Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELF

Duza nadwaga- mała silna wola!! Od dzisiaj zamiast od jutra!!!

Polecane posty

Raz czy dwa widziałam ten program ale też nie do końca :) kiedyś na real tv był program ,,waga w dół\" ciekawy i jakoś dawał mi kopa do walki z kilogramami :) . Wychodze z głodówki bardzo powoli,myślałam że bedzie gorze.Jestem zadowolona. Już sobie w duszy obiecałam że jak schudne do 80 kg to pierwsze co zrobie to coś dla siebie :D Marzy mi się wypoczynek taki chociażby na 2 dni w SPA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA62
"Wagi w dół" nie oglądałam,ale wszystkie te programy na ten temat mnie motywują.Od kilku lat też kupuję czasopismo" Super Linia" całkiem ciekawe.Rok temu byłam w Nałęczowie na odnowie biologicznej i odchudzaniu,a dwa lata temu we Władysławowie w hotelu SPA,było cudownie!!!!!!!Do końca życia będę te chwile wspominać.Do Nałęczowa właśnie przyjeżdżały panie na weekend.Pełen komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze powrócić do kupowania ,,Super Linia” .Pamiętam jak kupowałam tą gazetę jak miałam 16-17 lat inaczej się wtedy na wszystko patrzyło :D Mnie również nakręcają pozytywnie takie programy. Jednak chyba ciut bardziej programy z osobami o bardzo dużej nadwadze (pow.200 kg) wtedy mówię sobie że nie chcę tak wyglądać ,ze większość z tych osób siedzi w domu bo po prostu nogi o kręgosłup odmówili posłuszeństwa. Ja tak bardzo się cieszę z każdego kilograma mniej na wadze :D ,dużo lepiej mi jest jak Wy mnie spieracie, mąż ,rodzina czy przyjaciele. Cieszę się że mimo że tyle warze mam prawdziwych znajomych którzy szczerze mi kibicują i nigdy nie usłyszałam złego słowa na temat mojej wagi. Musisz mi podać namiary do tych ośrodków SPA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Coś dziś źle spałam 😠 Całą noc rozmyślałam nad moim odchudzaniem :P W poniedziałek się zwaze.Będe szczęsliwa jeśli będzie mnie mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda ja tez dzisiaj w nocy 1,5h myslalam o moim odchudzaniu i wracam do was, mam dosc juwenaliow:) dzisiaj w planie jogurt, jablko, krazki ryzowe- z 5 i woda, od 12 mam turniej w plazowke wiec nie bedzie mnie caly dzien.. 19 czerwca mam swoje 20 urodziny.. mam nadzieje, ze zobacze wtedy 73kg na wadze:) buzka!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze Tobie tego prezentu na urodziny by waga była mniejsza :) Napewno jest to możliwe ale muśisz coś dac z siebie :D Ja znów mam za tydzień rocznice ślubu i urodziny i w tym roku nic dla nikogo nie robie :D A co tam liczy się teraz moje odchudzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jedziemy kochane jedziemy:D dzisiaj w planach mam bieganko 20 minutek:) jak dam rade, bo wczoraj na turnieju cos mi sie z biodrem zrobilo i ledwo chodzilam, ale sprobujemy:D do tego chcialam znowu podejsc do a6w i wytrzymac minimum do polowy wiec dzisiaj zaczynam:) nie jem slodyczy, bialego chleba, po 18 i wiecej zdrowych rzeczy! glownie stawiam na ruch:) aha i przerywam tabletki antykoncepcyjne na miesiac lub dwa, bo wtyedy latwiej sie chudnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) pamietacie mnie jeszcze :) dzis zaczelam 3 dzien warzywno-owocowej i juz sa efekty :D dzis rano waga wskazalka 62kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_babeczka
hej dziewczyny przeczytalam wlasnie wasz topik i chcialam zapytac czy mogę do was dołączyc kochane :) bardzo mi się podoba atmosfera tu u was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA62
Witamy nową koleżankę-babeczkę, napisz coś więcej o sobie. ed85-gratulacje,ja uwielbiam warzywa i owoce. Woda-podaję namiary:www.spawraju.pl-to jest Nałęczów ,ja byłam w Willi Raj komfortowe warunki noclegowe,dietetyczne jedzenie,opieka lekarska,ogromna ilość zabiegów do wyboru,plus codzienna gimnastyka i ćwiczenia na stołach izometrycznych,zresztą można długo opowiadać.Jeśli chodzi o Władysławowo to mieszkałam w hotelu Velawes tu dopiero był luksus,ale nie było do wyboru tyle zabiegów co w Nałęczowie,ale za to dłuuuuuugie spacery nad morzem i siłownia,co prawda w innym budynku.Och!Przypomniały mi się te cudowne chwile wakacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ;) mam 18 lat;) 182cm wzrostu i o zgrozo gdzies z 95kg;/ dokladnie nie wiem bo nie mam w domku wagi ale w tygodniu się zważę jak będę u kuzynki bo ma elektroniczną i postanowilam DOSC trzeba sie wziac za siebie jak ostatnio ubralam spodnice z zeszlego roku ktora wowczas byla luzniutka na mnie i wisiala mi na biodrach a i tak wtedy sadzilam