Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzioucha

czuję się samotna

Polecane posty

Może ktoś zechciałby sobie porozmawiać z osobą, która czuje sie lekko samotna? Nie mam z kim pogadać, przerażające, ale na prawdę nie ma teraz kogoś takiego. Mam znajomych, ale nie przyjaciół, tzn, że każdy z moich znajomych ma kogoś bliższego, zkim się może spotkać, pogadac, pójsć na imprezę czy do kina. Nawet mój facet ma swoją paczkę, z która nie bardzo ja się znam. I tak dziś tu tkwię, akurat kiedy nie chcę siedzieć sama. Chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w całym.
Chyba niezbyt dobra godzina na takie dyskusje. Zbyt wielu gimnazjalistów właśnie skończyło odrabiać lekcje, a mama nie przegania, bo właśnie ogląda Mjak Małość:) Chociaż... można mieć nadzieję, bo normalnych też nie brakuje:) Uśmiech proszę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie--> no ja mysle,ze normalna jestem, a m jak milosc nie ogladam :P gimnazjalistka tez sie nie poczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po czym sądzisz, że normalna jesteś, bo wiesz, rózne miary luidzie mają:P aktualnie słucham sobie muzyki i nie mam co robić. a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam sie za normalna, bo nie morduje i kocham zwierzeta, a ten kto nie kocha zwierzat juz jest wg mnie nienormalny, ja ogladam CSI NY, jakiej muzy sluchasz? tylko nie mow ze reegae? (nie wiem jak to sie pisze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuję socjologię, a jako drugi kierunek psychologię. kocham czytać, choć nie mam zbyt wiele czasu na to. poza tym to jestem przeciętna- żadnych szczególnych zainteresowań nie mam, nie grywam zawodowo w szachy, nie trenuje aikido ani gimnastyki artystycznej, nie pasjonują mnie sporty ekstremalne, łatwiej mnie zdefiniować przez negacje, jak widać:P łosz, czuję się jakbym wywiadu udzielała. może napiszesz mi coś o swojej normalności?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t0 witaj kolezanko z psychologii, bo ja tez ja studiuje :) jak tak piszesz, ze mozna okreslic Cie przez negacje, to czuje sie jakbym o sobie czytala, ot taki pesymista ze mnie:P wiesz, dla mnie ktos jest normalny jesli swiadomie nie krzywdzi, ma wlasne zdanie, poczucie humoru... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie słucham reggae, czy jakoś tak;) a co? uprzedzona jestes?:> akurat siadła mi strasznie piosenka z reklamy pko, crazy;) do przesady uwielbiam roisin murphy, wiec ostatnimi czasy leci u mnie na okrągło. i wg twojego posta, to jestem ie normalna bo nie kocham zwierzat:| psow się boje, wiec odczuwam rispekt przed nimi:p ale zawsze chcialam miec kota Behemota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koty, nawet dosc sporo,ale moge sobie pozwolic bo mieszkam w domu a nie mieszkaniu, ladne imie Behemot - takiego jeszcze nie mam w swoje kolekcji, i juz raczej nie bede miala, bo wszystkie moje futra (koty) sa wysterylizowane; tak, jestem uprzedzona do rege :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w całym.
Koty też są nieufne. Zwłaszcza w stosunku do karmy z Tesco:) Ale zaufanie to sprawa drugorzędna podczas stukania w klawiaturę na anonimowym forum, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz tych kociaków? sterylizacja to dobre podejscie, moja znajoma o tym nie pomyslala i skonczylo sie na tymm ze przez pewien czas miala w domu 15 czworonogów... dosc sporo, nawet jak na dom. Ja niestety mieszkam w wynajetym mieszkaniu wiec o Behemocie musze zapomniec, jak na razie. a moge sie spytac czemu taka uprzedzona jestes?:> i czego słuchasz w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem uprzedzona, bo kiedys zakochalam sie w kolesiu co gral rege, niestety on chcial mnie znac tylko od fizycznej strony, zlamal mi serce, poza tym, mam wrazenie,ze ci co sluchaja rege i ja to zupelnie inne swiaty, kotow mam sporo, chyba 13 bo ostatnio jeden odszedl :( slucham roznej muzyki, naprawde, od popu po ostre techno, znajdzie sie tez rock, punk, raczej wszystko oprocz klasycznej, relaksacyjnej, operowej itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w całym.
Tutaj zaufanie definiuje się oceną nicka, wcześniejszymi postami i godziną. Niczym więcej sie nie da. Tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mam malutka nadzieje,ze znajomosc z tego forum wyjdzie poza nie, przejdzie jakos tak przez np. gg a potem moze jakies spotkania na zywo, ale do tego trzeba miec zaufanie zarowno do siebie jak i innych :) w nosie mam czy ktos mnie ocenia pod wzgledem nicka, ilosci postow, czasem tu wchodze i swoje 3 gr wrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzenie zostaje, rozumiem Cię doskonale! a co do różnorodności to też mi się zdarza odjechać w różne strony muzyczne, ale szczerze mówiąc- nie potrafiłabym ci ich ponazywac, bo rozróżnić to umiem tylko takie "podstawowe" hehehe... a na którym roku psychologii jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosz, ja dopiero zaczynam, kończę pierwszym, ale "przesunięta" jestem, bo socjologie już na drugim robię. a szukanie dziury w całym rzeczywiście szuka dziury w całym... chociaż z tym zaufaniem na kafe to ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.Ambre
A co Wy na to żeby pogadać z nienormalnym???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, przez neta to ciezko o zaufanie, ale ja swiadomie nie krzywdze, wiec nie mam nic na sumieniu, zranic juz sie nie dam, o co to, to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambre--> jak bardzo nienormalnym? zdefiniuj swoja nienormalnosc, bo jak jestes morderca tymbardziej zwierzat to na mnie nie licz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.Ambre
Kocham zwierzaki:) Bardziej niż ludzi. Zwłaszcza swojego wspaniałego pół-persa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×