Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia misia

Czemu faceci są tacy beznadziejni ?? -

Polecane posty

Gość misia misia

Mieszkamy od siebie 200 km, widujemy się raz na 2-3 tyg na dobę, a jak ma wolne to nawet do mnie nie zadzwoni ani nie napisze sms ;-( Mówi, że strzeli gdzieś telefon i nie słyszy jak dzwonię. Zawsze tak jest. Czasem nie wiem, czy mogę mu ufać, czy nie ma kogoś na boku. On twierdzi, że jestem tylko ja. Mamy już swoje lata, traktujemy się poważnie i myślimy o sobie poważnie, ale on zapomina, że kobieta lubi czuć się adorowana. A ja jak mam się czuć dla niego ważna, skoro nie ma czasu odpisać mi na sms ;-( Kontakt telefoniczny powinien nam zastępować potrzebę bycia ze sobą blisko, na codzień. Prawdę mówiąc, ta odległość już zaczyna mnie męczyć :( ale bardzo zależy mi na nim. No wygadałam się, troszkę mi lepiej, ale tylko troszkę ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=69=-
Ja nie rozumiem miłości na odległość. Mój "mały" by nie wytrzymał 3 tygodnie bez rżnięcia cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkfjdkfj
co to za czaas 2-3 tyg na dobe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia
raz na 2-3 tyg, na dobę przyjedzie do mnie, ludzie litości, czytajcie ze zrozumieniem, a przynajmniej starajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styl_On
\"widujemy się raz na 2-3 tyg na dobę\" :D BUHAHAHAHAHAHAHA TO widujecie sie raz na 2-3 tyg. czy raz na dobe ???? HAHAHA mało w gacie nie narobiłem ze śmiechu :p O Kur...ka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że coś gorszego masz na myśli pisząc , Czemu faceci są tacy beznadziejni A co powiesz na temat marynarzy lub żołnierzy którzy pojechali do Iraku lub kierowcy TIR-ów, którzy są w trasie przez dwa tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
Jak nie ma czasu na sms to są 2 opcje 1--juz jest tak Ciebie pewiem ze Mu sie nie chce starać 2 olewa Cie wiec Mu sie nie chce pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooosiaaa
chyba chodziło jej o to, czemu są tacy BEZMYŚLNI i nie okazują zainteresowania..Mój też tak ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
hehhe moje drogie jak facet sie zakocha to potrafi znaleźc czas na smsa telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka z lasu
nie chce mu sie napisac i tyle a jak sie zachowuje jak juz jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet misi misi
przecież nie będę ci odpisywał na jakieś głupawe smsy jak w tym samym czasie jakas małolata ciągnie mi druta :classic_cool::o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia
jest kochany, przytulański mówi o naszej przyszłości....że jestem jego i tylko jego, że chce mnie już na zawsze....takie męskie gadanie.... fakt, jest leniwy czasami, ale mnie sie zaraz wydaje, że nie myśli o mnie i serce mi pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
to zwiąż się z kobietą...nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka z lasu
to powiedz ze ma ci odpisywac na smsy i sam od siebie pisac czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooosia
ale niektórzy na tym forum są wredni, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
Z moim ostatnim w tydzien wysłalismy 600sms,rozmowy na gg do 4 w nocy,telefony.Nie powiedział ze mnie kocha,ale same napiszcie czy musiał to mówić?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia
proponowałam przyjaciółce, ale nie chciała :P hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka z lasu
a ja mam taki problem ze jak mi napisze czasem sms ze tylko caluje to mi sie wydaje ze juz mnie nie kocha albo jak sms jest troche krotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa obcągająca facetowi misi
potwierdzam, nie przeszkadzaj nam starucho jak chapie mu jego berło po samiuśkie kuleczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
sms po kłótni który mi utkwił w pamieci był taki-''no to kurwa miłych snów Ci życzę dobranoc''Hehhee Wy byście pewnie zerwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka z lasu
myw sumie piszemy juz prawie jedno i to samo ale na rozne kombinacje ze caluski buziaczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie to ty jestes beznadziejna, ze tak postepuje. Bo dla prawdziwej kobiety, facet zrobi prawie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
to próbuj z inną....skoro faceci tacy są, to kobieta będzie ucieleśnieniem twoich marzeń o związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniło mnie
:)to jest sedno sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhhjj
mój pierwszy facet jeździł TIR -em tak jak piszecie w trasie 2 tygodnei i parę dni w domu... zachowywał sie tak samo. Nazwijmy rzeczy po imieniu - olewał mnie!!! A i tez móił mi o tym jakby chciał mieć żonę, rodzinę, dzieci (a ja miałam 19 lat i byłam na 1 roku studiów dziennych i dziecko to byął moaj ostatnia myśl)... Tak się życ nie da... on może już nei chce byc nawet z TOną tylko czeka kiedy ty się zorientujesz... ja ex powiedziłąm "bye, bye. są inni faceci na tym świecie. zapomnij mój numer telefonu." i nawet nei protestował... owszem potem byłam aż nadwrażliwa na punkcie tego czy facet mnei nei olewa i teraz mam faceta bluszcz, cholera! faktycznie faceci są beznadziejni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfds
olal cie... nie on jest beznadziejny tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×