Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELF

Duza nadwaga- mała silna wola!! Od dzisiaj zamiast od jutra!!!

Polecane posty

nie jest moze ktoras z was z wrocławia? zebym mogla z nia biegac wieczorami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Wy są??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA62
Kochane dziewczęta z Wami jestem już dwa tygodnie,podziwiam Wasz upór w dążeniu do celu.Będę nadal tu zaglądać i może czasami coś napiszę. Muszę się pochwalić,iż na razie osiągam to co zamierzyłam,czyli 1kg tygodniowo i tak jest.Z 71kg zeszłam do 69kg.Tak jak i Wy każdego dnia walczę z pokusami,czasami zwyciężam ,a czasem nie.Trzymam kciuki za wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się za Wami stęskniłam :D!!!!!! Przez cały dzień miałam awarie sieci,dopiero teraz wsyztsko się wyprostowało. Dziś miałam momenty załamki,chciałam pogadać ale nie było z kim😠 całe szczęście dałam rade i się nie złamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się zaczerwienie :D :P Najwyższa pora coś ze sobą zrobić :) To już przechodzi chyba kurde w manie.ZASTanawiam się ile już schudlam.W każdym razie w pasie poszło mi 4 cm :D przez te 2 tygodnie,to chyba dużo co nie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dziś taka cisza :P ???? Mnie już dziś nie będzie. Odezwe się jutro :) A więc trzymam kcuki by wieczór nie byl cieżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. przepraszam ze nie odzywalam sie ale nie zapomnialam o Was... Po prostu nie bede owijac w bawelne.. To co robilam i jadlam przez te dni to koszmar... Żarłam Żarłam i jeszcze raz żarłam... ale dzisiaj to bylo tak cieplutko na dworze juz kolejny dzien z rzędu a ja w dlugim rękawie bo wstydze sie rozebrac do krótkiego... KONIEC kurcze KONIEC... bylam wlasnie w sklepie i zapas kupiony... jogurty, owoce, platki itd tyle słodyczy bylo ale NIE! kupilam sobie slonecznik ;P musze poczytac Wasze wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziołszki:) no u mnie wczoraj ok w miare:) woda ja na pewno od przyszlego poniedzialku przechodze na glodowke, ale tylko na pon zeby sie oczyscic i potem 1000kcal, bo ja sie boje o swoj metabolizm i o moja slaba wole, ze na jedzenie sie rzuce:P czesc kasienka:):):) 🌼 a gdzie Elfik? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Głodówka jest ciężka tym bardziej jak na każdym kroku są jakieś pokusy :P.Dlatego też nie chodze przez ten czas do sklepów :D,jedynie co robie obiad ale niczego nie próbuje,wszystko przyprawa mąż.Oczywiście mój ślubny mówi bym nie gotowała bo widzi że mi cięzko ale mi jakos szkoda ich (a zwłaszcza synka) że nie będa mieli prawdziwego obiadu. Po głodwce przechodze na 1000-1200 cal i pozostane pewnie na tym aż do upragnionego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka jestem :) U mnie kiepskawo :O Dołączam sie do Ciebie z ta poniedziałkową głodówka, może tym razem wytrwam cały dzień ....... Woda Ty nadal na głodówce? Trzeci dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna baba z Ciebie :D Ja zaraz ide z córcia na szczepienie..Oj bedzie płacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dzielna tylko z pozoru??? :) hmmmmm . Za ciepo z dnia na dzień jest i szkoda się tak kiśić w grubych coiuchach czy też w 4 ścianach :) U mnie narazie spokój ze sczepieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta6565
Witaj A jaka masz grupe krwi? Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka mnie zadziwia- nie było płaczu!! Kochana dziewczynka :) A ja znów od jutra, kurwa że tak brzydko powiem , no nie moge sie zmobilizować 😡!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf---dla córci plus i wielkie brawa 🌼 Na co małą szczepiłaś?? A dla Ciebie zrobie ,,nu nu\" I nie od jutra a od dziś :) Kurde ja cała dziś chodze.Ufff zobaczymy jak to będzie! wkurzyłam się na mame,normalnie to bym zjadła ale msuze dać rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda nie nu nu tylko kopa w dupe ;) Masz racje, dzis już tylko woda ... Szczepiliśmy obowiązkowe- polio, błonica-teżec- krztusiec i cos trzeciego, nie pamiętam :P Ty długo jeszcze masz zamiar nie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie wiem.Jak wytrzymam tydzień to będzie sukces.Prędzej zwariuje niż wytrzymam :P wszystko za przeproszeniem mnie wkurwia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ;) Nic na siłe bo nadrobisz ze zdwojoną siła Skoro juz cie korci to może przejdz na 1200 kcal od jutra... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie mam coś zakodowane że min to tydzień.I tak zrobie. Z każdej diety trzeba umieć wyjść :) Nie ważne jaka to by była-zdrowa czy tak zwane diety cud.Jeśli odrazu się żucimy,nie będizemy siebie pilnować to zawsze będzie jo jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie mykam-trzeba wyszorować synka.BYł z męzem u znajomych i jest cały kolorowy od mazaków 😠 Tatusiowe zamiast zając się dziećmi woleli spokój i dali mazaki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. no u mnie dzisiaj cud malina ;] Jestem z siebie dumna... Po pracy mialam zamiar juz zadzwonic po pizze ale pomyslalam za i przeciw i zrezygnowalam. zjadlam garstke makaronu i rano salatke owocowa ;) burczy mi w brzucholku ale zaraz ide spac wiec mam nadzieje ze wytrwam... mialam isc dzisija biegac ale leń mnie dopadl. Rower mam w naprawie wiec tez nic z tego... No i brzuszki chcialam robic i tez jakos tak ciezko... Widze ze rzucacie sie na głodówke... Oj mysle ze ja sie raczej nie zdecyduje... Ale zobaczymy co zycie przyniesie... Na razie to w pracy dziewczyny porozbierane na podkoszulków a ja w długim rękawie i długiej bluzie bo wstyd sie rozebrac z takim brzuchem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja już chcem spać!!!!! wtedy nie będe myślala o głodzie :P ale nie ma tak dobrze! musze jeszcze porpacować 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Jaki piekny, słoneczny dzień sie nam zaczał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przepiękna pogoda :D:D:D Na dworzu lato ale w duszy jeszcze jak zima :P wszystkie laski chodżą prawie gołe a ja zapięta pod samą szyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×