ze w niej grubo wygladam tak teraz opina sie na biodrach i pupie;/ ehh ;) mam nadzieje ze z wami wytrwam bo mam bardzo slaba wole i nie wiem jak to się potoczy ale teraz mam sile i motywacje co tam u was babeczki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolala-----Zaraz obadam ten mój raj na ziemi :D:D:D:D:D gruba babeczka----Witaj :D Jasne ze mozesz:D:D:D Witamy Ciebie chlebem i solą :D:D Jesteś na jakieś konkrtenej diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jeszcze kolo 19 tylko jablko i okolo 1200kcal zaliczone:) niestety nie pobiegam, ale pocwicze w domu cos na brzuszek, mogi, pupe:) moze 8 mi abs:) buzka ide sie zajac moim kochaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie nie mam zadnej konkretnej diety tak jak wspomnialam nie mam silnej woli ;) ja od zawsze bylam ta grubsza i chcialabym schudnac na stale takze planuje ograniczenie jedzonka zaczac jesc bardziej zdrowo plus do tego ruch ;) a jak tam wam idzie;) woda widze swietne efekty juz ;) jak tam po ubrankach juz pewnie czujesz ze luzniejsze?;) to dopiero motywacja jak tak8 kilo za soba podziwiam naprawde ciezko bylo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ciężko było z silną wolą .Ale wiem że teraz mi się uda!!!! :D zrobię to raz a porządnie :D :P nie wiem czy wcześniej czytałaś ale jeszcze rok temu odchudzałam się z 110 kg i schudłam na 90 kg, potem przez głupotę doprowadziłam do 118 .Owszem czuje po ubraniach ale to nie jest jeszcze to co by się chciało :D owszem są dni załamki ale nikt nie mówił ż będzie łatwo :D Dziś mam ostatni dzień wychodzenia z głodówki i teraz od jutra aż do uzyskania konkretnej wagi będę na 1200 + oczywiście sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK tak czytalam cale forum naprawde podziwiam bardzo;) ile bym chciala schundac jak najwiecej ;) hehe ale mysle ze tak optymalnie bylo by 70kg przy moim wzroscie nie chce przesadzac nizej bo jestem wysoka i mogloby to sie zle skonczyc ;) hihi ale dluga droga jeszze przede mna moze masz jakies wskazowki dla poczatkujacej moja zmora sa slodycze tak bardzo je lubie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez je bardzo lubie.. ale musimy z nimi walczyc.. babeczka od jutra koniec z dogadzaniem sobie! jemy malo 4-5 posilkow dziennie, na kolacje zawsze bialko, jak zrobi sie pogoda biegamy! poza tym cwiczenia w domu:) dawac dawac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:D dobra ja sie bede wazyc co miesiąc, jutro zaczynam i zwaze sie dopiero 19 czerwca- licze, że bedzie 73.. bardzo bym tego chciala.. teraz jest okolo 76-77.. ale dam rade.. niech juz sloneczko wychozi bo ja chce biegac !!!:) aha i ja nie jem 1. zadnego chleba, ziemniakow i makaronu 2. duzo wody 3. zero slodyczy i slodzonych platkow sniadaniowych 4.owoce do godziny 15 5. na kolacje białko- jakis serek wiejski, jajka albo ser twarogowy 6. nie jem po 19 7. bieganie minimm 20 minut.. postaram sie biegac 30:) 8. w domu abs na brzuch, glownie skupie sie na tym:) plan- 5kg na miesiac i za 2 miesiace 10kg mniej- to jest realne kochane tylko trzeba zacisnac zeby przez pierwsze 3-4 dni, a potem juz leci!:) damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz po absie na brzuch, chyba skusze sie na a6w ponowna probe.. cel- wytrzymac do 21 dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra weider skonczony.. uf uf uf:D oby tak do 19 lipca wytrzymac..:) mmmm.. i 6 z przodu bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda mineralna --> roznie bywa przewaznie jem kolo 5 srednich jablek i jakies warzywka na cieplo duszone na patelni i kilka marchewek a i jeszcze salateczka z ogorka i pomidora :). Dzis do tego jadlam kawaleczek chudego duszonego mieska :( Jutro i we wtorek tu nie zaglade bo nie bede miec neta ale wsrode dam znac ile kg :) Pozdrawiam i trzymac diete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja wlasnie po sniadanku- jogurt z muesli, jako przekaska dzisiaj 2 jablk a na obiad sie zobaczy:D ale chyba żurek:D buziaki, lece na zajecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski jak tam humorek?;) u mnie dobrze choc to pierwszy dzien mojego odchudzanka;) hehe wlasnie zaraz na sniadanko kefirek truskawkowy sobie wypije;) i do szkolki odezwe sie po poludniu bużka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie humorek dopisuje :D z każdym dniem jest coraz lepiej ,mam zapał że szok a to pewnie dlatego że prawdziwe lato coraz bliżej :D:P schudłam tyle ile mam w stopce.Od dziś 1200 kal i ani więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×