Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewdzieczna sukaaa

dziś moj facet nazwał mnie

Polecane posty

Gość niewdzieczna sukaaa

"niewiedzieczną suką"Chyba z pić razy tak krzyczal! Powinnam odeiść:::::::O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak, moj byly juz facet tez tak do mnie mowil. Pamietam jak pierwszy raz uzyl w stosunku do mnie slowa,,cipa'', wybaczylam bo byl pod wplywem alkoholu. Niestety wyzwiska zaczely sie powtarzac i to duzo gorsze i juz nie jestesmy razem. Nie podejmuj pochopnie dezyzji o zerwaniu ale nie pozwol na to by to sie kiedykolwiek powtorzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie by to nie przeszło :O W kłótniach są różne sytuacje, ale bez przegięć :O Nie twierdzę, że od razu bym odeszła, ale na pewno czymś takim schrzaniłby bardzo dużo, i zapewne byłby to powolny początek końca - jak to się mówi "od słowa, do słowa" i robi sie bagno ... i w końcu przychodzi moment, że nie da sie tego naprawić. Mój facet wie, że w określonych sytuacjach nie będę ratowała (bo są pewne granice), tylko pociągnę dalej, i m.in. dlatego jak dotąd pewnie nawet w największych nerwach nie odważył się na taki ruch osobiście uważam, że "facet musi umieć uderzyć w stół kiedy trzeba, ale niestety nie za mocno, żeby nie przestraszyć za bardzo swojej kobiety" - tak to już jest. Wyczucie taktu i szacunek to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewdzieczna sukaaa
kimiczne.Prosze bardzo. Nazwał mnie tak bo nie chciałam iśc mu do sklepu bo olej do popcormu:O Wtedy mi wypomniał ileż to on dla mnie robi i padło to określenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... czuje w tym jakis podstęp :) Ty mówisz mu "ide po olej" a on "jestes niewdzieczna suką" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządny
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz moge ci powiedziec jak bedzie wygladac przyszlosc z nim a) bedziesz miala wypominane wszytsko przez cale zycie, kazdy grosz ci wypomni b) zawsze bedzie tak ze to on zapierdala, haruje a ty nic nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewdzieczna sukaaa
"Bo nie chciałam iść mu po olej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
swietny facet . zostaw go i przekaz mi numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie daj boze, jezeli mielibyscie zamieszkac np w jego mieszkaniu albo w domu, zrobi tak ze bedziesz sie czula jak smiec bez niczego, jezeli chcesz z nim byc i mieszkac, musisz miec prace, musisz miec swoje pieniadze, musisz byc niezalezna, i kazda kobieta tak powinna, na wlasnym przykladzie i na przykladzie wielu moich znajomych to wiem, musicie byc niezalezne i miec swoje pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewdzieczna sukaaa
Wcześniej...Hm....woził mnie na uczelnie codziennie.specjalnie wstawał..2 godziny wcześniej..co on tam jeszcze taiego robił...................a ostatniokupił mi laptopa......................i czył mnie analizy matematycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki
komiczny, czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to chyba normalne, ze jak sie w koms w zwiazku to sie pomaga tej drugiej osobie. Mniam 09 dobrze pisze. Niezaleznosc kobiety to bardzo wazna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
nie komiczne, nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkss
moj mi kiedys podczas igraszek w lozku pow ty"wredna suko" hahah :) teraz sie smieje z tego ale wtedy... "cos Ty powiedzial" hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty moze za duzo sobie pozwalasz ? ja bylam z chlopakiem 4 lata no i szczerze to mu kasy nie brakowalo, ale nie lubilam jka mi wciskal prezenty, kase, okej chodzilismy na dyskoteki, do baru, to pozwalalam zeby kupowal driki, ale jak juz jezdzilismy na zakupy to kupowalam sobie za swoja ,przeznaczona na to kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki
czy to takie wazne, co robil dla ciebie wczesniej? zachowal sie jak burak wypominajac ci. przeciez nie bedziesz mu udowadniac na kazdym kroku jak bardzo jestes mu wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie komiczne, nie zalezy" ależ owszem, ze zalezy... tylko powinien inaczej to wyrazic oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuu
ja wiem!pomagamy sobie nawzajem nigdy nic mu nie odmawiam ale to była 23 w nocy byłam włózku z umytą głową ajemu się zachciało oleju:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
gdyz on zapewne nie ma obu nog i sam musialby wspiac sie na wozek ewentualnie zaczolgac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki
tu nie chodzi o jakis glupi olej tylko o to, ze koles ma zakodowane w glowie, ze dziewczyna musi musi mu na kolanach dziekowac, co dla niej zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde trzeba robic tak zeby wam grosza nie wypomnial, nawet jezeli to dobry czlowiek to niewiadomo co bedzie w przyszlosci, opowiem wam o pewnej znajomej pani cale zycie miala straszna bide w domu, okropnego ojca, wyrwala sie, wyszla za maz, zamieszkala u meza w domu, maja dwojke dzieci, cale zycie nie pracowala bo musiala z dziecmi siedziec,raz miala okazje wyjechac do stanow, na zajebistych warunkach, na pol roku, to powiedzial jej zeby sie puknela w glowe, no i siedziala bez grosza w jego domu, on wyjechal za granice, wysylal marne gorsze, dzwonil i nagle przestal sie odzywac, nie wysyla kasy, nie dzwoni od pol roku, biedna jest zalamana, bez kasy, troche po 40, bez wyksztalcenia, takie ma speprzone zycie, a dodam ze nie m zadnej rodziny, nikogo po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIAM09 ma rację tak będzie, znam to z autopsji. Na dzień dzisiejszy w moim kończącym się już na szczęście małżeństwie to ja jestem wszystkiemu winna, oczywiście nic nie robiąca. Wyzwiska jakie usłyszałam od niego były straszne, nawet dzieciom potrafił naubliżać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
nic nie poradze na to, ze historie takie jak opisalas nie budza mojego wspolczucia tylko agresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
powyzsze- do mniam09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy, ze facet zapieprzal caly dzien przy remoncie mieszkania, bo pani hrabinie zachcialo sie innego koloru na scianach... a pani sobie przez ten czas wyszła na zakupy z kolezanką... facet prosił ją, zeby kupila po drodze olej... ale ciuchy w sklepach byly takie fajne - olej wypadł z głowy... facet padł skonany o 22 i przypomnial sobie, ze mial ochote na popcorn... spytal o olej, zerkajac na papierowy torby, pełne ubrań - łupów zakupowych z calego... oczywiscie mogl wstac i isc sobie sam... sytuacja autentyczna, tylko nie o olej chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wcale nie wymagam zebys wspolczula, ja jestem osoba wrazliwa i mi jej strasznie zal, bo siedzi w niswoim domu, bez kasy a ten chuj sie nie odzywa, tym bardziej ze znam ta pania, tobie nie musi byc jej szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×