Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELF

Duza nadwaga- mała silna wola!! Od dzisiaj zamiast od jutra!!!

Polecane posty

Jak mija dzionek? U mnie dietowo całkiem całkiem póki co.... Nakupiłam sobie owoców na trudne chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf---BRAWO :D owoce są zdrowe :D No u mnie ciężko tzn trzymam się diety aczkolwiek w głowie tysiąc myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda dieta czyli 12000kcal czy nadal dzis głodówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - podziwiam Was! Nie wiem czy to dobry pomysł z tą głodówką... Ja dzisiaj tez moge byc z siebie dumna... sałatka owocowa na sniadanko a na obiadek warzywa (ale smażone ;() No tak poza tym odebralam w koncu moj rower z naprawy... Ale i tak nie dziala ;/ Troszke pojezdzilam... Jutro od rana opalam się ile wlezie, taka ładna pogoda - bo zawsze opalone ciało wygląda ładniej (wszyscy mówią ze przesadzam z opalaniem w solarium hehe) No i jutro skakaneczka ;) Dziewczynki przed nami weekendzik - dla Was wszystkich wytrwałosci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja po śniadanku. Popijam herbatke :) Waga sie zaczarowała i ani drgnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, ja wczoraj mialam turniej na uczelni w siatkowke i masaskra.. wszystko mnie boli, wszedzie zakwasy:P na sniadanko bulka slodka + bananem, a potem planuje jechac do domku nad woda i troche sie poopalac;) dzisiaj na pewno pocwicze brzuch:) buziaki! a w pon dzienne oczyszczanko:D a pozniej przejde na 1000kcal:D o tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka a chociaż wygrałyście ten mecz?? Miłego opalania, u mnie słonko chowa sie za chmurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie solarium,wole naturalne słoneczko :D u nas ostatnio jest jego tak dużo że opalić się można i to nieźle :D no ale kiedy ja to zrobie przy dziecku???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.a
Nie zrozumcie mnie źle ale ja nie wierze że Woda Mineralna głoduje tyle dni... Sama kiedyś ważyłam 108 kg i wiem że nie jedzenia przez tak dlugi czas jest nie możliwe. Sory ale myśle że oszukujesz dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta.a-----Nie muśisz wierzyć :) Nawet nie mam zamiaru Ciebie rpzkeonywać :) Jeśli się czegoś bardzo chce a w tym przypadku schudnąć nie jakieś 2-3 kg lecz kilknaście kilogramów to można się uprzeć i zrobić WSZYSTKO.To nazywa się ŚILNA WOLA.Widocznie za mało próbowałaś i chciałaś dlatego się nien udało.... To jest raptem 6 dni - czy to tak dużo???? Poczytaj sobie inne topiku o głodówkach a najlepiej fora medyczne gdzie siedzą dietetycy to może będziesz miała pojęcie ile cżłowiek może wytrzymać o głodzie :) I jeszcze jedno kiedy pisze na temat głodówki i tych moich dniach to nie pisze o tym tak jak by się poszło do sklepu i kupiło pierwszą lepszą bluzeczke.To są cięzkie i długie dni,nie raz człowiek wariuje. P0óki co pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.a
Woda mineralna- ja nie chciałam cie urazić, poprostu wiem że człowiekowi który ma zołądek duzy jak wiadro trudni jest nie jeść kilka godzin a co dopiero kilka dni głodować Jeśli rzeczywiście nic nie jesz to podziwiam Ale jakoś troche wątpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta.a------ Jest trudno to musze powiedzieć.Myślisz że nie wariuje??? Ba myśle,śnie i na co nie spojrze tam widze jedzenie :) Jestem szczerą osobą,weszłam na te forum by mieć sparcie od innych a nie żeby się przechwalać na prawo i lewo jaka jestem silna bo bęede sobie rpzez tydzień pila samą wode.To nie w moim stylu. Sama przed sobą i przy innych spowiadam się z tego że jestem grubasem ale uwież prędzej sprzedałabym dusze diabłu niż bym oszukiwała osoby z którymi z dnia na dzieień są mi bliższe.Mimo że nawet ich nie znam.To wiem że jak będe miała zawirowanie to mi pomogą.To nie w moim stylu robić z innych głupka.Nie uda mi się na głodówce czy na jakieś innej diecie powiem wprost bo klamiąc niczego nie osiągne :) Dlatego też podziwiam osoby z tą mniejszą jak i większą nadwagą które są szczere i potrafią przyznać się że dziń pożarly konia z kopytami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do ciebie dolacze od pon i wiesz co.. bede glodowac dopoki nie bedzie 6 z przodu..:) damy rade tylko bede potrzebowala