przelewu- doslownie w 2 minuty taki gotowiec na pewno sie przydaje jesli myslicie samodzielnie wypelnic wniosek polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haner
no w sumie 10 zl to nie duzo jesli na podstawie tego mozna samemu wypelnic - w moich regionach biorą za to 130 zł tez sprubuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie cmy to glod
dzialnosc chcecie otwierac a glupiego wniosku nie potraficie wypelnic to co bedzie dalej :O tepak nie powinien prowadzic dzialnosci bo sobie dlugow do konca zycia narobi.to naprawde dobra rada. nikt ci nie powie pozniej co i jak masz ordynacje podatkow,ustawe o vat rozne rozporzadzenia etc. i radzisz sobie sam/a nikt za reke cie prowadzil nie bedzie. nawet biuro rachunkowe odwala tylko czesc pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie cmy to glod
a nazywanie kogos oszustem kto nie zostal skazany przez sad w 99% to przestepstwo.dzialalnosc chcesz prowadzic a podstaw prawa nie znasz.skoro starasz sie o dofinansowanie to na obsluge prawna raczje cie nie stac wiec wypadaloby chociaz podstawowych przepisow sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haner
wystarczy ze na wykonywanym zawodzie bede sie znał od papierow sa ksiegowe we firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie cmy to glod
a slownika "we firmie" nie ma ? ksiegowa tez sie myli a rozliczenia z us to nie wszystko. zycze powodzenia. taka rada szukaj ksiegowej z oc i udziel jej pelnomocnictwa :D jelsi nie udzielisz pelnomocnictwa a tylko bedzie prowadzila twoje ksiegi to i tak ty odpowiadasz za wszystko od niej mozesz sie tylko domagac odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papunia111111
to nie cmy to glod ----wez babo kolo i pierdolnij sie w czolo :D zal dusze sciska bo pewnie jestes bezrobotna bez prawa do zasilku :D a tu sobie ktos wlasny biznes zaklada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie cmy to glod
moge byc nawet zazdrosna baba :D ale to nie zmienia faktu ze jak tepak dzialalnosc zalozy to sobie moze krzywde zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAIK
witam moze ktos wrzucic linka z aukcją - chodzi o ten wniosek na dotacje z urzedu pracy o ktorym byla mowa wyzej - tamta aukcja chyba sie zakonczyla bo nie moge znaleźć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×