Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzioucha

czuję się samotna

Polecane posty

Baldessarini Ambre to nowy zapach Hugo Boss, który odróżnia mężczyzn od chłopców. Dojrzała i elegancka kompozycja Ambre uwodzi zmysły kobiet. Zapach orientalno-drzewno-owocowy. dobre :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- ja nie widze powodu, dla ktorego mialbys przepraszac. osoba ktora nie chce napisac na czarno- mozes zna pomaranczowo, ja chetnie porozmawiam, bo liczba osob ktore do mnie dzwonia jest mniej wiecej rowna twojej. ambre- to haslo z twoja dzikoscia jakos dziwnie do mnie dotarlo, co miales na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna a moze Ambre ty gryziesz? pamietam jak mnie keidys kot zgryzł i skopał tylnymi nogami :D ale czad! ale bolalo potem i w budzie na mnie dziwnie patrzyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w całym.
agiie - przeprosiłem grzecznie, prawda? Nie trzeba tego lubić albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL hahahhahahahhaha :D :D :D ale to było fajne! ale mnie wtedy skopał! czad! jak gryziesz? i pytanie: dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak uwielbiam jak mi kot uwiesi przednimi i tylnymi lapkmi za przedramie i zaczyna gryźć i kopać, a jak jeszcze jest taki wkurzony na maxa - radosc w sercu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kto spi na plecach to jest to znak, ze ma byc piekna sloneczna pogoda, a jak chowa sie w dziury to deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zbliza sie 23cia to juz wiadomo czemy wyobraźnia sie rozbudza... a ja ide spac niedlugo ot co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filuterna, tak kochasz zwierzęta a raduje cię ich wkurzenie, nie ładnie:P Mi sę tylko podobało jak kot mojej koleżanki miał zwyczaj siadania jej na ramieniu jak papuga i tak spędzania z nią czasu, przekomicznie to wyglądało:D wyobraźnia dobra rzecz, ale umieć ją utrzymać na wodzy też przydatne, nawet jesli zbliza sie późna pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w całym.
Zaczyna się ciekawie... Czy można liczyć na kontynuację? Wątku drapania, oczywiście... Moja kotka też ma taki zwyczaj. Zwykle nie jest zbyt natarczywa, może ze względu na tabletki:) Jeśli nie znacie, uśmiech proszę: http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×