duzo wsparcia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula----- Ja już nie wiem czy od poniedizałku dam rade :) chyba jutro będzie ostatni dizeń..... Tu nie chodzi że mi słabo czy żeby mnie głowa bolała-bo takich objaów nie mam.Ale jestem cholernie znerwicowana i wszędzie widze żarcie :P W pierwszysch 3 dniach jest nagorzej i bardzo dużo piłam,dziś to nawet6 nie moge patrzeć na wode :P :D Ale napewnoi wstarcie dostaniesz odemnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, ja mysle, ze glodowac bede tak z 7-10 dni:)i mam nadzieje, ze w tym czasie do 7071 kg dojde minimum.. i przy okazji sie oczyszcze:) a potem powoli bede wychodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ponownie :) I jak Wam zleciał dzionek???? U mnie pogoda super więc leniuchowało się na dworze.Kurde zamiast leniuchowac to by można poćwiczyć ale oczywiście leń jest ogromny :P Przyznaje się bez bicia że dziś zjadłam tylko obiad czyli ryba z grilla i mnustwo surówki :P Ale i tak jestem siebie dumna :D jutro się waże aż nie moge się doczekać :D:D:D . Pewnie jutro 1000-1200 kal to się zobaczy... w każdym razie już dziś zrobiłam sobie rozpizke na śnaidanie,obiad i kolacje by nie przekroczyć tej normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo woda- ja Cie bardzo podziwiam, ja zaczynam jutro, ale w czwartek pije, bo juwenalnia ale mam nadzieje, ze dwa drinki nie zaszkodza az tak bardzo:D spróbuje glodowac do przyszlego poniedziałku, a potem chce wyjsc dobrze, aby minimum polowa straconych kg zostala:) Ty sie sprawdzilas, teraz czas na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. zrobie 2 dni glodowki, pozniej przejde na warzywno owocowa tak na 10-14 dni.. tak bedzie lepiej bo boje sie, ze nie wytrwam:P a pozniej 1000kcal.. no to plan jest, teraz trzeba go wykonac:D dzisiaj ruch będzie- plażówka:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka ranny ptaszek z Ciebie :) Ja też bym chciała dzis pogłodować żeby troche sie oczyscić ...ale nie obiecuje że wytrwam. Póki co pije zieloną herbatke, a dzień dopiero sie zaczyna.. Woda - jak waga?? Szybciutko podawaj wynik :) I wpisuj do tabelki :) Nikt wiecej nie został na topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) no musialam wstac na zajecia, ale i tak na nie nie poszlam:D teraz sie szykuje i lece na uczelnie oraz do sklepu po 2 butle wody:D dzisiaj i jutro tylko woda:D potem w srode bede pila dodatkowo np sok z marwitta, a od czwartku warzywno-owocowa :D elfik sprobuj ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnalazłam :) Nick......waga startowa......waga obecna.........wzrost.......wiek ELF......91,4.....................91,3.................. ...174..........27 Woda......118,2.................115,5................... ..170...........25 nuerha....83.....................75..................... .....170..........23 KOALA.......71...................70..................... ....166.........30+++ Kasiulka20...91..................76..................... .....179..........20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Uffff udało się :) No oczywiście wczorajszy dzień był klęską bo zjadłam czyli można powiedzieć że wytrzymałam 6 pełnych długich dni.Teraz zaczynam wychodzenie z głodówki.Pamiętajcie że wychodzimy tyle ile trwała głodówka.Oczywiście nie lecimy na jedzenie tylko najpierw soki rozcieńczone z wodą,kolejnego dnia wywar warzywny,później warzywa i owoce i na końcu xx dnia dopiero mięcho :) A za Was trzymam mocno kcuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda prawie 4 kilo!!!! Gratuluje!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Moge sie do wasdolaczyc?? Odchudzam sieod dluszego czasu i w sumie zeszlam z 72 do 63 kg i teraz mam zastuj juz 2 tydzien :( Pisalam juz na innych topikach alejakos nie wytrzymaly proby czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf-----Dzięki :D ciesze się jak cholera....ZA ten trudny tydzień to powinno być -10 :D:D:D:D he he he ed85-----Jasne ze możesz :) !!!! Niestety zastoje są upierdliwe i w czasie odchudzanie non stop mogą występować.Moze za mało w siebie ładujesz jedzenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ed85 :) Gratuluje spadku wagi 🌻 Tak to niestety jest ze po osiagnieciu pewnego etapu waga staje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×